Mgr.

Pavel Szotkowski verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Mgr. Pavel Szotkowski

Údolní 11, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti od 15 let

• A
    Umístění: jiné místo

K Mgr. Szotkowskému jsem chodila přes 2 roky vždy 1 x týdně s úzkostnými stavy. Pod jeho vedením jsme společně analyzovali moje chování k okolí, sobě samé, reagování v různých situacích. Nebylo to vždy lehké, ale dal mi jiný pohled na mé jednání, uvědomila jsem si spoustu věcí (špatné vzorce chování, malou sebeúctu,..). Snažím se udělat ve svém životě pořádek, myslet více na sebe a odhodit "masku dokonalé ženy, která vše zvládne". Není jednoduché přiznat si svoje nedostatky, není jednoduché otevřít se a být upřímný k "cizímu člověku", ale pokud toto zvládnete, je to velmi osvobozující. Pan magistr je velmi empatický a moc mi pomohl. Děkuji Mgr. Szotkowskému za jeho terapeutické vedení, psychoterapie mě posílila v osobním i pracovním životě, přeji mu hodně štěstí a spoustu spokojených klientů. Mohu jenom doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i… Více

Jiří Salvet
    Jiří Salvet
    Pellicova 8b, Brno
    Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat… Více

Alžběta Michalčíková
    Alžběta Michalčíková
    Pekařská 44, michalcikova.alzbeta@seznam.cz, Brno
    Za me maximalni spokojenost. Sla jsem k pani doktorce, aby mi "pomohla" s panickymi ataky. 50 minut uteklo mrknutim… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Zkušenosti a dovednosti

Zaměřuji se na poskytování individuální psychoterapie dospělým a dospívajícím klientům od 15 let věku.

Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi, ale i obtížemi tělesného rázu, které mají negativní vliv na vaše psychické fungování. S klienty, kteří mají zájem o práci na porozumění sobě samému, se zpravidla domlouvám na setkáních 1x týdně (v délce 50 minut), a to v pravidelných intervalech. Pracuji metodou psychodynamické psychoterapie. Rovněž je možné spolupracovat krátkodobě (jedno či několik sezení ve stylu krizové intervence) - pokud aktuálně procházíte těžší životní situací, která vyžaduje podporu a pomoc "zvenčí".

Dále nabízím poradenství v oblasti kariéry a hledání zaměstnání. Této služby můžete využít v celé řadě případů: Zrovna končíte střední či vysokou školu a přemýšlíte, kam dál. Přišli jste o zaměstnání a chcete se zorientovat na trhu práce. Jste zaměstnaní, ale zvažujete změnu a hledáte možnosti. Kariérní poradenství zpravidla vyžaduje výrazně méně setkání než psychoterapie a efektivní může být i jedna konzultace.

KONTAKTY A BLIŽŠÍ INFORMACE NAJDETE NA: www.szotkowski.com.
    Objednat se můžete telefonicky, volejte nejlépe 5 minut před celou hodinou, pokud se nedovoláte, ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS či email (info@szotkowski.com) s uvedením svého telefonního kontaktu.

• psychoterapie

Služby

Mgr. Pavel Szotkowski

Údolní 11, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Psychotherapy in english 800 Kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Pavel Szotkowski
    Pavel Szotkowski
    Brno
    Dobrý den, je to možné. Je potřeba vyhledat psychologa, který pracuje za přímou platbu. Vaše sezení tak není propláceno zdravotní pojišťovnou a tím pádem jde o čistě privátní věc mezi Vámi a… Více

Hodnocení pacientů

• A

• K

Psychoterapií mě pan Szotkowski provázel dva roky. Za tu dobu jsem se postupně naučila mluvit a přemýšlet nahlas. Na způsob vedení jsem si zvykala delší dobu, ale pana Szotkowského mohu jen doporučit. Díky němu jsem se mnohé dozvěděla o sobě sama a zažitých vzorcích chování. Moc mi pomohl a je jen škoda, že se naše cesty rozdělily.

