Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Bílovec

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

Lumírova 639/2, Mapa

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

• Otorinolaryngolog

„Je to frajer, pomohl mi s mým zdravotním problémem, který jsem řešil se čtyřmi lékaři. Starší lékař je už většinou bez zájmu o pacienta, mladý MUDr. Schwarz je pravý opak. Více

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů. Více

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Doporučeníhodná lékařka, která má s pacienty i určitý soucit a toho si na ní velice vážím, neboť to se dnes už moc nevidí. Více

Rybova 5, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Zatím jsem spokojen. Byl jsem zde několikrát, (píchnout ucho, rýma, angína), vždy pomohl, dobře poradil. Velice příjemný, sestra taktéž, velice příjemná, hezká, milá. Vzhledem k tomu že krční nosní ušní je má noční můra, nemůžu říci ani ň špatného. Více

Hlavní 120/1040, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-) Více

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum ordinace ORL

1 názor

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velice dobrý lékař, vysvětlí problém, způsob léčby, možné příčiny.. vždy mě i syna řádně prohlédl, aby si byl jistý, že nic nepřehlédl. Navíc velmi příjemný a sympatický. Kéž by bylo více takových lékařů! Sestřička taky velice příjemná a milá paní. Za mě maximální spokojenost ! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Příjemný hodný a důsledný lékař, určitě člověk na pravém místě. Péče o dětské, tak i dospělé pacienty na vysoké úrovni. doporučuji. Lydie Nováková Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Mila a vstricna pani doktorka i jeji kolegynky sestricky!Skvela atmosfera! Prisla jsem se zalehlyma usima a odesla se sluchem jako uz roky ne! Dekuji! :) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je trochu svérázný, napřed na mě houknul, že jsem se málem zvedla a odešla. Nakonec jsem zůstala a dobře jsem udělala. Zatím jsem v jeho péči, vyšetřuje mě a hledá v čem je problém velmi pečlivě. Sestřičky jsou vstřícné a hodné. Určitě pana doktora doporučuji. Více

Zálužanského 15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice a.s.

• „Názory zde mne vyděsily, ale naštěstí opak byl pravdou. Pan doktor byl hodný, vše mi vysvětlil a při čištění uší mi dával vědět, co bude dělat a když bude bolet, že mám říct. Takže můj názor je kladný. I když si matně vzpomínám, že když jsem byla malá, byla jsem u něj píchat uši jak já, tak můj bratr a nejlepší vzpomínky na to (na jeho přístup) ani jeden nemáme.. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa

Tř. 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa