FN Královské Vinohrady
Šrobárova 50 Praha 10, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: FN Královské Vinohrady Jiný

efektivni a lidsky pristup. diky. operace zanetu lymfaticke uzliny probehla par hodin po vecerni navsteve pohotovosti.

Umístění: FN Královské Vinohrady Jiný

Na klinice jsou všichni velmi příjemní.
Pan doktor Schalek je sympatický lékař s profesionálním přístupem k pacientům.
Ale bohužel po provedené septoplastice zustala mi viditela jizva na nose.

Umístění: FN Královské Vinohrady Jiný

Pan doktor Schalek je sympatický lékař s profesionálním přístupem k pacientům. Bohužel ne vždy se vše podaří. Absolvoval jsem septoplastiku a tento operační výkon nedopadl nejlépe. Můj stav je bohužel horší než před operací.

Umístění: FN Královské Vinohrady

Pan doktor Schalek je naprostým expertem v oboru. Sympatický, klidný, maximálně efektivní v práci s časem.

Umístění: FN Královské Vinohrady Chronický zánět vedlejší dutiny nosní.

Pan doktor na mě udělal velmi dobrý dojem už při první návštěvě v ambulanci. Profesionální přístup, charismatická osobnost a vyzařující klid velmi dobře působí na pacienty. Operaci provedl velmi dobře. Maximální spokojenost.

Umístění: FN Královské Vinohrady septoplastika

U p. Schalka jsem podstupovala septoplastiku. Průběh operace i pooperační období (teď je to lehce přes týden) bylo bez komplikací. Již po vyndani tamponady jsem lehce citila rozdil v dýchání.
Pana doktora velmi doporučuji, je vidět, že je to profesional a odvedl skvělou práci.
Na klinice jsou všichni velmi příjemní, pobyt tam byl jedna radost :)

Můžu 100% doporučit, ochotný , milý, operoval mě a jsem moc spokojená, z oddělení ORL ve Vinohradské nemocnici je to nejochotnější lékař, s kterým jsem tam jednala. Při ambulantních kontrolách se v čekárně sice chvíli čeká,
ale s vyšetřením jsem spokojená, věnuje se mi vždy velmi pečlivě a za celou dobu, co k němu chodím (7 let) jsem ho nezažila ve špatné náladě, a co jsem velmi ocenila, je jeho přístup k dětem , který jsem pozorovala při své hospitalizaci. Jedná s malými dětmi naprosto citlivě a mile, a to je pro mě důležitý signál o kvalitě lékaře, pokud má dítě bolest, je důležitá nejen odbornost , ale i jeho milý přístup.

Dcerka byla panem doktorem operována (nosní mandle) a byli jsme moc spokojení - milý, ochotný, trpělivý, jemný - pooperační péče bez komplikací.

Pan doktor je velice příjemný, ochotný, dobrý diagnostik i operatér. Oceňuji velmi dobrý přístup k pacientům i k jejich doprovodu.

Je perfektní a velice vzdělaný