Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 700 Kč

Psychoterapie • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nabízím psychologickou pomoc a podporu při řešení obtížných životních situací. Svoji terapeutickou práci vnímám jako provázení klienta na cestě k tomu...

• psychoterapie

Nejčastěji hledané služby

Dvořákova 13, Brno

700 Kč

Dvořákova 13, Brno

700 Kč

Umístění: psychoterapie

Slečna/paní Dvořáková je velmi vnímavá a profesionální. Naše sezení mi pomohli se lépe zorientovat ve svých problémech a soustředit se na jejich řešení a smíření. Rozhovory, které jsme vedly, mě nutili se dívat na věci z jiného uhlu pohledu, čím jsem si získala nadhled nad mojí obtížnou životní situací. Celkově mi psychoterapie přišla vlídná a nenucená. Děkuji a zároveň doporučuji.

Umístění: psychoterapie

Oceňuji hlavně profesionalitu, dochvilnost, rychlou komunikaci a během setkání s klientem nestrannost a zaměření na řešení problémů. Už za dva týdny se situace (šlo o napjaté rodinné vztahy) výrazně zlepšila.

Slečna/paní Dvořáková se drží v pozadí, jen sem tam člověka nasměruje a najednou zjistíte, že vidíte problém z jiné perspektivy a neutápíte se ve starých křivdách. Za mě jedna z nejlépe investovaných tisícikorun v životě.

• psychoterapie