GYN-FEM s.r.o.- gynekologická ordinace
Nad Olšinami 5, Praha

Umístění: GYN-FEM s.r.o.- gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem se dostala přes známou, která mi jej doporučila. Po celkem dlouhý čas vše fungovalo bez problémů na obou stranách. Chodila jsem pouze na preventivní prohlídky, bez remcání platila "roční poplatek" a vyhovovalo mi, že jsou návštěvy u pana doktora rychle vyřízeny.
Posléze jsem se na pana doktora obrátila s konkrétními obtížemi, s nimiž mě odbyl, že to nic není, že to jsou hormony (krvácení uprostřed cyklu, bolestivost při styku, výtok). Následně mi vyšla "špatná cytologie", jak mi bylo oznámeno, přičemž výsledky mi nikdo nevysvětlil, pan doktor pouze sdělil, že je to "jako známky ve škole" a že já mám "mezi trojkou a čtyřkou" a ať se uklidním, že to "ještě není maligní". Samotné výsledky jsem však do ruky nedostala. K tomu mi jen lakonicky sdělil, že když se to nezlepší, pošle mě na konizaci a než jsem se stačila na něco zeptat, už mě strkal z ordinace pryč. Poté, co jsem opakovaně žádala sestru, že chci v písemné podobě alespoň výsledky cytologie, co přišly z laboratoře, jsem tyto dostala se zábavnou poznámkou "pacientce vše vysvětleno, poučena, chápe" a podepsána mě neznámá lékařka, se kterou jsem se nikdy nesetkala.
S těmito výsledky jsem se odebrala za jiným lékařem, pro kontrolu. Hned zkraje mi oznámil, že mám velmi silný zánět a jestli si toho nikdo nevšiml, že děložní čípek není ani ve stavu, aby z něj bylo možno něco zjistit.
Sečteno a podtrženo, naprosto nedostatečná komunikace, nulové poskytování informací, bagatelizace problémů, neochota si byť jen vyslechnout obtíže pacienta, zanedbání péče a zcela nevyhovující či žádná léčba. Ale hlavně, že člověk platí poplatek. Na ten se vždycky úzkostlivě dbalo. Je mi hluboce líto, že pana doktora nemohu nikomu s klidným svědomím doporučit, když má zrovna dobou náladu, je to bodrý žoviální chlapík. Žel, to od lékaře bohužel nestačí.

Umístění: GYN-FEM s.r.o.- gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Problémy neřešil, nic moc nevysvětluje. Nejdůležitější je zaplatit ten jejich poplatek.
V těhotenství jsem asi problém neměla jen opravdu časté návštěvy i když by se prohlídky daly sloučit dohromady. Vnitřní vyšetřování mi přišlo i zbytečné.

Umístění: GYN-FEM s.r.o.- gynekologická ordinace Prevence a těhotenské poradny

Silně businessově orientovaný lékař. Ač je slušný a snaží se být příjemný, služby tam včetně péče mi opravdu nevyhovují. Jen pro představu na co sem narazila:
- donucení kupovat hořčík v ordinaci, přímo jeden konkrétní místo obyč receptu do lékárny
- roční “dobrovolné” vynucené příspěvky 500 Kč
- každé 3tydny vnitřní vyšetřování čípku, vzdy aspon rychly ultrazvuk pres bricho
- návštěv hodně i tehdy, když jdou dvě sloučit a zjednodušit (proč to?)
- neustálý pocit, že oni jsou víc
- zdůrazňování, že ještě 2x půjdu k nim a že ať mi tam termín nedává porodnice, že pak má pojišťovna problém s vykazanym vysetrenim na dvou mistech (eh, boj o pacienta? vazne to vychazi ze bych mela jit na totozne vysetreni 2x - chce me porodnice i gynekolog)
- ultrazvuk ve 30tt symbolicky provedeny bez jakekoliv info, asi pul minuty (kolik zaplati pojišťovna?)
- automaticky generovana “pece” bez vysvetleni, nabidnuti nebo probrani rizik (cukrovka, test na zelezo, stěry čípku v raném těhotenství...)
- odmitnuti vydani prijmoveho dokladu pri placeni genetiky a screeningu hotove s tim ze doklad dostanu po vsech vysetrenich, ze dva mi nedaji
- byrokraticke peklo typu udelat scenu tehotne, kdyz zapomene jeden papir, kde ma podepsat inform. souhlas k vysetreni, papiru maji totiz malo!
- naléhání na provádění vyšetření (screeningu) u nich, když jsem minule byla jinde po špatném zážitku u nich

