Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Tanvald

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „S paní doktorkou a sestřičkou jsem velmi spokojená. Obě jsou milé a příjemné a když je potřeba vyjdou vstříc. Jsme s dcerou moc rádi, že je máme Více

Na Kopci 3055/9, Jablonec nad Nisou Mapa

MUDr.Denisa Nyplová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná. Více

Vrchlického 802/46, Liberec Mapa

MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem sama jako holka chodila a byla mou jasnou volbou při výběru lékaře pro syna

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Nejlepší paní doktorka, co znám. Pečlivost, ochota pomoci i mimo pracovní dobu, úžasný lidský přístup, nepodceňování příznaků, anglický humor k tomu. Paní doktorka je po letech stále v přístupu stejná. Moji oba (teď již dospělí) synové od ní nechtěli odejit! Více

Staškova 8/398, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM Více

Palackého 46, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi milý přístup k malým pacientům , krásně vše vysvětlí , poradí a sestřička také velmi příjemná :) .

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi 15 let a žádnou jinou bych nechtěla. Obě děti měly zdravotní komplikace, takže neléčila pouze klasické rýmičky a je opravdu odborník na svém místě. Nesnaží se dítě dopovat léky na první dobrou jako v nemocnici. Konzultuje, diskutuje, vysvětlí, povzbudí a její přístup k léčbě i očkování je lidský a přátelský. Je milá a ochotná i po telefonu!!! Sestřička u paní doktory je skvělým doplněním milé atmosféry, která u nich v orginaci panuje. Moje noční můra je, že půjde paní doktorka do důchodu. Přeji jí i nám hodně zdraví ať je tu s námi ještě dlouho! Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „NEJLEPŠÍ DOKTORKA i kamarádka!!! sama jsem u ní od narození a dceru jsem tam prihlasila rovnou :) je skvělá, i sestřička je moc fajn. Obě máme moc rády. Doporučuji! Více

Dobiášova 851/5, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná, chodím s dcerkou a ostatní členové rodiny s dětmi také. Když jsem se rozmýšlela ke které mudr, se přidáme, byla to jasná volba. Sama jsem jí se sourozenci vyrostla pod rukama :) Více

Broumovská 11/30, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chvilku mi trvalo, než jsem si na paní doktroku zvykla. Má trochu jiný přístup než paní doktorka u které jsme byli se starším synem. Z mého pohledu je velmi pečlivá a snaží se nejprve volit šetrnější formu léčby. Moc mi pomohla u mladšího syna a nelituji, že jsme k ní přešli i se starším. Doufám, že budeme takto spokojení i nadále. Setřička je velmi ochotná a milá. Více

Nádražní 455, Hejnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka. Moje dcera byla více 2 roky stále dost nemocná a diky paní doktorce která nás poslala do lázni se vše zlepšilo. Dceři se hodně věnovala. Patří ji velké diky. KomunikacE na 1* Více

Rychnovská 249, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já nemohu říct chodila jsem k němu jako dítě a teď k němu chodím s obouma dětma a vždycky nám pomohl :-)

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dcerami, jsou od sebe 7 let, a vždy jsem byla spokojená, byla pečlivá, nikdy nic nezanedbala . Škoda, že dcery bydlí i s dětmi mimo Jablonec, protože by chodili k ni. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Milá, příjemná, empatická. Sestřička výborná.

Nábřeží Svatopluka Čecha 433, Semily Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Sveraz, ale vtipný. Ma humor v podobe originalnich poznamek, kterymi chce podle me uvolnit atmosferu vyplasenych deti a maminek. Mne to sedi. Odborne za me super, kdyz o neco vazne jde, vcas zareaguje a je ohromne vsimavy. Jiz jsem i zhluboka dychala, kdyz nas svym sveraznym stylem komunikace lehce utrel, ale uz jsem stihla i poznat, jak umi byt neskutecne chapavy a ucastny. A hlavne - nic nezanedba. Prvni navstevu u nej po preregistraci jsme mely s dcerou okorenenou rychlym odjezdem rovnou na operacni sal se srusty streva. V nemocnici se tvarili po vysetreni, ze ji nic neni, nicmene po otevreni zjistili, ze ano. MUDr. Hanka to poznal po prvnim prohmatu bez vysetreni, ktera maji v nemocnici k dispozici... Takze za me skvely diagnostik. Více

Tanvaldská 224, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka skvělá a sestřička taktéž,vřele doporučuji,vždy vyjde vstříc,přístup k dětem mají skvělý

Na Žižkově 748/37, Liberec Mapa

• Pediatr, Alergolog

„Jsem s Panem doktorem Joskou velmi spokojena. Je to milý a příjěmný člověk. Pomůže, poradí. Moje rodina k němu chodí skoro celá. Můžu doporučit. NIKDY bych k jiném alergologovi nešla. Více

Tyršova 394, Semily Mapa

Odborný lékař alergolog

• „Pana doktora mohu vřele doporučit, je velice obětavý, dokáže poradit, cením si jeho profesního přístupu, kéž by takových lékařů bylo víc... Samozřejmě i sestřička má velmi příjemné vystupování. Více

č.d. 622, Kořenov Mapa

Praktický dětský lékař a pro dospělé

• „Paní doktorka je ta nejlepší co znám mým vnučkám pomůže a dá i kus svého srdíčka spolu se sestřičkami. Jsou velice hodné jak paní doktorka, tak její dvě sestřičky. Jsem ráda že si dcera vybrala tuto lékařku. Takovýchto lékařů si myslím že je málo, mohu to srovnat s dětskou pediatrii v Trutnově kde jste spíš jen nějaká statistika a nějaká ta kačka do kapsy. Helena Njahuská babička Valentinky Andulky a Natálky Více

Desná Mapa