Petr Benedikt, neurolog Praha

Neurolog Více

Vocelova 7, Praha
City med

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: City med Jiný

Jednoduše skvělý lékař. Nejenom, že mi pomáhá s mými zdravotními problémy, ale vždy z jeho ordinace odcházím plný optimistické nálady. K panu doktorovi chodím na pravidelné kontroly a léčení již léta, od doby, kdy ještě ordinoval v Hostivaři v ulici Ke Stáčírně. Jedním slovem doporučil bych jej každému, který má problémy v oblasti neurologie. Kéž by byli všichni takoví jako on.

Umístění: City med Bolesti zad

Nejlepší doktor ! Super přístup,perfektní jednání - doktor jak má být.Ráda a bez obav tam chodím.Také bratr,je super

Pečlivý a příjemný doktor, pokud při vyšetřování zjistí nějakou nesrovnatelnost i z jiného oboru sdělí to, a doporučí kam se obrátit. Bohužel na uvedené adrese již neordinuje (ani v "zeleném domečku" u Litochlebského náměstí, kde též ordinoval). Na internetu jsem novou adresu nenašel. Je třeba upravit tento údaj v záhlaví, jinak jeho znalostí a přístupu k pacientům, tedy i zdejšího hodnocení, nemohou další lidé využít

Naprosto se ztotožňuji se všemi názory zde. Je to opravdu skvělý pan doktor s nesmírně lidským přístupem, ochotný a pečlivý. Všem jej doporučuji a jemu moc děkuji.

Úžasný, příjemný, trpělivý lékař, který se snaží pomoci pacientovi nejen po stránce neurologické, ale dokáže se vcítit do myšlení a obav pacienta a dovede je rozptýlit. Už jeho přístup uzdravuje. Vzbuzuje důvěru v okamžiku, kdy pacient vstoupí do ordinace. Vystřídala jsem, bohužel, několik neurologů, ale žádný mi nedokázal pomoci, všude jsem slyšela pouze větu: "zhubněte a bude vám líp". Od pana doktora Benedikta jsem nic takového neslyšela a přesto po půl roce návštěv a léčení u něj se mé problémy zlepšily nejméně o 80 %. Kéž by bylo takových lékařů víc !!

Ten nejlepší PAN DOKTOR,u kterého jsem kdy byla.Velmi milý,laskavý,pečlivý,naprosto profesionální,lidský.PAN DOKTOR,který má mé nejsrdečnější poděkování.

vynikající člověk i lékař

Jsem dlouhodobá pacientka pana doktora a jediné slovo,které ho vystihuje je SKVĚLÝ!!! Jsem mu zavázána za jeho přístup,který je po všech stránkách profesionální a je to Člověk s velkým písmenem na začátku.

Pan doktor je velmi příjemný, pečlivý, hlavně skvělý lékař ...!!! Všem doporučuji!!!

Nejlepší neurolog v Praze.