Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Bílovec

• „Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️ Více

Raisova 11/903, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

• „Vstřícný a milý člověk-lékař, je taktéž obklopen i příjemným kolektivem,děkuji za jejich příkladnou pěči. MirMasařík Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o. - Chirurgické oddělení

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• „Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Zpětně po několika letech dávám doktorovi 5 hvězd. Stalo se, že mi nedaleko Vítkova rozkousali psi pokrývku hlavy. Doktor Pivoňka zašil vše tak, že nezůstala ani jizvička, infekce se mi vyhnula obloukem. Co více...v ordinaci měl kromě mne další dva pacienty - každého v jiném pokoj - a společně se sestrou nás obíhali, ošetřovali a vše zvládali. Pacienti v plné čekárně na doktora pěli básně. Chtěla bych ho mít u nás, na severu Čech, odkud doktoři prchají...za lepším. Více

Opavská 90, Vítkov Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem velmi spokojen, chodí k ní celá rodina a její bleskově rozhodnutí mi nejspíše zachránilo život. Maximální spokojenost Více

Smetanova 661, Hradec nad Moravicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Jelinek je skvely a 100% profesional :-) jsem stastna, ze jsem podstoupila operaci prave u nej. Od prvniho setkani jsem mu duverovala a udelala jsem dobre. Moc Vam pane doktore DEKUJI ❤️ Více

listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Mudr. Martin Mašek - skvělý a můj názor je , že jeden z nejlepších chirurgů v SM kraji ,odborník s velkým smyslem pro humor. Získal s moji důvěru! J. Kukuricášová Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Pan doktor je milý, pracovitý, ohleduplný, obětavý, vše vysvětlí, na pacienta si udělá čas, mluví laicky - ne lékařskou terminologii, jeho jizvy nejsou téměř vidět, je špičkový operatér a člověk s velkým Č a lékař s velkým L Více

Dr. Šmerala 27, Ostrava Mapa

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

• „Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :) P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Zlomenina synova lokte se zahojila perfektne,diky moc.

Fakultní nemocnice Ostrava

• „V letošním roce jsem se podrobila velmi těžké operaci ve FN v Ostravě-Porubě.kterou provedl se svým týmem MUDr. Petr Vávra Ph.D.Již před operací mi jeho ohleduplný a šetrný přístup pomohl překonat obavy ze zákroku.S jeho pooperační péčí jsem také velmi spokojená.Je vždy laskavý,a přesto,že je pracovně velmi vytížen,pokaždé mi ochotně pomůže a poradí.Nikdy mne neodbude.MUDr.Petr Vávra Ph.D.je nejen vynikající chirurg,ale také skvělý člověk. Jaroslava Honců Více

Lidická 19, Klimkovice Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Také jsem byla celkově velmi příjemně překvapena. Vstřícnost a krátké čekací doby. Můžu jen doporučit.

Sadová 4, Opava Mapa

Odborný lékař chirurgie pro nem. prsu

• „Dobrý den, pan doktor je sice podivín (zvláštní než mu příjde člověk na chuť :-),ale velmi sympatický k naší malé která si rozbila hlavičku a řvala jak turek byl velmi opatrný,klidný ,hodný a zvádla bez problému šití nespěchal a to už měl po pracovní době.při kontrole a vytahování stehu opět super.sestřičky jsou skvělé.za nás doporučuji. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa