Otorinolaryngolog Bílovec

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

Lumírova 639/2, Mapa

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

17.listopadu 1790, Mapa

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, Fakultní nemocnice Ostrava

• „Super lékařka, navíc v kontrastu s kolegyní Vykydalovou, u které je to nic moc. Strašně moc odborný přístup i lidský, určitě doporučuji :-). Více

náměstí SNP 1886/4, Ostrava-Zabřeh Mapa

ORL Poliklinika Ostrava Zábřeh, s.r.o.

• „Paní doktorka je odborník s lidským přístupem, nedám na ni dopustit. Chodím k ní i se synem. Opravdu jí jde o to, aby pacientům pomohla. Dnes jsem kvůli její nemoci musela na kontrolu k jiné doktorce a tam jsem si uvědomila, jak je paní doktorka skvělá a že je třeba ji pochválit. Sestřička je taky milá, vždy člověka uklidní a děti zabaví. Děkujeme. Jen bych uvítala sešitek v čekárně, kde by se lidi po příchodu zapsali, je tam totiž tolik pacientů, že někdy je těžké hlídat, kdo je na řadě. Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pana doktora Hradila si velmi vážím. Je špičkovým odborníkem ve svém oboru. Perfektní diagnostik, empaticky, dovede soucitit s pacientem, rychle se rozhoduje.bez dlouhého čekání. Zmiňuji také pekne prostredi mající vliv na pacienta.sestricky hodne mile s evidentním zájmem o pacienta. Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN

• „Paní doktorka nás přijala s úsměvem a pochopením a to i přesto, že jsme nebyli objednáni, protože jsme potřebovali akutně ošetřit. Sestřička také příjemná. Jenom doporučuji. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Odborný lékař ORL a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Je to frajer, pomohl mi s mým zdravotním problémem, který jsem řešil se čtyřmi lékaři. Starší lékař je už většinou bez zájmu o pacienta, mladý MUDr. Schwarz je pravý opak. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Zkušený a mimořádně ochotný.

Válečkova 16, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů. Více

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Chci panu MUDr. Matouškovi poděkovat za skvěle provedenou operaci. Vše dopadlo na výbornou. Opravdový profík s lidským přístupem, který vše srozumitelně vysvětlí. Za mě 100%. Všem doporučuji. Nejlepší lékař :-))) H.K. Více

ORL Klinika FN Ostrava

• Otorinolaryngolog

„Doporučeníhodná lékařka, která má s pacienty i určitý soucit a toho si na ní velice vážím, neboť to se dnes už moc nevidí. Více

Rybova 5, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je velice pečlivý a lidský. Po opakovaném vyšetření mi navrhnul operaci, kterou taky sám provedl a to perfektně. I při následných kontrolách nic nezanedbal a se zájmem sledoval, jestli mi operace pomohla. A rád říkám, že ANO, pomohlo mi to hodně i moje rodina je spokojena :-) ( pan doktor ví, o čem píšu). Děkuji moc. Více

Mjr. Nováka 1/1392, Ostrava Mapa

UNK ordinace s.r.o., ušní,nosní,krční

• Otorinolaryngolog

„Taktéž vřele doporučuji. Pan primář Jeřábek mě před týdnem operoval (septoplastika) a jsem maximálně spokojena. Bolest se dala v pohodě přežít, nebyly ani třeba léky od bolesti. Z operace jsem měla velký strach, ale bylo to v pohodě :) děkuji, pane primáři. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Otorinolaryngolog

„Zatím jsem spokojen. Byl jsem zde několikrát, (píchnout ucho, rýma, angína), vždy pomohl, dobře poradil. Velice příjemný, sestra taktéž, velice příjemná, hezká, milá. Vzhledem k tomu že krční nosní ušní je má noční můra, nemůžu říci ani ň špatného. Více

Hlavní 120/1040, Opava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

• Otorinolaryngolog

„Já bych chtěla velice paní doktorce Klementové ještě jednou moc moc poděkovat!!! je to dle meho paní doktorka s velkým D a profesionál!!Dnes ráno mi volaji ze školky ,že má dcera velice pláče,už asi hodinu..Já byla praci,ale sedla jsem do auta a jela pro ni ...nejblíž jsem to měla k pani doktorce Klementové..letela jsem s malou Sofii a paní doktorku jsem přistihla ve dveřích a to byla na odchodu domu!!Bylo už dost hodin!!Paní doktorka se vytočila ve dveřích a okamžite mou dceru Sofii vyšetřila!!V dnešní uspěchané dobe a ještě ktomu při pátku...Přesto moc děkuji ..Je večer a Sofie je relativně o.k...:-) Více

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum ordinace ORL

1 názor

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velice dobrý lékař, vysvětlí problém, způsob léčby, možné příčiny.. vždy mě i syna řádně prohlédl, aby si byl jistý, že nic nepřehlédl. Navíc velmi příjemný a sympatický. Kéž by bylo více takových lékařů! Sestřička taky velice příjemná a milá paní. Za mě maximální spokojenost ! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.