Adres

17. listopadu 595, Poruba, Ostrava
Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
556 42.....
731 44.....

Běžný termín

Důležité upozornění: Dne 10.7.2018 neordinujeme. Děkujeme za pochopení. Bližší informace a objednání na tel doc. MUDr. Peter Koliba, CSc., který p...

• neplodnost
  • anémie v těhotenství
  • dysmenorea

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Ruština

Umístění: Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie gynekologické vyšetření

Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu jen doporučit!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kolibu navštěvuji již nějakým rokem a je to člověk na svém místě,jak po stránce lidské,tak samozřejmě i profesní.Je velmi empatický a vždy příjemně naladěn.Mohu jen doporučit!!!:-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan docent Koliba je velmi profesionální a zároveň velmi milý a lidský. S čímkoli poradí a ochotně vysvětlí. Během těhotenství nám vyšel se vším vstříc a zařídil co se dalo, včetně porodu. Jsme mu velice vděční. Jednoznačně mohu jen doporučit!!
Další velké plus je také sestřička, která je milá, ochotná a vždy usměvavá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K panu docentovi jsem začala chodit cca před rokem.
Dlouho jsem uvažovala nad tím, ke komu jinému bych mohla přejít od bývalého lékaře. Ať to mám blízko domovu, ať mají v ordinaci moderní vybavení a ať se ke mě chovají mile. Poté jsem dostala výborné doporučení na pana docenta. Je to jak skvělý lékař, tak úžasný člověk tělem i duší. Pokaždé, jak ho mám navštívit, těším se tam :) S každým problémem mi poradí a to i po internetu.
Takže určitě doporučuji.
Mája

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý lékař, doporučila mi ho kamarádka. Chodím tam i s dcerou. Je velice pečlivý, starostlivý, nic nepodceňuje. Vše vysvětlí, každému pacientovi se opravdu věnuje. Vallová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doc. Koliba je odborník, kterého navštěvuji již přes deset let a neměnila bych! Jeho prohlídky jsou vždy precizní, je empatický a vstřícný všem dotazům. Velmi odborně vedl mé rizikové těhotenství i předčasný porod dvojčat a tak pečlivé zašití po císařském řezu, jaké od něj mám, jsem ještě neviděla. Za mě maximální spokojenost!

Dobrý den,
i velmi dobrý je pořád málo, protože s takto profesionálním a přitom dokonale lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Jsem velmi ráda, že jsem dala na doporučení známých a přátel a přehlásila jsem se k tomuto lékaři. Pana docenta Kolibu mohu jen doporučit.

Jaroslava Ligocká

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto úžasný pan docent!
S návštěvou jsem byla naprosto spokojená, pan docent mi všechno pečlivě vysvětlil a byl celou dobu prohlídky velice milý. Jsem nadšená, že jsem se k němu dostala. Perfektní a profesionální přístup!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan docent Koliba je člověk na pravém místě, lépe se to říct nedá. Naprosto profesionální přístup, který ovšem neubírá na lidskosti, dokonalé zázemí, personál, vybavení ordinace. Co se mi líbí ještě víc je jeho komunikativnost, vše ukáže i vysvětlí, odpoví na všechny vaše otázky. Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, nezbývá mi, než rozhodně doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Tak o tom,aký je pán doktor Koliba, by vedeli veľa hovoriť aj jeho stovky pacientiek zo Slovenksa...Je to výborný odborník,dobrý človek,ktorý nám tu moc chýba..Hlavne jeho príkladný a zodpovedný prístup...Prajem mu hlavne veľa zdavia a úspechov v jeho náročnom povolaní...

Běžný termín

17. listopadu 595, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

Cena není uvedená

Bohužel horké to je. Nedoporučuji pana doktora!!!!S mým problémem mi dokázali pomoci lékaři z úplně jiného oboru. Pan doktor mě měl na pozorování dva měsíce a na nic nepřišel. Je mi to velmi líto,ale pan doktor Koliba BYL kapacita.

Snad to nebude tak horké, on to řeší proto, že ten přístroj stál moc peněz, ale je jinak moc hodný, i já mám problém jsem v pozorování, nedělejte z komára velblouda.

