Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Facelifting

Modelace prsů

Plastika nosu +2 Více

Plastika očních víček

Zvětšení prsů implantáty


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Washingtonova 17, Praha

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Klinika Laser EstheticWashingtonova 17, Praha

Klinika Laser Esthetic

Zkušenosti

O mně

Vzdělání
Absolvent Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze
1974 získání titulu MUDr.
1984 získání titulu PhDr.
1984 ...

Více


Ukončené školy

  • Absolvent Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze
  • 1974 získání titulu MUDr.
  • 1984 získání titulu PhDr.
Zobrazit více

Specializace

  • plastická chirurgie

Stáže

  • Po absolvování fakulty všeobecného lékařství 5 let chirurgické praxe a 2 roky praxe oddělení popálenin Fakultní nemocnice Na Vinohradech – kandidátská práce
  • 1983 – 1989 zaměření na plastickou chirurgii a mikrochirurgii
  • 1989 – 1994 Ústav lékařské kosmetiky Praha – specializace na estetickou chirurgii
Zobrazit více

Fotografie


Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Byla jsem na klinice Laser esthetic a pan doktor mi dělal facelifting - profesionální a vstřícný doktor, odvedl skvělou práci, vřele doporučuji.

D
Ověřený profil

Pan doktor možná umí nosy,ale to ostatní hrůza,jsem po abdominoplastice,kdy vypadám skoro stejně tak jako před,akorát že navíc mě hyzdí ošklivá jizva a lituju že jsem k němu šla,asi nemá zájem na tom,aby něco vědomě udělal špatně,ale on to prostě neumí,proto si dobře rozmyslete jestli k němu na nějaký zákrok půjdete.kolegyni dělal augmentaci a výsledek je taky neuspokojivý.

H
Ověřený profil

Před několiká lety pan dr. dělal mi víčka a byla to pro mne hruza a děs!!!! Trauma na celý život. Nebudu psát o tom, jak to všechno probíhalo. Jen sdělím, že neudělal Svou praci dobře, neodebral mi jeden váček pořádně a teď mám asimetrické dolní víčka. Přiště mi moooc dám záležet na doktoroví a vyhledám si jiného chirurga. NEDOPORUČUJÍ !!!!


Ověřený profil

U pana doktora jsem podstoupil kompletní plastiku nosu a s výsledek dopadl přesně podle představ, jsem maximálně spokojený! Všem doporučuji. Pavel Žilák


K
Ověřený profil

Já sice nevím, oč tu v té diskuzi jde, ale rozhodně se přiřadím k přispěvovatelům, kteří pro tohoto lékaře přidělují kladné hodnocení. Tento lékař mi v roce 1998 upravoval má prsa. Šlo o úpravu ve smyslu odstranění vytahané kůže a tím tedy o jejich zmenšení. Tenkrát mi tuto operaci prováděli v Bristolu, kde bývalo jejich působiště. Profesionální přístup a naprostá odbornost ze strany nejen lékaře ale celého týmu byla skutečně neuvěřitelná. Potíže jsem měla s jedním prsem, které se nechtělo hojit v jizvě. Nejsem lékař, ale vím, že hojení ran je zcela individuální u každého pacienta a tím spíš jde-li o zákrok, kde se vkládá implantát. Patřím k těm, co je příroda obdařila a nic takového podstoupit nemusím, potřebovala jsem opačný zákrok. Dodnes mě spíš udivuje, že po implantátech ženy touží. Měnila bych tenkrát s každou, co má hrudník jako žehlící prkno! Zkrátka a dobře. Ne vždy proběhne vše bez komplikací a Vy jste na to milá dámo byla jistě upozorněna. Nevěřím, že by se doktor před Vámi zapíral. Ikdyž bych se mu možná nedivila, když si představím, co jste asi v ordinaci předvedla. Váš způsob jednání je zřejmý už podle příspěvku. Odhaduji, že až se Vám kůže prověsí po čase s implantáty, budete si stěžovat na Hradec, že Vám operaci zkazili. A můžete si zjistit mou IP adresu, abyste věděla, že nejsem ani Jitka, ani Dáša a ni doktor Hlava. Mám své zkušenosti s věčnými stěžovateli. Pracuji ve školství :-) Držím Vám palce doktore a velmi si Vás vážím. Nikdy nezapomenu na to, co jste pro mě udělal a jak jste mi pomohl.


NA HLAVU POZOR!! Před deseti lety jsem si nechala u tohoto lékaře provést augumentaci prsou, nepovedla se a musela jsem podstoupit reoperaci. Ani ta s nepovedla a já měla od počátku bolestivé problémy v pravém prsu. Když jsem chtěla s panem doktorem tuto situaci řešit byl hrubý a později se přede mnou dokonce zapíral, když jsem přijela na domluvenou schůzku 150 km, poslal za sebe nějakou cizí paní doktorku se vzkazem, že jestli mám problém, tak mi implantáty vyjme a zaplatím 20 000,- Kč:-(
Dokud platíte je vše OK, jak nastanou nějaké potíže, tak narazíte!!
Nakonec mi pomohli v Hradci Králové, ale stále se podivovali nad chováním doktora Hlavy.


Je mi jedno kdo je Dáša a kdo je Jitka. Já mám oční víčka
od Mudr Hlavy, a měla jsem tento zákrok podstoupit již dřív
a neodkládat to tak dlouho. Ta úleva kterou ted´ cítím a k tomu¨
i rozjasněná tváž. Takže doporučuji.Marie


Chtěla jsem zvětšit prsa a můj mě velice podporoval. To on našel kliniku PEM a docenta Hlavu. Samozřejmě, že jsem měla strach, dnes vím, že nebyl oprávněný.
Zákrok dopladl na výbornou a já jsem velice spojená. Děkuji Vám všem


Podstoupila jsem zákrok face u Mudr Hlavy na klinice PEM,s výsledkem jsem naprosto
spokojena a spokojena jsem i s celým týmem PEM V Ruzyni. Vám, které jste se ještě nerozhodli vřele doporučuji.
Děkuji Vám pane doktore a Pemu, Vaše Jiřina


S panem doktorem řeším své nedostatky a problémy již 17 let. A opět předvedl
svou profesionalitu a vysokou odbornost. S operací face jsem nadmíru spokojena,¨
omládla jsem. Moc Vám pane doktore i celému týmu PEM v Ruzyni moc a moc děkuji Dáša


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Je mě 57roků a po tatínkovi jsem zdědila výrazné vrásky.Různé mastičky mě nepomáhají.Máte s
tímto problémem zkušenost a je možnost u Vás nějakou metodou vrásky zmenšit,či odstranit?
Děkuji za odpověd,jestli je nějaké rozumné řešení. Děkuji Marie

Dobrý den paní Marie,
děkujeme za Váš dotaz. Samozřejmě takto těžko lze odhadnout jaký zákrok by byl nejvhodnější právě ve Vašeho případě, ale obecně: mimické vrásky v oblasti čela, očí a mezi obočím lze redukovat injekční metodou - lékovou formou botulotoxinu látkou Dysport. Nosoretní rýhy redukujeme výplňovým materiálem - kyselinou hylauronovou. Doporučuji objednat se na vstupní konzultaci-vyšetření s odbornému dermatologovi, který se na tyto zákroky specializuje.
MUDr. Pavel Hlava, CSc.

MUDr. Pavel Hlava

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.