Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice

Výborná paní doktorka. Chodim k ní již 16 let a vždy mi pomohla. Dokáže poradit i po telefonu, vždy si pamatuje uzivane léky.

Paní doktorka je člověk na svém místě, vyslechne, poradí a pomůže, což se u spousty lékařů říci nedá.
Budí velikou důvěru a dá se jí svěřit opravdu se vším.Neumím si představit, že bych své potíže povídala " někomu cizímu "
Renata Majerová

Nedávno se mi dostala do rukou učebnice Sexuologie od paní MUDr. Pavly Zemkové. Přestože paní doktorka je pečlivá a zkušená psychiatrička, je škoda, že také neordinuje jako sexuoložka. Byl jsem poslán na prohlídku k paní MUDr. Fifkové, ale raději bych šel k paní doktorce Zemkové. Myslím si, že by byla velmi oblíbenou lékařkou i v sexuologii. Slyšel jsem, že je pečlivá a trpělivá a také zkušená lékařka. Pavel

Nejlepší a nejpečlivější. Majerová

Paní doktorka je nejpovolanější ve svém oboru a rozhodně ví, co dělá.

Paní doktorka je absolutně skvělá a opravdu dokáže pomoct,chvíli se čeká, ae to je přeci jasný příklad toho že je výborná. Kdyby nebyla, nemá v čekárně ani nohu, to si kritici uvědomte. takhle perfrktní doktorky bychom si měli velmi ale velmi vážit. Renata Majerová

Jsem sledována u pí. doktorky již šestým rokem a vždy mi tak nějak pomohla se ze všeho dostat. Je fakt, že na povídání není, ale od toho tam ona není, je to psychiatr, tudíž předepisuje léky. Pokud si někde chce povídat (jak zde čtu) ať jde k psychologovi. Logika ne?
Mě vždy pomohla i když jsem se dostala na úplné dno, věděla co semnou a zase jsem se zařadila do normálního života....
DOPORUČUJI !!!

Nesouhlasím s negativním hodnocením.Nestěžujte si na dlouhé čekání. Pokud má pacient problém, který je závažný, je logické, že se vyšetření prodlouží.Já sama jsem přešla od jiného psychologa, který mně už ode dveří napsal lék. Paní MuDr Zemková mne vždy pozorně vyslechne a upraví léčivo buď tak a nebo onak.Ano, utne mou řeč, pokud bych se tak zvaně "vykecávala" o nepodstatných věcech. Vždy mně pomůže. Je i pozoruhodné, jak zná pacienta /moje zkušenost/ jen když vejde do dveří. Pamatuje si problém, poslední návštěvu, atd.Vážím si jí, a jsem šťastná, že i přes to, že jsem se přestěhovala dost daleko, je ochotna mne i nadále léčit. /M.W./

Paní doktorka je snad dobrá odbornice s novými odbornými pohledy na svou profesi. To neumím posoudit, nemám důvod o tom pochybovat. Její vstřícnost je odpovídající "charaktaru" pacientů, kteří do její ordinace docházejí. Dle mého názoru by měla objednávat pacienty tak, aby neseděli v čekárně hodiu i déle. Není to slušné. Může se to stát výjimečně, pak je nezbytná omluva. Nesmí to být pravidlem.

velmi profesionální přístup, moderní znalosti, vstřícné jednání