Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Poliklinika HRADČANSKÁ; Středisko lékařské péče, spol. s r.o.

Milady Horákové 116/109
    160 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Hodnocení pacientů:

• U pana doktora jsem byla zatim jen jednou, ale uz po prvni navsteve je mi jasne, ze vyborne rozumi tomu, co dela a mam pocit, ze diky nemu se patrani po pricinach mych zdravotnich problemu posunulo zase o kus dal. Navic je pan doktor empaticky, mily a clovek u nej nema pocit, ze 'obtezuje', jak tomu byva casto u jinych lekaru. Kez by takovych jako je pan Lastovicka bylo vic.

• Skvělý doktor, ke kterému chodím už řadu let a nemůžu si stěžovat. Jeden z mála doktorů, ke kterému nechodím vystresovaná. Vždy milý, vstřícný, chápavý a v klidu zodpoví vaše dotazy, vše vysvětlí. Navíc ordinační hodiny jsou i pro běžné pracující lidi vcelku přijatelné. Rozhodně bych neměnila.

• Vynikající pan doktor, a to po všech stránkách. S dětmi to opravdu umí. Vždy velmi vstřícný, vyslechne a poradí. Mám tři malé děti, takže ORL potřebujeme často. Jsem vděčná, že jezdíme (i přes značnou vzdálenost) k doktorovi, který opravdu pomůže! DÍKY PANE DOKTORE!!!

• Pana doktora Laštovičku a nejenom jeho ale i Dr. Polákovou ze stejné kliniky nyní všem doporučuji - jsou to odborníci na svém místě. Mají úžasný lidský (pozitivně naladěný) a velmi profesionální přístup, s kterým se tak nikde už moc nesetkáte. Naprosto vyhovující ordinační dobu a skvělé pracoviště. Pomohli jak mě, tak i mému synovi. Moc jim oběma děkuji Lenka V.

• Děkuji panu doktorovi za jeho úžasný lidský a velmi profesionální přístup, je to odborník na svém místě. Chválím také jeho spolupracující sestřičku. Mohu jen a jen doporučit.

• K panu doktorovi jsem uz poslala sestru a par kamaradek. Nemuzu si ho vynachvalit, je to kapacita. Velice vstricny, mily, empaticky a vyzna se. Chodim k nemu radeji nez k obvodacce (tu mam ale taky fajn) a pokud se to jen trochu tyka ORL, zajdu radeji k nemu. Poradi, predepise spravne leky ci kapky do nosu (vlastni), doporuci jinam, kdyz je treba. Proste PAN doktor.

• Pan doktor patří bohužel jen k pár elitním lékařům v ČR, ale buďme za ně rádi a podporujme je (viz nyní podepsáním petice) Je to opravdu velký profesionál a se svým empatickým přístupem k pacientovi, naprostá jednička, je to člověk na svém místě. A já mu za jeho práci, úsilí a vstřícnost moc a moc děkuji!!

• Tohoto lékaře vyhledávám i přes přestěhování, je to fantastický lékař. Jakýkoliv problém vyřešil prakticky hned, kolikrát jsem byl ušetřen tak nepříjemné punkce. Chodíme k němu celá rodina již mnoho let

• Plná spokojenost, příjemné prostředí.

• Pan MUDr. Lašťovička se ode dneška = 1.8. 2011 přestěhoval na Milady Horákové 116/109 = přímo k metru Hradčanská (do budovy z konce 80. let, které se majitel rozhodl říkat "Hradčanská Office Center"). Byl jsem tam dnes; kvality, popsané v kladných ohlasech, zůstaly nedotčeny - lékaře s jeho přístupem k pacientovi bych občas potřeboval i v jiných oborech než "ušní, nosní, krční".

Lékař, ke kterému se můžete objednat online