Petra Alexová, psycholog Brno

Konzultace online • 700 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba předem na účet

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Přijímám: dospělí
Hotovost

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakulně Masarykovy Univerzity. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik v systemické...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

700 Kč

Online konzultace

700 Kč

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní psycholožka je opravdu skvělá. Strašně moc mi pomohla, bez ní bych nemohla jít ani do práce.. Velice empatická, milá, chce opravdu pomoct. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Alexová je velmi příjemná. Dokáže se vcítít do problemů a poradí jak se jich účinně zbavit. Za sebe určitě doporučuji.

Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Alexová je z mého pohledu profesionál a člověk na svém místě. Laskavý, trpělivý, nenásilný a vnímavý průvodce vlastním sebepoznáváním. Z konzultací cítím nepředstíraný zájem, opravdové naslouchání a empatii, hodně mi její zpětná vazba pomáhá. Jsem vděčná, že mi do cesty přišla zrovna ona. Rozhodnutí pustit se do terapie jsem odkládala hodně dlouho. Zpětně si říkám, že jsem si mohla ušetřit spoustu bloudění, tápání a nekonečného přemítání bez výsledku. Terapie u pí. Alexové moc doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Velice milá a empatická paní psycholožka. Sezení s ní,mi moc pomohlo. Paní psycholožku vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani Petra je velice empaticka a snazi se Vam pomoci vcitit situaci ulehcit a najit cestu, jak s ni pracovat

Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani Alexova ma prijemne vystupovani, je velmi citliva a empaticka. Nase setkani probihaji pres Skype a me prijemne prekvapilo, ze i takto to dobre funguje. Diky jejimu pristupu se citim bezpecne, a to je myslim jeden z hlavnich predpokladu dobre terapie.

K paní Mgr.Alexové jsem přišla s pocitem, že své problémy budu muset řešit dlouhodobě. Pouze po dvou návštěvách se ukázalo, že řešení jsou mnohem jednodušší a hlavně, že jsou všechny v mé hlavě. Paní A. mě jen navedla, jakou cestou se dát. A za toto citlivé nenásilné vedení jí moc děkuji.

Pomohla mi na co se zaměřit, a věřím, že to pomůže, a budu se těšit na další návštěvu .

Cítila jsem se uvolněné a po dlouhé době jsem odcházela s dobrým pocitem, že budu na sobě pracovat a nenapadlo by mě samotnou, jakou cestou.

Skvělý přístup, pochopení, empatie.Zatím jsem na začátku terapie, ale věřím, že jsem u správného odborníka, těším se na další návštěvu.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Sebevědomí

Pani psycholožka je velmi laskavá a empatická. Imaginacemi mi ukázala cestu jak si sám pomoci v nitru duše. Jak lepší já může zastínit to pochybující. Po každém setkání jsem odcházel optimisticky naladěn.

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie