Petra Alexová, psycholog Brno

Konzultace online • 700 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba předem na účet

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Přijímám: dospělí
Hotovost

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakulně Masarykovy Univerzity. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik v systemické...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Psychoterapie

Dozvědět se více

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

Velice milá a empatická paní psycholožka. Sezení s ní,mi moc pomohlo. Paní psycholožku vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani Petra je velice empaticka a snazi se Vam pomoci vcitit situaci ulehcit a najit cestu, jak s ni pracovat

Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani Alexova ma prijemne vystupovani, je velmi citliva a empaticka. Nase setkani probihaji pres Skype a me prijemne prekvapilo, ze i takto to dobre funguje. Diky jejimu pristupu se citim bezpecne, a to je myslim jeden z hlavnich predpokladu dobre terapie.

K paní Mgr.Alexové jsem přišla s pocitem, že své problémy budu muset řešit dlouhodobě. Pouze po dvou návštěvách se ukázalo, že řešení jsou mnohem jednodušší a hlavně, že jsou všechny v mé hlavě. Paní A. mě jen navedla, jakou cestou se dát. A za toto citlivé nenásilné vedení jí moc děkuji.

Pomohla mi na co se zaměřit, a věřím, že to pomůže, a budu se těšit na další návštěvu .

Cítila jsem se uvolněné a po dlouhé době jsem odcházela s dobrým pocitem, že budu na sobě pracovat a nenapadlo by mě samotnou, jakou cestou.

Skvělý přístup, pochopení, empatie.Zatím jsem na začátku terapie, ale věřím, že jsem u správného odborníka, těším se na další návštěvu.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Sebevědomí

Pani psycholožka je velmi laskavá a empatická. Imaginacemi mi ukázala cestu jak si sám pomoci v nitru duše. Jak lepší já může zastínit to pochybující. Po každém setkání jsem odcházel optimisticky naladěn.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

Doporucuji, velice empaticka a mila pani psycholozka. S mym problemem poradila a navedla na spravnou cestu ke zdarnemu vysledku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Psychický kolaps

Potřebovala jsem odborné vedení, protože jsem si s některými věcmi nevěděla rady. Po každé návštěvě u paní Alexové se cítím líp a líp. Uvědomila jsem si, že není zapotřebí být pokaždé za hodnou holku, že je moc dobré říci občas NE. Já nastavují osobní hranice ve svém životě a můžu si občasné odmítnutí dovolit, podle toho jak to cítím srdcem a ne racionálně. Můžu dělat jen to, na co v té chvíli mám energii a chuť. Pomohla mi opět porozumět věcem, které v mém životě probíhají a že není nutné se obviňovat z věcí, které měl řešit někdo jiný. Uvědomit si co je a není moje starost a podle toho se zařídit. Také mi pomohla nastavit priority jak v partnerském vztahu tak i v pracovním procesu. Děkuji.

Umístění: jiné místo

Skvela pani teraputka! Bylo to levne, byla ochotna i ve svem tehotenstvi za mnou dojizdet. Ona je proste andel. Nechala vypovidat. Ma pochopeni pro vse. Jednoznacne doporucuji kazdemu pro dlouhodobe dochazeni! I po skonceni terapie jsme zustaly v kontaktu. Vazim si ji jako cloveka. Vse dela srdcem a ne pro penize, jak je dnes zvykem.

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie