Mgr.

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• R
    Umístění: Mgr. Pavel SzotkowskiSlužby: individuální psychoterapie

Pan psycholog vystupuje velmi profesionálně, otevřeně a podává svůj názor velmi šetrně ale upřímně. Za rok a čtvrt psychoterapie s ním jsem se znatelně posunul v klidnějším a stabilnějším prožívání stresových situací a dozvěděl jsem se o sobě, svém chování a přemýšlení tolik, kolik jsem ani nevyčetl z hromady psychologických knih za předchozí roky. Moc za ten příjemně strávený čas děkuji a ostatním doporučuji.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Ve své soukromé praxi se zaměřuji na poskytování individuální psychoterapie dospělým klientům (od 18 let).

Psychoterapii můžete využít nejenom v případě, že trpíte psychickými potížemi, ale i obtížemi tělesného rázu, které mají negativní vliv na vaše psychické fungování. S klienty, kteří mají zájem o práci na porozumění sobě samému, se zpravidla domlouvám na setkáních 1x týdně (v délce 50 minut), a to v pravidelných intervalech. Pracuji metodou psychodynamické psychoterapie. Rovněž je možné spolupracovat krátkodobě (jedno či několik sezení ve stylu krizové intervence) - pokud aktuálně procházíte těžší životní situací, která vyžaduje podporu a pomoc "zvenčí".

Rovněž nabízím poradenství v oblasti kariéry a hledání zaměstnání. Této služby můžete využít v celé řadě případů: Zrovna končíte střední či vysokou školu a přemýšlíte, kam dál. Přišli jste o zaměstnání a chcete se zorientovat na trhu práce. Jste zaměstnaní, ale zvažujete změnu a hledáte možnosti. Kariérní poradenství zpravidla vyžaduje výrazně méně setkání než psychoterapie a efektivní může být i jedna konzultace (délka 60 minut).

Kontakty na mě najdete na www.szotkowski.com. Objednat se můžete telefonicky, volejte nejlépe 5 minut před celou hodinou, pokud se nedovoláte, ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS či email (info@szotkowski.com) s uvedením svého telefonního kontaktu.

• psychoterapie

pin-iconCreated with Sketch.

Mgr. Pavel Szotkowski

Údolní 11, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• R

• P
      Umístění: Mgr. Pavel SzotkowskiSlužby: individuální psychoterapie

Díky terapii jsem se někam posunula ve svém životě, spoustu věcí jsem si uvědomila. Můžu jen doporučit. Děkuji.