Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

az se bojim ze ten zvrtnuty kotnik je horsi nez to vypada. od vedlejsi ordinace me vyhodili po pul hodine cekani. protoze me poslali k wostremu. tam si sestricka vyrizovala svoje osobni hovory i kdyz videla ze tam stojim, protoze mela pootevrene dvere. a kdyz jsem na ni klepla uplne me ignorovala a hovorila dal se slovy "cau uz jsem zase tu, ále jen klient volal, ale jo jo pracuju pracuju, neflakam se".. tak jsem sla do vitkovic, ale jelikoz tam byla asi bouracka a plno lidi na lehatkach a vozicich a k tomu dalsi pacienti vratila jsem se k wostremu na polikliniku kde uz si me vyzvedl doktor, ktery cihal pred rendgenem na pacienty. zeptal se me s cim tam sem, nechal me stat ve dverich. pak me tedy pozval dal, silne mi zmackl muj polamany kontnik, dal mi dlahu otocil se k sestricce ze by to dal do sadry.. pak rekl at prijdu za dva tydny na kontrolu.... boze... kdyby to nebyla posledni moznost tak tam nelezu. priste se vecpu k tem druhym dverim a nenecham se vyhodit, nebo pujdu do vitkovic a tam si tu radu proste odsedim.

Nedoporučuji všem, kteří si váží svého zdraví. Pan doktor působí komickým dojmem, neboť Vás ani nepozdraví, veškeré pokyny Vám udává pouze ukazováčkem své pravé ruky a kdyby se nezeptal na věk (stylem: Kolik ti je?), tak pochybuji o tom, že se umí domluvit jinak než znakovou řečí.
Při vyšetření zlomeného kotníku pan doktor testuje citlivost tak, že kouká z okna ven. Pro zajímavost, své pacienty "loví" před rentgenem, zatímco čekárna u druhého pana doktora doslova praskala ve švech.
Po zkušenostech jiných lidí i své vlastní důrazně varuji ostatní - nechoďte tam.

Asi budu jen opakovat co tu již bylo zmíněno. Čekáte 15-20 min v čekárně praskající ve švech narvané až po strop na 2 minuty, kdy se na vás doktor podívá z dálky, když uzná za vhodné, napadlá vám dlahu, řekne, že se máte za týden ukázat a nashle.

Pan Wostrý je podle mého mínění naprosto nekvalifikovaný pro vykonáváni takového zaměstnání. Když pominu jeho hrubé chování, už nemohu opominout nulové vyšetření a ignoraci zdravotního stavu pacienta. Po úrazu kolena na schodech a návšťevě pohotovosti mi bylo řečeno, že mám na kontrolu zajít na nejbližší chirurgii. To jsem udělala, bohužel. Nejen že mne pan doktor Wostrý neposlal na žádná vyšetření, ale po dvou týdnech mi jeho sestra odebrala ortézu s tím, že to "mám rozchodit". Po mém dotazu, zda mám v pořádku vazy pan doktor odpověděl , cituji: "Asi jo". Nohu jsem ale stále nemohla zvednout. Po vyšetření na ortopedii (které jsem si musela zařidit sama), mi byla doporučena urychlená operace a několika měsiční rekonvalescence - pan doktor Wostrý totiž nepoznal utržený sval. Koleno už díky pozdní diagnoze nebude asi nikdy takové, jako dřív. Co více si člověk může přát ve 26 letech. Tohoto pána bych nepřála ani mému úhlavnímu nepříteli. O jeho reputaci jsem se bohužel dozvěděla až když bylo poněkud pozdě. Soucítím se všemi jeho oběťmi a upřímnou soustrast všem, kteří v nevědomosti vztoupí do jeho ordinace.

Měla mě varovat jeho naprosto prázdná čekárna, ale možná právě to mě v náhlém rozhodnutí během dlouhého čekání na sousední ortopedii přimělo poptat se jej na můj černý nehet palce na noze, který ne a ne začít přerůstat. Pokud je Vám jen těsně nad 30 let, připravte se na tykačku. Wostrý, který znuděně povýšeně pochoduje s rukama za zády, nehet pohledem ze 3 metrů okomentoval „To přeroste. Nebo to chceš strhnout?“ Po splnění jeho rozkazu „Připrav si 30 korun“ jsem byl po 2 minutách (včetně psaní zprávy) venku s velkou úlevou. Lituji pacientů, do kterých se skutečně pustí. Ostuda medicíny!

