Pediatr Tanvald

• Pediatr, Praktický lékař

Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „S paní doktorkou a sestřičkou jsem velmi spokojená. Obě jsou milé a příjemné a když je potřeba vyjdou vstříc. Jsme s dcerou moc rádi, že je máme Více

Na Kopci 3055/9, Jablonec nad Nisou Mapa

MUDr.Denisa Nyplová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná. Více

Vrchlického 802/46, Liberec Mapa

MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je naprosto skvělý člověk. Nikoho do ničeho nenutí, i když s tím zrovna asi nesouhlasí. Vždy se snaží pomoci, i když má v ordinačním plánu naprosto narváno. Nikdy neodmítne pomoc. Má spoustu životních i profesních zkušeností. Přístup lékařky je profesionální s lidským přístupem ke všem. Jako malá jsem k ní chodila já a teď už k ní chodím s dcerou. Nemohla bych mít lepší lékařku! Jen doufám, že nás ještě hodně dlouho neopustí, protože takového lékaře bychom hledali už jen velmi těžko. Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem sama jako holka chodila a byla mou jasnou volbou při výběru lékaře pro syna

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Nejlepší paní doktorka, co znám. Pečlivost, ochota pomoci i mimo pracovní dobu, úžasný lidský přístup, nepodceňování příznaků, anglický humor k tomu. Paní doktorka je po letech stále v přístupu stejná. Moji oba (teď již dospělí) synové od ní nechtěli odejit! Více

Staškova 8/398, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Souhlasím se všemi zdejšími kladnými hodnoceními. Byl jsem jejím pacientem před 35 lety a mám mírně rozporuplné vzpomínky, tehdy holt byly jiné metody a nechalo to na mě i trochu zdravotní následky. Nyní, když jsem ji po létech potkal, poznala mě (!!!) a přes její mírné obavy přijala do péče i naší předčasně narozenou dceru. Zde jsou již pocity výrazně kladné, individuální přístup a péče, dlouholeté znalosti a nic nepodcení. Jedno drobné zaváhání se vymstilo, ale podařilo napravit. Její mladá kolegyně a nejspíš budoucí nástupkyně je také velmi šikovná, vstřícná a příjemná. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě, tehdy mi hodně pomohla. Pamatuji si, že vždy vyslechla můj problém. Teď k ní chodím s 3 měsíčním synem. Paní doktorka je pořád stejná, příjemná a profesionální. Sestřička je úžasná, miloučká. Mohu jen doporučit. Více

Na Žižkově 748/37, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM Více

Palackého 46, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Zkušený profesionál s mimořádným odborným přehledem. Doporučuji všem známým, pomohl synovi ve velmi těžkých chvílích. Nepotkal jsem lepšího lékaře. Více

Aloisina výšina 798, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Smutná zpráva :( Pan Fastr byl skvělý doktor i člověk...

Na Vršku 2, Jablonec nad Nisou Mapa

• „velmi doporučuji

Koberovská 589, Železný Brod Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi milý přístup k malým pacientům , krásně vše vysvětlí , poradí a sestřička také velmi příjemná :) .

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka.Už tolikrát mi moc pomohla a když mi bylo nejhůř, dokázala mě podpořit a byla velmi lidská.Sestřička také velmi milá a hodná.K dětem mají obě krásný vztah.Opravdu jsem moc ráda, že mám kam chodit pro pomoc a vím, že mi tam pomohou a budou mít i vlídné slovo.Děkuji Vám. Více

Liberecká 59, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „více lékařů s tak lidským přístupem o) naše dcerky se k panu doktorovi vždy těší o) laskavý přístup a profesionalita na vysoké úrovni. u pana doktora jsme pět let. vždy nám dobře poradil, vysvětlit a pochválil, když bylo co chválit o) Více

U Domoviny 491, Liberec Mapa

• „Výborná lékařka s profesionálním přístupem! Ochotná, trpělivá, pečlivá, usměvavá,...Nedává ATB hned ve dveřích jak je zvykem mnoho lékařů. Vždy vše důkladně prošetří, mám v ní max.důvěru. Chodila jsem tam jako dítě a nyní tam chodím se svým synem. Také velká spokojenost se sestřičkou. Obě jsou prostě ženy na pravém místě! Více

U Domoviny 491/1, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za 18 let, co jsme k panu primáři chodili, jsem nepoznala lepšího doktora, měl by se naklonovat a být i pro dospělé. Je velmi obětavý, po úrazu hlavy vnuka rychle přijel,kompletně vyšetřil, vnuk má kromě jiného hydrocefalus a úder do hlavy, který nám učitelka nenahlásila, mohl být katastrofální, zjistili jsme to od vnuka až v noci( je i autista a ne moc komunikativní), nechal si ho na pozorování, opravdu byl u něj každou chvíli, prostě PAN DOKTOR. Bohužel už je vnuk ve věku, kdy musí pro dospělé, ach jo. Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení

• „Chodila jsem k ní já jako dítě a neváhala jsem k ní přivést svoje děti. Paní doktorka má velké zkušenosti a často na první pohled pozná o jaký problém se jedná, zatímco jiný pediatr (např. při dovolené naší lékařky) nemá ani tušení. Více

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Dětské středisko SALVE, s.r.o.

• „Tak nejlepší pediatr ve městě nám právě odešel do důchodu. Naše děti u něj byly dispenzarizovány od narození a potvrzuji mínění ostatních - vynikající odborník s lidským přístupem. Více

Tyršova 394, Semily Mapa