Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Petřvald

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „Drahá paní doktorko, ani nevíte, jak mě mrzí, že jsem musela vyrůst a odejít od vás. Paní doktorce Mikeskové nemohu vytknout nic. Vždy se ke mě chovala moc hezky, nikdy nic nepodceňovala a jednala rychle. Bavilo mě, jak mi vždy říkala jménem mé mamky, protože ta k ní jako dítě také chodívala. Poznala jsem celkem asi 4 sestřičky, které s paní doktorkou pracovaly a se všemi mám skvělé zkušenosti. Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní. Více

ul.Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí. Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pani doktorka je výborná vždy hodná,ochotná určite bychom nemenili!!!Dcera k pani dr.chodi uz 13 let a vzdy rada....... Více

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka a sestřička nemohli jsme si vybrat lepší tým vždy nám poradí a nikdy neodmítne dělá vše proto aby byly děti zdravé... Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Sestřička i paní doktorka s úžasným přístupem a vždy s radou. Dcera po prvním očkování dostala šílený atopický ekzem, další očkování jsem nechala odložit, paní doktorka s tím neměla problém a ještě pochválila. Líbí se mi i alternativní přístup, že všechno hned neleci a tibiotiky a kortikoidy. Když jsem jí sdělila, že lecime homeopatika, říkala, že pokud to funguje tak je to super. Líbí se mi její přístup Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka a sestřička - úžasná vždy poradí, vysvětlí a vyléčí. Dcera 18let a syn 12let navštěvujeme od narození! Obdivuji paměť na pacienty. Vstřícnost a profesionalita. Málo kdy se stane, že sestřička vydrží s doktorkou tolik let! Jsou sehrané . Neměnila bych Nikdy. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Ahoj Velká spokojenost. Sestřička Deniska úžasný člověk na svém místě. Paní doktorka nesahá hned po antibiotikách a to se mi líbí.Vzdy vše vysvětlí dopodrobna a radši i napíše manuál na doma Jsem moc ráda že je máme. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Se synem (22 měsíců) navštěvujeme paní doktorku od narození a maximální spokojenost. Když byl jakýkoliv problém, vždy syna vyšetřila, poradila a vždy léčba zabrala. Se sestřičkou jsou velice milé a kontroly díky tomu nebyly nepříjemné. Co je velké plus, je bezproblémová komunikace po telefonu případně emailem. Jen a jen doporučuji. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila již od mého narození. Je velice hodná, starostlivá, empatická a snaží se vždy co nejlépe pomoct. Jelikož jsem měla vždy zdravotní problémy, tak moc dobře vím, že pomůže. Když už si sama neví rady a nebo si není jistá na 100%, tak vás pošle na další vyšetření od specialistů - je velice důkladná a profesionální. S paní doktorkou mám stále dobrý vztah a doufám, že jednou bude i mé děti léčit. Moc doporučuji!! Více

Vráclavská 1600, Šenov Mapa

PL pro děti a dorost, kardio, s.r.o.

• „S paní doktorkou Hustákovou jsem velmi spokojena. Paní doktorka i paní sestřička jsou obě velmi milé a snaží se pacientům maximálně věnovat. Mají skvěle zorganizován časový harmonogram - nikdy se synem nečekáme, vždy jdeme přesně na řadu, jak jsme objednaní. Když se u syna objevil zdravotní problém, tak se paní doktorka sama velmi angažovala nad rámec svých povinností a zajistila pro syna přednostní péči u dalších odborníků. Oběma velmi děkuji za jejich profesionalitu a lidský přístup. Více

M. Kudeříkové 14, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Obrovský zájem o moje zdraví. Vysvětlila mi všechno ve jsem potřeboval když jsem byl nemocný. Více pracuje než mluví, a to se mi líbí. Lepší doktorku neznám. Je možná nejlepší v Ostravě. Více

Lumírova 639/2, Ostrava Mapa

PEDIATR RT s.r.o.