Pavlína Paskovová, dermatolog Praha

Pavlína Paskovová

Uložit

Dermatolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Československé armády 1600, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, všechny mé dotazy mi zodpověděla. Jako zdravotník jsem i uvítala odbornější komunikaci.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Kožní problém syna

Paní doktorka velmi dobře stanovila diagnozu a pomohla, ikdyž v Motole si nevěděli rady. Synek měl streptokoka v trávicím traktu a dělal mu neplechu kolem konečníku. V Motole ho léčili na hemeroidy a praskliny a problém byl zatím úplně jinde. již po první návštěvě paní doktorka odhadla problém, udělala stěr a ten potvrdil její odhad. Za mě tedy skvělé. 5 týdnů se malý trápil a ona mu pomohla během tří dnů. Teď k ní jdu já sama a uvidím, zda pomůže i mě.


Ověřeny pacient

Dobrý den.Ať si každý udělá svůj názor.S paní doktorkou jsem měla tu čest nějakou dobu pracovat jako sestřička a mohu jen před ní smeknout, nejen, co se týče komunikací s pacienty, ale i její profesionalitou, výbornou diagnostikou, díky níž, byť co by sestřička dokáži rozpoznat i určité kožní nemoci, aniž bych byla lékař, s atestací pro tento obor.J.H.


Ž
Ověřeny pacient

Zajímalo by mě, kam se ztratil můj naprosto nezávadný příspěvek, kterým jsem reagovala na příspěvek z 12.9.2011, jímž pisatel označuje příspěvky, vyjadřující nespokojenost s prací této lékařky, za dílo konkurence. Znovu uvádím, že jsem autorkou příspěvku z 6.3.2010 a za svými slovy si stojím. Můj názor se mi potvrdil i příběhy ostatních jejích pacientů, je to opravdu vždy stejné. Jednoduché věci, na které stačí střední zdrav.personál, asi zvládne, ale kvalitní diagnostika a léčení v oboru dermatologie je jí opravdu na hony vzdálena! Zpravidla mám štěstí na lékaře, ale bohužel toto je nejhorší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala. Konkurence může v klidu spát, takto nekvalifikovaný lékař neznalý oboru se vidí jen málokdy. Nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Paní doktorku si pamatuji z kliniky ve Spálené ulici a bylo to dost zoufalé, pokud měl člověk opravdu problém. JInak s tekutým dusíkem to opravdu umí, je to mnohem lepší, než tolik propagovaný laser (nebolí, nedělá fleky, není vidět...)


Musím se jen pousmát negativní kampani na paní doktorku :) Zřejmě se někdo snaží očernovat ,ale to normální člověk vidí :) Když kladné hlasy jsou asi 3-4 a u nich naklikáno 50 záporných :) Hold konkurence asi nespí strachy :)


Musím se přidat k ostatním negativním hodnocením zde již prezentované .Paní doktorka na první pohled je opravdu milá ,vstřícná, to jsou sice dobré vlastnosti,ale s odbornými znalostmi to nemá nic společného .Po profesionální stránce je to velmi slabé její schopnost někoho vyléčit je málo pravděpodobná ,je to stylem pokus omyl ,tak pokud není někomu nic vážného prosím ,ale jinak hledejde opravdového odborníka jinde

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka před půldruhým rokem dceři chirurgicky odstraňovala malé pihy. Dodneška má jizvy jak po granátech, přestože je pečlivě masírovala a mazala. Rozhodně nedoporučuji!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den,
musím uznat příjemná lékařka, přijdu zase až něco budu potřebovat.

Pavla Černá,Kladno


Paní doktorka je moc šikovná a pečlivá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti