Vojenská nemocnice
U vojenské nemocnice 1, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Připojuji také svou velkou pochvalu a ocenění práce paní doktorky Fundové. Absolvovala jsem u ní drobný chirurgický zákrok - mukotomie - vše mi vysvětlila, celou dobou mi říkala, co bude dělat, ptala se, zda mě to nebolí. Moc tento přístup oceňuji, protože když se pacient bojí, protože neví, co ho čeká, tak to není ku prospěchu zdárného průběhu. Stejně tak velká pochvala i sestřičkám v nemocnici na Karlově náměstí. Přes velký počáteční strach vše proběhlo v pořádku a nos se mi krásně hojí. Dýchání se výrazně zlepšilo a já za to velmi děkuji.

Děkuji vesmiru, že jsem potkala paní doktorku. Máme s ušima velký problém. Já i můj syn (6let). Časté záněty, trhání mandlí, gromety atd. To všechno už jsme s paní doktorkou podstoupili během tří let. Nejvíc oceňuji lidský, skoro už přátelský přístup, snahu najít řešení. Má rozhodně naší plnou důvěru. Pokaždé když jedeme na pohotovost na ORL na Karlak a zjistím, že slouží, dost se mi uleví. Doporučuji!!!

Umístění: Vojenská nemocnice Operace a následná léčba.

Musím přiznat že díky paní doktorce Fundové jsem na operaci šel bez obav. Velmi děkuji. Vysvětlí co bude dělat a jak a nebojí se říct když něco bude nepříjemné. Velmi si ji vážím za přívětivý a především profesionální přístup. Milan Krejsa.

Paní doktorka me po operaci nosu mela v peci,musim to proste napsat,neda me to spat,ze pristup pani doktorky je velmi lidsky,je to uzasna zena s velmi jemnym pristupem k vykonum,ktere pacient podstupuje nasledne nejen po hospitalizaci na klinice ORL v UVN.
Pani doktorko,dekuji Vam za vse,co jste pro me vykonala.Svobodova