Adresa

GYN - FEM, s.r.o.,
Nad Olšinami 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil

S panem doktorem jsem také spokojená nebyla. Jeho vyšetření bylo neprofesionální, bylo vidět, že si se mnou neví rady. Celkově se mi nelíbí přístup v GYN-FEMU, kde se pacienti přehazují mezi doktory. Léčba je potom dost zmatená a v mém případě k ničemu, z GYN-FEMU jsem odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Jednoznačně nejhorší gynekolog, kterého jsem kdy měla!!! Poplatek by byl to nejmenší, ten mně ani nevadí, ale doktor Pokorný jediné co umí, je při vyšetření popisovat odhadované rozměry vašich intimních partií, záklon dělohy, apod. Tyto informace opravdu vědět nutně nepotřebuji, pokud to nemá dopad na můj zdravotní stav. Zato ultrazvuk je pro něj zcela neznámý nástroj, takže třeba v těhotenství u něj absolutně zbytečná prohlídka. Smutné, že za těch minimálně 30 let, co ultrazvuky gynekologové již u nás používají, nebyl schopen se s ním naučit. Jinak pokud máte nějaký problém a chcete jej konzultovat, tak se s vámi baví jako s nějakým trotlem. Přičítám to tomu, že sám dost pravděpodobně netuší co s tím a nechce si to přiznat. V opačném případě by přeci stačilo stručně vysvětlit. Navíc předpotopní názor, že po potratu (resp. kyretáži) je třeba čekat půl roku s dalším pokusem mě dost překvapil. Když jsem chtěla vysvětlení, proč tak dlouho, s tím, že jiný gynekolog v nemocnici mi doporučil pouze měsíční odstup, tak se urazil a odvětil, že mám poslouchat toho, ke komu budu chodit a hotovo. To byl opravdu argument odborníka!:-)) V rámci Gynfemu jsem přešla k Sabině Březinové a odbornost a přístup se opravdu nedá srovnávat, k ní chodím ráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřený profil

Dříve jsem chodila k doktoru Pokornému, který je pravdou vždy říká co dělá za vyšetření a vysvětlí, ale každou návštěvu i když jsem si šla jen pro recept se nepříjemně zeptali, kdy už uhradím sponzorský dar. Proč mám platit sponzorský dar, když tam jdu jednou ročně na prohlídku a dvakrát do roka pro antikoncepci ? Pak mě šoupli k doktorce Macúchové, a ta mě vyšetřuje takovým způsobem, že vždy krvácím a to ne málo. Takže tam s brekem jdu a s brekem odcházím. Nicméně přecházím ke špičce mezi gynekology. Sice chce tisícovku za rok, ale zato za Vámi dokonce i přijede, když máte vážný problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Po přečtení níže uvedených názorů jsem se návštěvy děsila (i když většina stížností je na 500Kč poplatek, ne na lékaře), patřím k jiné lékařce, jen jsem měla akutní problém. Pan doktor je v pohodě, normálně se mnou komunikoval, vše proběhlo bez problémů, nemůžu si stěžovat.


S
Ověřený profil

Bohužel mám také zkušenost s Gyn fem a také je velmi velmi špatná. Po několika měsících chození s bolestí břicha k panu MUDr. Pokornému mi bylo vždy sděleno, že je vše vpořádku. Po dotazu: zda to může mít souvislost s něčím jiným mi lékař sdělil, že v žádném případě ne. Při každé návštěvě mi byl připomenut poplatek 500,-Kč - který jsem odmítla zaplatit. Vím, že kdybych zaplatila - byla by péče lepší, ale když nemáte.... U jiného gyn mi zjistili zánět ... stačil jeden poctivý odběr a větší péče???... další souvisejíci problémy se také vyskytli...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

nepracuje s ultrazvukem, byl problém se objednat, nepříliš dobrá komunikace a téměř nulová snaha navrhovat pacientce i jiná řešení

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Gyn Fem a pana doktora Pokorného nikdy více! Začala jsem k panu doktorovi chodit před mnoha lety a s přístupem, sice neosobním, ale na profesionální úrovni jsem byla vcelku spokojená. Zlom nastal po rekonstrukce Gyn Femu, kdy se začal požadovat "dobrovolný" sponzorský dar 500Kč. Pan doktor začal být velice nepříjemný a arogantní po mém oznámení, že sponzorský dar jim dát nehodlám, neboť ho podle mého názoru nepotřebují. Přesně mají u každé pacientky poznámku o zaplacení či nezaplacení a podle toho s námi jednají. Po mé poslední návštěvě jsem ztratila chuť se tam ještě někdy objevit, přešla jsem k výborné paní doktorce se kterou jsem 100% spokojená. Pana doktora Pokorného a celý Gyn Fem ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ano, pan doktor hodně mluví u vyšetření. Nevím, co tedy říkal, dámy, vám u vyšetření, ale mě tak maximálně kolik centimetrů ji mám hlubokou. To opravdu poslouchat u vyšetření nepotřebuji, navíc to teda na mě působí úchylně. Navíc když jsem se zmínila, že jsem dlouhou dobu v cytologii měla zvýšenej HPV, tak mi na to odvětil, jak to můžu vědět??? Byla jsem u něj 2x (jelikož poprvé neprovádějí celoroční prohlídku). Nakonec jsem přešla jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pana doktora nedoporucuji,kdyz jsem nezaplatila tzv.dobrovolny prispevek nastal problem i s objednanim na prohlidku.Sestra byla udivena a velice neprijemna ze chci objednat.vzdyt jsem nedala prispevek.podstoupila jsem 2 operace zaludku a sestre prislo velice zvlastni ze tyden po operaci nemohu nikam jezdit,natoz lezt do kresla a nechat si mackat bricho.jiny termin pro mne nemela a perlicka byla,ze mi odmitla bez teto prohlidky napsat antikoncepci.zmenila jsem lekare.dostala recept.a rocni prohlidku absolvovala s mesicnim spozdenim v terminu ktery mi vyhovoval bez ohledu na to,zda jsem placla na stul 5OO kc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Velice nepříjemný zážitek ne z odborného hlediska, ale z hlediska přístupu k pacientovi. Můj gynekolog neměl volný termín a já jsem potřebovala pooperační vyšetření, tak mě sestra objednala k MUDr. Pokornému, který mě odmítl vyšetřit, ať si počkám na svého gynekologa...co dodat. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu