Mgr.

Pavel Szotkowski

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

2 názory +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 275 návštěv profilu během posledních 30 dní

Ve své soukromé praxi se zaměřuji na poskytování individuální psychoterapie dospělým klientům (od 18 let). Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi,… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Ve své soukromé praxi se zaměřuji na poskytování individuální psychoterapie dospělým klientům (od 18 let).

Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi, ale i obtížemi tělesného rázu, které mají negativní vliv na vaše psychické fungování. S klienty, kteří mají zájem o práci na porozumění sobě samému, se zpravidla domlouvám na setkáních 1x týdně (v délce 50 minut), a to v pravidelných intervalech. Pracuji metodou psychodynamické psychoterapie. Rovněž je možné spolupracovat krátkodobě (jedno či několik sezení ve stylu krizové intervence) - pokud aktuálně procházíte těžší životní situací, která vyžaduje podporu a pomoc "zvenčí".

Rovněž nabízím poradenství v oblasti kariéry a hledání zaměstnání. Této služby můžete využít v celé řadě případů: Zrovna končíte střední či vysokou školu a přemýšlíte, kam dál. Přišli jste o zaměstnání a chcete se zorientovat na trhu práce. Jste zaměstnaní, ale zvažujete změnu a hledáte možnosti. Kariérní poradenství zpravidla vyžaduje výrazně méně setkání než psychoterapie a efektivní může být i jedna konzultace (délka 60 minut).

Kontakty na mě najdete na www.szotkowski.com. Objednat se můžete telefonicky, volejte nejlépe 5 minut před celou hodinou, pokud se nedovoláte, ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS či email (info@szotkowski.com) s uvedením svého telefonního kontaktu.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie
  • Brněnský institut psychoterapie, výcvik v individuální psychodynamické psychoterapii dospělých

Publikace

• Překlad: První kroky z poruchy příjmu potravy (Kate Middleton)
  • Překlad: První kroky z problémového pití alkoholu (John McMahon)

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• 2012 – Denní stacionář Horní Palata – Centrum pro psychoterapii VFN a 1. LF Univerzity Karlovy – 100 hodin
  • 2011 – Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod – 40 hodin

Fotografie

Hodnocení pacientů

• R
    Umístění: Mgr. Pavel Szotkowski - BrnoSlužby: individuální psychoterapie

Pan psycholog vystupuje velmi profesionálně, otevřeně a podává svůj názor velmi šetrně ale upřímně. Za rok a čtvrt psychoterapie s ním jsem se znatelně posunul v klidnějším a stabilnějším prožívání stresových situací a dozvěděl jsem se o sobě, svém chování a přemýšlení tolik, kolik jsem ani nevyčetl z hromady psychologických knih za předchozí roky. Moc za ten příjemně strávený čas děkuji a ostatním doporučuji.

• P
    Umístění: Mgr. Pavel Szotkowski - BrnoSlužby: individuální psychoterapie

Díky terapii jsem se někam posunula ve svém životě, spoustu věcí jsem si uvědomila. Můžu jen doporučit. Děkuji.