Adresa

Koněvova 221, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

D
Ověřeny pacient

Výborný lékař, který má profesionální ale zároveň lidský přístup ke všem. Vždy přicházím rád znovu a znovu :-)


S
Ověřeny pacient

Chodíme již 30 let k panu doktorovi Rakušanovi a jeho sestřičce, oba jsou naprosto úžasní a profesionální, hlavně jsou lidští a nepovyšují se, vždy všechno ochotně vysvětlí a poradí. Je to moje srdeční záležitost, protože jsem k němu chodila občas jako malá já, zastupoval mojí pí. doktorku, takže je vlastně rodinný lékař, před 5 lety jsme se odstěhovali mimo Prahu, syna jsem přehlásila a během měsíce byla zase zpátky a ochotně dojíždím 40 km za naším doktůrkem, jak mu doma říkáme. Je i skvělý homeopat, moc doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Profesionální jednání, ochota jak sestřička tak i pan doktor jsou úžasní. Jsme velice spokojeni a nevybrala bych jinak pro svou dceru. U pana doktora jsme zhruba od 6 měsíců a když porovnám předešlého peditra a pana doktora Rakušana a sestřičku mrzí mě že jsme nebyli od začátku. Mohu jen doporučit, lepšího pediatra neznáme!!!


O
Ověřeny pacient

Přihlásila jsem k panu doktorovi novorozeného syna nyní v létě, oba jsou se sestřičkou velmi příjemní, profesionální přístup, obrovské zkušenosti, jsem ráda, že jsme se k tomuto panu doktorovi s mrnětem dostali.


J
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Rakušan je výborný lékař. Přihlásila jsem k němu moji narozenou dceru a velmi mně překvapil lidský přístup jak sestřičky tak pana doktora. Jak pan doktor tak i jeho sestřička jsou ochotný, milý a usměvavý.


V
Ověřeny pacient

Dekuji za skvely pristup panu doktorovi,ale predevsim jako zdravotni sestra take dekuji sestricce,ktera je neskutecne mila a profesionalni.Moc casto se uz takovehle sestricky nevidi :)


I
Ověřeny pacient

Mohu vřele doporučit - chodíme k němu od narození prvního dítěte- 20 let. Výborný a svědomitý lékař, skvělá je i sestřička.


E
Ověřeny pacient

Má vyvážený pohled na svět a fůru zkušeností..


Chodíme k němu 17 let a jsem velice spokojena


Ověřeny pacient

skvělý dětský lékař s úžasným přístupem k dětem i k rodičům :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti