Online konzultace pro každou situaci

Domluvte si návštěvu online s lékařem jakékoli specializace, aniž byste opustili domov.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Online konzultace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami Více informací

Online psychoterapie • 800 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Údolní 5, Brno
Mgr. Pavel Szotkowski - NYNÍ POUZE ONLINE KONZULTACE

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Individuální psychoterapie (50 minut) • 700 Kč

Kariérní poradenství • 700 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Zaměřuji se na poskytování individuální psychoterapie dospělým a dospívajícím klientům od 15 let věku. Psychoterapii můžete využít nejenom v případ...

Více

Léčené nemoci

 • duševní poruchy
 • emoční poruchy
 • neuróza
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)


Údolní 5, Brno

700 Kč

Mgr. Pavel Szotkowski - NYNÍ POUZE ONLINE KONZULTACE

Ostatní služby

Kariérní poradenství


Údolní 5, Brno

700 Kč

Mgr. Pavel Szotkowski - NYNÍ POUZE ONLINE KONZULTACE


Online psychoterapie


800 Kč

Online konzultace

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

K Mgr. Szotkowskému jsem chodila přes 2 roky vždy 1 x týdně s úzkostnými stavy. Pod jeho vedením jsme společně analyzovali moje chování k okolí, sobě samé, reagování v různých situacích. Nebylo to vždy lehké, ale dal mi jiný pohled na mé jednání, uvědomila jsem si spoustu věcí (špatné vzorce chování, malou sebeúctu,..). Snažím se udělat ve svém životě pořádek, myslet více na sebe a odhodit "masku dokonalé ženy, která vše zvládne". Není jednoduché přiznat si svoje nedostatky, není jednoduché otevřít se a být upřímný k "cizímu člověku", ale pokud toto zvládnete, je to velmi osvobozující. Pan magistr je velmi empatický a moc mi pomohl. Děkuji Mgr. Szotkowskému za jeho terapeutické vedení, psychoterapie mě posílila v osobním i pracovním životě, přeji mu hodně štěstí a spoustu spokojených klientů. Mohu jenom doporučit.


K
Ověřeny pacient

Psychoterapií mě pan Szotkowski provázel dva roky. Za tu dobu jsem se postupně naučila mluvit a přemýšlet nahlas. Na způsob vedení jsem si zvykala delší dobu, ale pana Szotkowského mohu jen doporučit. Díky němu jsem se mnohé dozvěděla o sobě sama a zažitých vzorcích chování. Moc mi pomohl a je jen škoda, že se naše cesty rozdělily.


S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Když na dětství a dospívání nemáte jen pěkně vzpomínky, a dárky, vzorce od rodičů.... Zkrátka jste ustrašená hromádka, která má minimum sebevědomí. S věkem téměř duševně-už i tělesně umíráte i když na takové věci máte ještě biologicky čas. Okolí netuší-mlčíte-vy se snažíte (mnohdy víc, než můžete zvládnout) a zároveň utíkáte (mnohdy zbytečně, protože ani netušíte, jak lehké je ledacos zvládnout)… Ale tak to dál nejde! „Nejsem normální-slušně řečeno!“ Rozhodnete se vyhledat pomoc. Netušila jsem, jak velká zátěž pro mě bude taková komunikace s mužem mezi 4-ma očima-problém s očním kontaktem, sucho v ústech, můžu vůbec mluvit, myslím si to tak správně, můžu mít názor?… (-ale vy fakt můžete :-) ) Překonáváte sám sebe, je to dřina, ale dáváte do toho všechno, co v sobě ještě máte. Prokoušete se historií, jste naštvaný (smutný) na její postavy, situace. Pak i na sebe. Poznáte, že například Váš strach, to vaše „chození při zdi“,… je velkou příčinou vašeho stavu, vztahů. Uvědomíte si, že je JEN NA VÁS, jak se k tomu postavíte. Jste dospělý, zodpovědný, už nejste dítě! Můžete říct NE, a nebýt místo toho např. Hujerem, či hromádkou neštěstí, aby jste někomu neublížil, aby se na vás někdo nezlobil. Nikdo není dokonalý! Někdy méně znamená více. Láska začne mít jiné proudění. Začnete se na svět koukat jinýma očima. Zkoušíte, sbíráte odvahu,…to začíná další práce… Zkrátka a dobře, děkuji p. Szotkowskému za jeho čas a vedení, které mi věnoval. Nelituji. Doporučuji. Nevzdávejte svůj život předčasně!


