Petra Alexová, psycholog Brno

Konzultace online • 700 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba předem na účet

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakulně Masarykovy Univerzity. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik v systemické...

Ukončené školy

Ostatní služby

Psychoterapie

Dozvědět se více

Umístění: Online konzultace konzultace online

Pani Alexova ma prijemne vystupovani, je velmi citliva a empaticka. Nase setkani probihaji pres Skype a me prijemne prekvapilo, ze i takto to dobre funguje. Diky jejimu pristupu se citim bezpecne, a to je myslim jeden z hlavnich predpokladu dobre terapie.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz psychoterapie

K paní Mgr.Alexové jsem přišla s pocitem, že své problémy budu muset řešit dlouhodobě. Pouze po dvou návštěvách se ukázalo, že řešení jsou mnohem jednodušší a hlavně, že jsou všechny v mé hlavě. Paní A. mě jen navedla, jakou cestou se dát. A za toto citlivé nenásilné vedení jí moc děkuji.

Pomohla mi na co se zaměřit, a věřím, že to pomůže, a budu se těšit na další návštěvu .

Cítila jsem se uvolněné a po dlouhé době jsem odcházela s dobrým pocitem, že budu na sobě pracovat a nenapadlo by mě samotnou, jakou cestou.

Skvělý přístup, pochopení, empatie.Zatím jsem na začátku terapie, ale věřím, že jsem u správného odborníka, těším se na další návštěvu.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Sebevědomí

Pani psycholožka je velmi laskavá a empatická. Imaginacemi mi ukázala cestu jak si sám pomoci v nitru duše. Jak lepší já může zastínit to pochybující. Po každém setkání jsem odcházel optimisticky naladěn.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

Doporucuji, velice empaticka a mila pani psycholozka. S mym problemem poradila a navedla na spravnou cestu ke zdarnemu vysledku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Psychický kolaps

Potřebovala jsem odborné vedení, protože jsem si s některými věcmi nevěděla rady. Po každé návštěvě u paní Alexové se cítím líp a líp. Uvědomila jsem si, že není zapotřebí být pokaždé za hodnou holku, že je moc dobré říci občas NE. Já nastavují osobní hranice ve svém životě a můžu si občasné odmítnutí dovolit, podle toho jak to cítím srdcem a ne racionálně. Můžu dělat jen to, na co v té chvíli mám energii a chuť. Pomohla mi opět porozumět věcem, které v mém životě probíhají a že není nutné se obviňovat z věcí, které měl řešit někdo jiný. Uvědomit si co je a není moje starost a podle toho se zařídit. Také mi pomohla nastavit priority jak v partnerském vztahu tak i v pracovním procesu. Děkuji.

Umístění: jiné místo

Skvela pani teraputka! Bylo to levne, byla ochotna i ve svem tehotenstvi za mnou dojizdet. Ona je proste andel. Nechala vypovidat. Ma pochopeni pro vse. Jednoznacne doporucuji kazdemu pro dlouhodobe dochazeni! I po skonceni terapie jsme zustaly v kontaktu. Vazim si ji jako cloveka. Vse dela srdcem a ne pro penize, jak je dnes zvykem.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz porodní trauma, problémy s kojením

Petru Alexovou jsem oslovila na konci šestinedělí, kdy mi celá situace začla přerůstat přes hlavu - těžký porod, problémy s kojením a celkový pocit selhání - odhodlala jsem si (asi poprvé v životě) si jednoduše říct o pomoc. Už teď vím, že to bylo asi to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat. Petra mi pomohla překonat obtížnou situaci s kojením - kojit jsem sice nezačala, ale dokázala jsem se s tím srovnat a přestat na sebe tlačit. Velmi oceňuji její empatii, schopnost dostat se k jádru věci a techniky vizualizace a práce s tělem, které ovládá opravdu bravurně.

Umístění: Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz Porodní trauma

Petru Alexovou mě doporučila kamarádka. Byla to moje posledni naděje vyhrabat se z porodního traumatu. Zavolala jsem ji jen kratce před dalšim porodem. A presto, ze jsme mely naplanovaných vice sezení (porod uz to nedovolil????) melo to smysl. Trochu jsem pochybovala, ze hypnoza a vizualizace me opravdu pomuze...a svete div se. Narodilo se mi detatko, presne takove, jake jsem videla v predstavach a s kterym jsem si mohla diky Petre rict, jeste pred jeho vykouknutim na svet, dost dulezitych veci. Bylo to intenzivni a prijemne. Petra ma v sobe obrovskou pokoru, a to co ke sve praci sice mit musi, ale nemusi to byt standard - umi naslouchat! Dekuji za pomoc a citlivy pristup.

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozovická fakulta, obor: psychologie