• S
      Umístění: jiné místo

Když na dětství a dospívání nemáte jen pěkně vzpomínky, a dárky, vzorce od rodičů.... Zkrátka jste ustrašená hromádka, která má minimum sebevědomí. S věkem téměř duševně-už i tělesně umíráte i když na takové věci máte ještě biologicky čas. Okolí netuší-mlčíte-vy se snažíte (mnohdy víc, než můžete zvládnout) a zároveň utíkáte (mnohdy zbytečně, protože ani netušíte, jak lehké je ledacos zvládnout)… Ale tak to dál nejde! „Nejsem normální-slušně řečeno!“ Rozhodnete se vyhledat pomoc. Netušila jsem, jak velká zátěž pro mě bude taková komunikace s mužem mezi 4-ma očima-problém s očním kontaktem, sucho v ústech, můžu vůbec mluvit, myslím si to tak správně, můžu mít názor?… (-ale vy fakt můžete :-) ) Překonáváte sám sebe, je to dřina, ale dáváte do toho všechno, co v sobě ještě máte. Prokoušete se historií, jste naštvaný (smutný) na její postavy, situace. Pak i na sebe. Poznáte, že například Váš strach, to vaše „chození při zdi“,… je velkou příčinou vašeho stavu, vztahů. Uvědomíte si, že je JEN NA VÁS, jak se k tomu postavíte. Jste dospělý, zodpovědný, už nejste dítě! Můžete říct NE, a nebýt místo toho např. Hujerem, či hromádkou neštěstí, aby jste někomu neublížil, aby se na vás někdo nezlobil. Nikdo není dokonalý! Někdy méně znamená více. Láska začne mít jiné proudění. Začnete se na svět koukat jinýma očima. Zkoušíte, sbíráte odvahu,…to začíná další práce… Zkrátka a dobře, děkuji p. Szotkowskému za jeho čas a vedení, které mi věnoval. Nelituji. Doporučuji. Nevzdávejte svůj život předčasně!

• E
      Umístění: Mgr. Pavel SzotkowskiSlužby: Zhoršující se zdravotní stav následkem prožité traumatické události- pocity úzkosti a napětí

S terapií pana Szotkowského jsem byla velice spokojena, začala jsem si více vážit sama sebe, otevřel se mi racionálnější pohled na svět, uvědomila jsem si, že já jsem tady taky a také, že nastalé životní situace mohou mít i jiná řešení, než jen ty, které by se líbily a vyhovovaly všem okolo vás na úkor vás samotných. Přeji mu hodně štěstí a spoustu úspěšně postavených bolavých dušiček zpátky pevně na nohy:-)))

• J
      Umístění: jiné místo

Pan Szotkowski je výborný psycholog. Díky terapii jsem si utřídila myšlenky, uvědomila si svoji hodnotu, lépe zvládám strach a zachránilo mě to před psychickým zhroucením.

• L
      Umístění: jiné místo

Pan psycholog je klidný a příjemný člověk. Pro mne to bylo první setkání s psychologem. Až zde jsem pochopila, že není důvod se stydět za odborné konzultace, ale brát to spíše jako výhru. Pan Szotkowski byl po celou dobu terapie velmi profesionální a otevřel mi oči. Osobní situaci se mnou podrobně rozebral do posledních střípků a mnohokrát mi kázal úplně jiný pohled na situaci, který jsem dříve neviděla. Pomohl mi utřídit myšlenky, postavit se na vlastní nohy a především mi dodal sílu jít dál. Pane magistře, mockrát Vám děkuji. Velmi doporučuji.

• R
      Umístění: Mgr. Pavel SzotkowskiSlužby: individuální psychoterapie

Pan psycholog vystupuje velmi profesionálně, otevřeně a podává svůj názor velmi šetrně ale upřímně. Za rok a čtvrt psychoterapie s ním jsem se znatelně posunul v klidnějším a stabilnějším prožívání stresových situací a dozvěděl jsem se o sobě, svém chování a přemýšlení tolik, kolik jsem ani nevyčetl z hromady psychologických knih za předchozí roky. Moc za ten příjemně strávený čas děkuji a ostatním doporučuji.

• P
      Umístění: Mgr. Pavel SzotkowskiSlužby: individuální psychoterapie

Díky terapii jsem se někam posunula ve svém životě, spoustu věcí jsem si uvědomila. Můžu jen doporučit. Děkuji.