E
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace Zhoršující se zdravotní stav následkem prožité traumatické události- pocity úzkosti a napětí

S terapií pana Szotkowského jsem byla velice spokojena, začala jsem si více vážit sama sebe, otevřel se mi racionálnější pohled na svět, uvědomila jsem si, že já jsem tady taky a také, že nastalé životní situace mohou mít i jiná řešení, než jen ty, které by se líbily a vyhovovaly všem okolo vás na úkor vás samotných. Přeji mu hodně štěstí a spoustu úspěšně postavených bolavých dušiček zpátky pevně na nohy:-)))


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pan Szotkowski je výborný psycholog. Díky terapii jsem si utřídila myšlenky, uvědomila si svoji hodnotu, lépe zvládám strach a zachránilo mě to před psychickým zhroucením.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pan psycholog je klidný a příjemný člověk. Pro mne to bylo první setkání s psychologem. Až zde jsem pochopila, že není důvod se stydět za odborné konzultace, ale brát to spíše jako výhru. Pan Szotkowski byl po celou dobu terapie velmi profesionální a otevřel mi oči. Osobní situaci se mnou podrobně rozebral do posledních střípků a mnohokrát mi kázal úplně jiný pohled na situaci, který jsem dříve neviděla. Pomohl mi utřídit myšlenky, postavit se na vlastní nohy a především mi dodal sílu jít dál. Pane magistře, mockrát Vám děkuji. Velmi doporučuji.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Pan psycholog vystupuje velmi profesionálně, otevřeně a podává svůj názor velmi šetrně ale upřímně. Za rok a čtvrt psychoterapie s ním jsem se znatelně posunul v klidnějším a stabilnějším prožívání stresových situací a dozvěděl jsem se o sobě, svém chování a přemýšlení tolik, kolik jsem ani nevyčetl z hromady psychologických knih za předchozí roky. Moc za ten příjemně strávený čas děkuji a ostatním doporučuji.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace individuální psychoterapie

Díky terapii jsem se někam posunula ve svém životě, spoustu věcí jsem si uvědomila. Můžu jen doporučit. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,jak se léčí psychosomaticka deprese.( nechutenstvi ,bolesti) Dekuji

  Dobrý den,
  deprese patří mezi psychické poruchy a léčit se s ní můžete buď u psychiatra nebo u psychologa/psychoterapeuta. Psychiatr pravděpodobně předepíše léky - antidepresiva, s terapeutem budete pracovat na postupném zmírnění příznaků pomocí rozhovoru, ve kterém jde o zlepšení vašeho sebepoznání a tedy i rozpoznání příčin vašich potíží. Termín "psychosomatická deprese" mi není znám, ale vámi zmiňované nechutenství je skutečně jedním z typických příznaků deprese. Bolesti již nejsou tak typické, ale v určitých případech se mohou vyskytovat. Pro přesnou diagnostiku vašich potíží vám doporučuji návštěvu odborníka.

  Mgr. Pavel Szotkowski

 • Dobrý den, chci se zeptat můj přítel není schopen vstát do prace budim ho 3x, 4x, 5x kdykoli prijfu do loznice tak zase spi, musím ho i budit aby vypnul budík. Ma to dlouhodobě. Je nějaká možnost s tím něco udělat ?

  Dobrý den,
  je otázkou, co za jeho problémy se vstáváním stojí. Napadá mě hned několik vysvětlení. Třeba se příteli nechce do práce. Má stejné potíže např. i o víkendu, kdy do práce nevstává? Nebo může jít o jeden z příznaků deprese, poté by byla na místě návštěva lékaře a/nebo psychologa. Také si říkám, zda už přítel prostě není zvyklý na to, že ho půjdete probudit a třeba mu to tak vyhovuje více, než vstávat s budíkem. A závěrem mě napadá otázka, jak to vidí sám přítel - je to pro něj vlastně problém? Chápu, že pro vás může být obtěžující dohlížet na přítelovo vstávání, asi by tedy bylo vhodné s ním promluvit o svých pocitech a obavách a dle jeho reakce pak plánovat další kroky.

  Mgr. Pavel Szotkowski

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Zaměřuji se na poskytování individuální psychoterapie dospělým a dospívajícím klientům od 15 let věku. Psychoterapii můžete využít nejenom v případ...

Více

Léčené nemoci

 • duševní poruchy
 • emoční poruchy
 • neuróza
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie

Publikace a články