Pan MUDr. Motyčka může vyhovovat těm, které chodí pouze na preventivní prohlídky. Pokud ale máte jakýkoliv problém, pak Vám bude poskytnuta jen mizerná péče. Pan MUDr. Motyčka je arogantní člověk, který nemá rád, pokud se pacientka zajímá více, než je podle něj přípustné. Mám dojem, že mu již moderní medicína utíká pod rukama a možná i z toho důvodu neřeší nic komplexně. Pokud jsem k němu chodila pouze na prohlídky, nebyl problém, ale v druhém těhotenství jsem měla několik problémů a měla jsem pocit, že jsem na ně spíše sama. Dokonce jsem měla podezření, že by byl už rád, abych přešla do porodnice, protože se mnou bylo více práce než s někým, kdo má hladký průběh těhotenství a možná měl obavy z toho, že by mohl něco zanedbat. Již v těhotenství ve mě hlodalo jisté podezření, že pan doktor neléčí, ale gynekologie je pro něj pouze "byznys", tak jsem si po porodu nechala zaslat výpis poskytnuté zdravotní péče. Potvrdilo se, že si pan doktor vykázal péči, kterou neposkytl - z pojišťovny mi přišel děkovný dopis s informací, že jisté položky si pan doktor vykázal neoprávněně a že mu budou strženy v následujícím období. Nebyla to vysoká částka, ale spočtu-li si, kolik těhotných k němu musí chodit, tak to celkem může pár statisíců dát. A když k tomu připočtu "dobrovolný příspěvek", který ročně pan doktor vybírá, neměla by být jeho péče o mnoho kvalitnější?

Já byla zatím 2x (těhotenství) a jsem víceméně spokojená. Vyhovuje mi, že pan doktor je vlídný, nespěchá na vás a rád cokoliv vysvětlí a je lidský. Potíže žádné nemám.

Milé dámy, pokud se chcete vyhnout rakovině děložního čípku, tak tohoto lékaře opravdu nedoporučuji!!!Krvácela jsem mimo cyklus, trpěla na výtoky a měla silné bolesti. Pan doktor mě u prohlídky ujišťoval, že čípek je v pořádku a že se počká na výsledky ze stěrů atd...Že by to bylo v pořádku se mi
nezdálo vůbec...Čekalo se na výsledky a prý všechno v naprostém pořádku, nikde nic zvýšeného, čípek taky paráda, prostě všechno tak, jak má být...Se slzami v očích jsem odcházela... Nedalo mi to a šla jsem na vyšetření jinam...Jaké bylo moje překvapení, když se jiný lékař zděsil již při pohledu na čípek, že vypadá velmi špatně a že počkáme na výsledky...Výsledky přišly - PŘEDRAKOVINOVÝ STAV 2/3stupeň! Takže mě čekal zákrok...Již dříve jsem byla na operaci děložního čípku a měla jsem být hlídaná...tleskám lékaři, který je "specialista" na děložní čípek a nepoznal, že mám TEPRVE 2/3 stupeň předrakovinový stav! Takže za mě určitě NE!

Kym som k panu doktorovy chodila na preventivne prehliadky, nikdy nebol ziadny problem a zdal sa velmi prijemny. Kazdopadne ked som za nim prisla s potvrdenim tehotenstva, citila som sa po jeho arogantnom a agresivnom vystupe ako (prepacte za vyzraz) "zbouchnuta 13ka. Je mi 30 a po opakovanych abortoch sa nam mimco konence podarilo, aj ked neplanovane pred mojou dlhsou sluzobnou cestou. Krical na mna v ordinacii, ze som to cele skazila a ze mi nemoze urobit ziadne vysetrenie v termine! Ako si to predstavujem???!!! A hlavne, ze sme si s manzelom mali davat pozor a este pockat. Myslim, ze mal jedine stastie, ze som v tomto obdobi precitlivena a nezmohla som sa na ranu pesti. Mal by pochopit, ze si neplanujem pocatie podla jeho dobrej nalady.

Myslela som, ze tento oznam bude tou najkrajsou chvilou v zivote a nie ze to oplacem cestou z ordinacie. S dalsimi negativnymi hodnoteniami na tomto portale suhlasim!

Pán doktor Motyčka je velice arogantní,neslušný,nechápavý...Když jsem u něj byla na posledy tak jsem odcházela se slzy v očích protože se ke mě chovál hnusně až byl skoro sprostý.už nikdy více!!!!! milé dámy NEDOPORUČUJÍ vám ho.

Pan doktor Motyčka je velice dobrý lékař a skvělý operatér. Mám s ním jen a jen dobrou zkušenost, rozhodně bych ho doporučila.

Dr. Motyčka je skvělý lékař, který je velmi zkušený a šikovný. Mám s ním zkušenost z laparoskopie a rozhodně, bych ho doporučila!!!!!