Mgr.

Pavel Szotkowski

Psycholog, Psychoterapeut

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Ve své soukromé praxi se zaměřuji na poskytování individuální psychoterapie dospělým klientům (od 18 let). Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými p... Více

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • Ve své soukromé praxi se zaměřuji na poskytování individuální psychoterapie dospělým klientům (od 18 let).

  Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi, ale i obtížemi tělesného rázu, které mají negativní vliv na vaše psychické fungování. S klienty, kteří mají zájem o práci na porozumění sobě samému, se zpravidla domlouvám na setkáních 1x týdně (v délce 50 minut), a to nejlépe v pravidelných intervalech. Pracuji ve stylu psychodynamické psychoterapie. Rovněž je možné spolupracovat krátkodobě (jedno či několik sezení ve stylu krizové intervence) - pokud aktuálně procházíte těžší životní situací, která vyžaduje podporu a pomoc "zvenčí".

  Rovněž nabízím poradenství v oblasti kariéry a hledání zaměstnání. Této služby můžete využít v celé řadě případů: Zrovna končíte střední či vysokou školu a přemýšlíte, kam dál. Přišli jste o zaměstnání a chcete se zorientovat na trhu práce. Jste zaměstnaní, ale zvažujete změnu a hledáte možnosti. Kariérní poradenství zpravidla vyžaduje výrazně méně setkání než psychoterapie a efektivní může být i jedna konzultace (délka 60 minut).

  Kontakty na mě najdete na www.szotkowski.com. Objednat se můžete telefonicky, volejte nejlépe 5 minut před celou hodinou, pokud se nedovoláte, ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS či email (info@szotkowski.com) s uvedením svého telefonního kontaktu.

Specializace

 • psychoterapie

Nemoci

Více

Obecné skóre
0 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Blanka Šimková

psycholog,  dětský psycholog,  psychoterapeut

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se