Výhradně nedoporučuji!!! Již před třemi léty jsem byla u tohoto lékaře s bolestmi břicha, pak každý rok při větších problémech znovu a výsledky byly dle jeho názoru vždy negativní. Až mě letos poslala obvod. lékařka konečně alespoň na sono, doktor zjistil žlučník plný kamenů a už mám stanovený termín na operaci. Závěrem mohu jen sdělit: K lékaři, který nerozezná správně diagnózu nebo vůbec nemoc nepozná, zásadně nechodit. Raději k němu nechoďte.

Když jsem si před 2 lety silně podvrtl kotník, tak mi to na fakultce dali do (po řádném vyšetření včetně rengenu atd.) nechodící sádry s tím, abych po 14 dnech navštívil nejbližší chirurgii. Jelikož jsem z Hrabůvky, tak jsem vyrazil na Polikliniku. Mělo mě zarazit to, proč je jedna čekárna skoro prázdná a druhá plná. Jelikož můj doprovod spěchal, tak jsem šel za (rádoby) MUDr. Wostrý. Ten to vzal hopem, sestro sádru dolů a aniž by se mi na nohu aspoň podíval, tak psal zprávu, že se vše hojí správně. Když jsem se ho zeptal, zda to viděl přes sádru a nebo skrz psací stroj, kdy seděl zády ke mně, tak se otráveně zvedl, chytil mě za kotník (parádně si mě vychutnal) a zase odešel. Když jsem pak změnil lékaře, který mě poslal na rehabilitace, tak se jen na rehábkách smáli, když jsem jim o Wostrém řekl. Jen řekli, že to tam mají pořád. Takže už nikdy více, děkuji

Něco, co si asi budu pamatovat do konce života. Před cca 6 lety jsem byla k panu Wostrému odkázána se zvláštním ,,výrůstkem,, na zápěstí (kůstka, která se dotýká při psaní stolu). Kůstku jsem měla vystouplou a při psaní bolavou. Pan doktor mi ruku umrtvil a zápěstí mi rozřezal...Pak to začalo, šťoural se v tkáni, bral si různé nástroje, aby zjistil, proč mám tu kůstku tak vystouplou a pořád na nic nemohl přijíst...Po x minutách umrtvení přestalo působit a když jsem poprosila o další umrtvení, pak Wostrý mne odbyl slovy: To vydržíš snad....Vydržela s brekem, sestřička mne držela za druhou ruku a přemlouvala Wostrého k aplikaci dalšího umrtvení....Nakonec vzal nůž a začal mi kůstku ořezávat, aby po dalších 5min usoudil, že tam mám nejspíš vodu a že se spletl - časem se to zmenší...O velikosti a zbytečnosti jizvy škoda mluvit, být mi méně let, tak to asi nesu dost špatně :(

Od lékaře očekávám, že můj zdravotní problém vyřeší věcně, rychle a v neposlední řadě také zručně. Pokaždě, když jsem musela navštívit chirurgickou ambulaci a zašla k dr. Wostrému, tak jsem se s takovým přístupem setkala a byla jsem maximálně spokojena. Stejnou zkušenost udělala i známá, která jej několikrát navštívila se svými dvěma malými dětmi.

Asi před 15-ti lety jsem měla šitý levý kotník po nárazu auta. Zašitý byl profesionálně a bez problémů primářem Mrázkem, ale na kontrolu jsem šla k Wostrému. A to jen kvůli místu bydliště. Do ordinace mou maminku nepozval, musela jsem tam jít sama (bylo mi 7let). On ani nezvedl svůj zadek od psacího stroje, aby se na jizvu podíval. A jen pokynul sestře, aby mi stehy vyndala. Ta to udělala, jizvu vydezinfikovala, dostala jsem zprávu a mohla jsem odejít. Už při sundávání stehů jsem si všimla, že je jizva nějaká široká, ale zřejmě to bylo v pořádku. Šla jsem normálně do školy a po hodině vidím, jak mi z kotníku valí krev - jizva totiž ještě nebyla celá zahojená a srostlá, takže mi úspěšně celá praskla a já opět měla možnost vidět přes tekoucí krev až na kost. Pro dítě ve 2. třídě super zážitek! Ihned jsme jeli tuto CHYBU napravit k primáři Mrázkovi, u kterého jsem zůstala - je to prostě kvalita. A Wostrý? Ten si vyslechl kázání mých rodičů, ale očividně si z toho nic nedělal. Naopak ještě úspěšně brblal - co bychom po něm asi chtěli. Takže opravdu NEDOPORUČUJI!!