Dobrý den,
i já jsem donedávna byla v situaci, že jsem pana doktora vychvalovala, kde se dalo. Bohužel donedávna jsem ale byla zdravá. Pokud vám nic není, nic vás nebolí, je pan doktor odborník, ale pokud se o něco jedná, nedokáže vám poradit ani pomoci. Nedokáže vám úplně odpovědět, co se stalo, z čeho situace vznikla a co mi pomůže. Je velmi příjemný pokud za ním nejdete s problémem. Myslím si, že svou ordinaci, která mu zřejmě více vynáší(odstranění chloupků) začal řešit více, než své pacientky, které v něm mají důvěru.

Chtěla bych doc Kolíbu vřelé doporučit. Jsme zvyklí s manželem chodit na všechny vyšetření spolů až do ordinace, pán docent Kolíbá nám to umožnil a jeho lidský přístup nás oba těší. Jé krásné mít partnera u toho to typů vyšetření poskytuje mí tím velkou oporů a určitě mí to pomáhá překonat vrozený stud. Tímto bych chtěla pánu docentovi moc poděkovat a vřelé ho všem ženám doporučují jak z hlediska odborností, vstřícností ták i lidskostí.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

pan docent Koliba je opravdu nejlepší lékař kterého jsem do svých 32 let potkala..a to myslím, že všech lékařů..
Po profesní stránce opravdu není co dodat, mluví za něj výsledky, ale je také jeden z mála jenž má výborný OSOBNÍ a lidský přístup k pacientkám.
Je to opravdový gentlman dnešní doby...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Výborný lékař co se týká odbornosti i jednání s pacientem. Díky němu máme krásnou, zdravou holčičku. Komplikovaný porod zvládl na jedničku s hvězdičkou. Rodit s jiným lékařem, nemuselo to dopadnout takhle...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

je mily,hodny,ochotny a dovede slovem byt nezny.dik

Super odborník , jsme rády že ho máme tady na vesnici a za takovým odborníkem nemusíme do velkého města .
JANA

K Doc.Kolibovi chodím už bezmála 20 let. Je to skvělý odborník,s laskavým přístupem k pacientkám, je citlivý a milý a zároveň vynikající odborník.
Neměnila bych, i když musím dojíždět. Pane Docente Kolibo, děkuji vám.

Pan docent Koliba je nejlepší gynekolog co znám.Je nejen skvělý lékař, ale i člověk.K pacientkám je velice laskavý,milý a hlavně lidský. Nádherný přístup k pacientkám má i jeho sestřička, která je vždy usměvavá,milá a ochotná.Oběma touto cestou moc děkuji.Všem vřele doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Během rehabilitace po mozkové mrtvici jsem měla perličku koupel a začala jsem mít strašně silný výrok. Dali mi v Chuchelne canesten,ale vůbec nezabral,potíže přetrvávají a jsou horší.Děkují

Dobrý den, po diagnostiku příčin výtoku je nutné gynekologické vyšetření, případně s odběrem kultivace. Ordinace Canestenu "naslepo" není správný postup. Pravděpodobně se u vás jedná o bakteriální infekci, ale bez gynekologického vyšetření opravdu nejde stanovit diagnózu. Proto doporučuji kontrolní vyšetření u gynekologa a cílenou léčbu.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• Dobrý den, pane doktore, ráda bych se zeptala. Jsem ve 25tt a už tak od 20tt si po ránu nahmatám dělohu pouze k pupku, mám i dost malé bříško. Četla jsem, že má být už 7cm nad pupek. Prosím mohlo by to znamenat něco špatného? Ve 23+4tt mělo miminko 572g. Pan doktor mi dělohu nikdy nemeril.

Dobrý den, součásti prenatální poradny je doporučené sledovat vzdálenost od pupku k symfýze, tzv. SF rozměr, ale důležitější je, že váš pan doktor udělal ultrazvukové vyšetření a udávaná hmotnost odpovídá. Velkost " bříška" nemusí nic říkat o velikosti miminka. Takže buďte klidná užívejte si své krásné období těhotenství bez zbytečného stresu a neklidu. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.

• neplodnost
  • anémie v těhotenství