Milady Horákové 116/109, Praha
Poliklinika HRADČANSKÁ; Středisko lékařské péče, spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Umístění: Poliklinika HRADČANSKÁ; Středisko lékařské péče, spol. s r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla dnes poprvé s novorozenou dcerou, kvůli podjazykové uzdičce. Byla jsem mile překvapena, vzali nás po telefonické domluvě ještě dnes, sestřička moc milá, vše proběhlo skvěle, včetně zákroku. Pan doktor byl moc milý, vše mi v klidu vyzvětlil a celkově jsem měla z návštěvy skvělý pocit. Šla jsem do této ordinace na základě kladných referencí a opravdu nelhaly. Až budu příště řešit opět problém spadající pod ORL, určitě se s důvěrou obrátím opět na ordinaci pana doktora. Moc děkuji za Váš přístup.

U pana doktora jsem byla zatim jen jednou, ale uz po prvni navsteve je mi jasne, ze vyborne rozumi tomu, co dela a mam pocit, ze diky nemu se patrani po pricinach mych zdravotnich problemu posunulo zase o kus dal. Navic je pan doktor empaticky, mily a clovek u nej nema pocit, ze 'obtezuje', jak tomu byva casto u jinych lekaru. Kez by takovych jako je pan Lastovicka bylo vic.

Skvělý doktor, ke kterému chodím už řadu let a nemůžu si stěžovat. Jeden z mála doktorů, ke kterému nechodím vystresovaná. Vždy milý, vstřícný, chápavý a v klidu zodpoví vaše dotazy, vše vysvětlí. Navíc ordinační hodiny jsou i pro běžné pracující lidi vcelku přijatelné. Rozhodně bych neměnila.

Vynikající pan doktor, a to po všech stránkách. S dětmi to opravdu umí. Vždy velmi vstřícný, vyslechne a poradí. Mám tři malé děti, takže ORL potřebujeme často. Jsem vděčná, že jezdíme (i přes značnou vzdálenost) k doktorovi, který opravdu pomůže! DÍKY PANE DOKTORE!!!

Pana doktora Laštovičku a nejenom jeho ale i Dr. Polákovou ze stejné kliniky nyní všem doporučuji - jsou to odborníci na svém místě. Mají úžasný lidský (pozitivně naladěný) a velmi profesionální přístup, s kterým se tak nikde už moc nesetkáte. Naprosto vyhovující ordinační dobu a skvělé pracoviště. Pomohli jak mě, tak i mému synovi. Moc jim oběma děkuji Lenka V.

Děkuji panu doktorovi za jeho úžasný lidský a velmi profesionální přístup, je to odborník na svém místě. Chválím také jeho spolupracující sestřičku. Mohu jen a jen doporučit.

K panu doktorovi jsem uz poslala sestru a par kamaradek. Nemuzu si ho vynachvalit, je to kapacita. Velice vstricny, mily, empaticky a vyzna se. Chodim k nemu radeji nez k obvodacce (tu mam ale taky fajn) a pokud se to jen trochu tyka ORL, zajdu radeji k nemu. Poradi, predepise spravne leky ci kapky do nosu (vlastni), doporuci jinam, kdyz je treba. Proste PAN doktor.

Pan doktor patří bohužel jen k pár elitním lékařům v ČR, ale buďme za ně rádi a podporujme je (viz nyní podepsáním petice) Je to opravdu velký profesionál a se svým empatickým přístupem k pacientovi, naprostá jednička, je to člověk na svém místě. A já mu za jeho práci, úsilí a vstřícnost moc a moc děkuji!!

F

Tohoto lékaře vyhledávám i přes přestěhování, je to fantastický lékař. Jakýkoliv problém vyřešil prakticky hned, kolikrát jsem byl ušetřen tak nepříjemné punkce. Chodíme k němu celá rodina již mnoho let

Plná spokojenost, příjemné prostředí.

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie