Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Chomutov

• Otorinolaryngolog

„Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :) Více

Žižkova, Litvínov Mapa

Soukromá ordinace ORL

• „Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou a před každým zákrokem dceři vysvětlila, co bude následovat. Paní doktorka je velmi citlivá a trpělivá k dětem. Naprosto doporučuji. Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most

• „Paní doktorka je velmi milá, příjemná, profesionální přístup. Mnoho let trpím problémy s čelistními dutinami, navštívila jsem několik lékařů bohužel s nulovým efektem. Až paní doktorka mne poslala na vyšetření CT a na základě výsledku doporučila operaci. Moc děkuji a snad konečně bude konec s mým utrpením. Všem doporučuji, skvělá lékařka! Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Audiologie a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Ein guter Arzt,das ganze Team mit Schwestern gibt sich Muehe sehr nett gute Aufklarung praezisse Arbeit beste Medizinische Ausstattung fuehlte mich da sehr gut aufgehoben Více

V. Nezvala 2678/37, Most Mapa

ORL, audiologie a foniatrie

• „Dnes jsme pana doktora navštívili podruhé s ouškom mé dcerky. Chválím přístup k malé, je velmi příjemný. Sestra je ve dveřích velmi stručná a nevstřícná, ale v ordinaci nevidím problém. Jen i při pár lidech v čekárně je čekací doba dost dlouhá. Více

Ord. lékaře specialisty - ORL

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka s mnohaletými zkušenostmi, vždy příjemná a vlídná.Ze zkušeností celé naší rodiny mohu jen vřele doporučit!!! Více

Ord. lékaře specialisty - foniatrie

• „Ano svérázný doktor...ale odborník na svém místě, vše dopodrobna vysvětlí a nic nepodceňuje. Chodím k němu douho a neměnila bych!!!Zcela mu důvěřuji !!! Více

Golovinova 1559, Kadaň Mapa

Nemocnice Kadaň s.r.o.