Adresa

Milady Horákové 116/109, Praha
Poliklinika HRADČANSKÁ; Středisko lékařské péče, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

P
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla zatim jen jednou, ale uz po prvni navsteve je mi jasne, ze vyborne rozumi tomu, co dela a mam pocit, ze diky nemu se patrani po pricinach mych zdravotnich problemu posunulo zase o kus dal. Navic je pan doktor empaticky, mily a clovek u nej nema pocit, ze 'obtezuje', jak tomu byva casto u jinych lekaru. Kez by takovych jako je pan Lastovicka bylo vic.


T
Ověřeny pacient

Skvělý doktor, ke kterému chodím už řadu let a nemůžu si stěžovat. Jeden z mála doktorů, ke kterému nechodím vystresovaná. Vždy milý, vstřícný, chápavý a v klidu zodpoví vaše dotazy, vše vysvětlí. Navíc ordinační hodiny jsou i pro běžné pracující lidi vcelku přijatelné. Rozhodně bych neměnila.


K
Ověřeny pacient

Vynikající pan doktor, a to po všech stránkách. S dětmi to opravdu umí. Vždy velmi vstřícný, vyslechne a poradí. Mám tři malé děti, takže ORL potřebujeme často. Jsem vděčná, že jezdíme (i přes značnou vzdálenost) k doktorovi, který opravdu pomůže! DÍKY PANE DOKTORE!!!


L
Ověřeny pacient

Pana doktora Laštovičku a nejenom jeho ale i Dr. Polákovou ze stejné kliniky nyní všem doporučuji - jsou to odborníci na svém místě. Mají úžasný lidský (pozitivně naladěný) a velmi profesionální přístup, s kterým se tak nikde už moc nesetkáte. Naprosto vyhovující ordinační dobu a skvělé pracoviště. Pomohli jak mě, tak i mému synovi. Moc jim oběma děkuji Lenka V.


M
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi za jeho úžasný lidský a velmi profesionální přístup, je to odborník na svém místě. Chválím také jeho spolupracující sestřičku. Mohu jen a jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem uz poslala sestru a par kamaradek. Nemuzu si ho vynachvalit, je to kapacita. Velice vstricny, mily, empaticky a vyzna se. Chodim k nemu radeji nez k obvodacce (tu mam ale taky fajn) a pokud se to jen trochu tyka ORL, zajdu radeji k nemu. Poradi, predepise spravne leky ci kapky do nosu (vlastni), doporuci jinam, kdyz je treba. Proste PAN doktor.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor patří bohužel jen k pár elitním lékařům v ČR, ale buďme za ně rádi a podporujme je (viz nyní podepsáním petice) Je to opravdu velký profesionál a se svým empatickým přístupem k pacientovi, naprostá jednička, je to člověk na svém místě. A já mu za jeho práci, úsilí a vstřícnost moc a moc děkuji!!


F

Tohoto lékaře vyhledávám i přes přestěhování, je to fantastický lékař. Jakýkoliv problém vyřešil prakticky hned, kolikrát jsem byl ušetřen tak nepříjemné punkce. Chodíme k němu celá rodina již mnoho let


Plná spokojenost, příjemné prostředí.


Ověřeny pacient

Pan MUDr. Lašťovička se ode dneška = 1.8. 2011 přestěhoval na Milady Horákové 116/109 = přímo k metru Hradčanská (do budovy z konce 80. let, které se majitel rozhodl říkat "Hradčanská Office Center"). Byl jsem tam dnes; kvality, popsané v kladných ohlasech, zůstaly nedotčeny - lékaře s jeho přístupem k pacientovi bych občas potřeboval i v jiných oborech než "ušní, nosní, krční".


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie