Ostatní Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

• Ostatní, Psychoterapeut, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Online konzultace k dispozici

„Hned od prvni navstevy jsem citila, ze je to “muj” terapeut a pomuze mi s tim, s cim jsem prisla. Sednul mi ve vsem. Po kazde navsteve se citim lip a tesim se na dalsi. Jsem vdecna, ze jste mi Luciane prisel do zivota. Dekuju! Více

Olivova 5, Praha Mapa

Lucian Kantor

Poradenství pro rodiče

od 1 000 kč

• Ostatní, Psycholog, Kouč

„Roky jsem měl v hlavě otázku, na kterou jsem nedokázal najít odpověď. Říkal jsem si ale, že to vyřeším sám, že nepotřebuji tuto formu pomoci. Po dvou sezeních se cítím, že konečně vím, co mám dělat. Získal jsem plno "aha" momentů, po kterých jsem se cítil neuvěřitelně. Paní Pavla je velice empatická a maximálně doporučuji její služby! Ještě jednou Vám moc děkuji, Pavlo. Krok č. 1 je za dveřmi. Mějte se krásně! Martin Více

Koučink Praha 1

• „U pana Hubinky jsem byla v minulosti, avšak se mi již nepodařilo s ním spojit, je úžasný odborník. Pomohl mi od bolesti, profesionál. Jen mohu doporučit, neznám lepšího fyzioterapeuta . Ráda bych se u něj objednala znovu. Více

Pujmanové 1220/6 Pankrác, Praha Mapa

Provozovna

Slévačská 36 Hloubětín, Praha Mapa

• Opletalova 27, Praha Mapa

Odstranění příčin chronických potíží

On-line konzultace

od 900 kč

• Ostatní, Zubař, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• Ostatní, Kardiolog, Ortoped,…  Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

Statenická 240, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Dobrý den, před více než dvěma měsíci jsem začal mít problémy, se kterými jsem si sám nedokázal pomoci. Deprese, úzkosti, které navíc nabrali i na síle (opakující se pocity na omdlení, silné bolesti na hrudi podobné infarktu, bušení srdce, nespavost atd.) Nejhorší bylo, že jsem to nedokázal vůbec ovlivnit, přicházelo to najednou samo, úplně mne to paralyzovalo. Dokonce jsem skončil v nemocnici vždy s výsledky, že vše mám v pořádku. Vyhledal jsem pomoc u psychologů, ale vlastně nikdo neměl čas se mi osobně věnovat. Na pana doktora a jeho nahrávky jsem natrefil náhodou. Napsal jsem mu e-mail, kontaktoval mě, probrali jsme můj problém a poradil mi, kterým cvičením se mám věnovat. Dnes se cítím úplně jinak, mnohem lépe a zdravěji. Úzkosti skoro vymizely, když se náhodou objeví těžší situace mnohem lépe je dokážu zvládnout. Hodně mi pomáhají relaxační svalová a mindfulness cvičení, nahrávky jsou fakt výborně a citlivě zpracovány :) Panu doktorovi moc děkuji za to, že dělá to co dělá a přeji mu i nadále hodně síly a energie do budoucna. Děkuji R Více

Na Zlatnici 14/26, Praha Mapa

MUDr. Robert Řeřicha, MBA

• Ostatní, Zubař, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pan doktor me po prvni navsteve zbavil strachu ze zubaru, ktery trval pres 20 let. Velmi mily, vstricny, vse vysvetli a samozrejmosti je precizni prace bez bolesti. Ochotne zkontroloval zuby i synovi (20 mesicu) po urazu v ramci moji prohlidky, s detmi to umi. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• Ostatní, Psychoterapeut

„Paní Radka Košňarová mi pomohla zorientovat se v krizové životní situaci, nabrat sílu celou věc řešit. Stačily mi tři sezení, abych znovu nabrala sílu, teď k ní docházím už cca jednou za měsíc a moc mi to pomáhá. Více

Psychoterapie Ymca

Poradenství pro rodiče

od 700 kč

• Ostatní, Zubař, Ošetřovatel

„Pan Doktor je také výborným dětským zubařem. Včera mému synovi (2,5 roku) v celkové anestezii opravil dva zuby. Spolupracuje s výborným anesteziologem, který má velmi příjemnou sestřičku. Všechno mi vysvětlili, synovi zajistili bezkonkurenční péči na sále a mě psychickou podporu v čekárně :-) Sama k panu doktorovi chodím téměř 10 let a vím určitě, že zde na podzim přivedu také svou dceru na její první kontrolu. DOPORUČUJI***** Více

Ruská 42/614, Praha Mapa

Privátní zubní praxe - NEMÁ SMLOUVY S POJIŠŤOVNAMI

• Ostatní, Psychoterapeut

„Velmi inspirativní prostředí a citlivá práce s prožíváním řízené imaginace, aha u Sandspile techniky, krásná práce se sny a kresbami.Dávám 5* za pravou mužsko-přátelskou podporu ženského sebevědomí. Díky potkání :-) Více

Vyšehradská 49/320, 3. patro, Praha Mapa

Soukromá praxe

• Ostatní, Psycholog

„Navštívila jsem několik jiných psychologů, takže mohu porovnat. U Martina H. se mi moc líbila upřímná snaha pomoci, kterou jsem jasně viděla. Překvapil mne pečlivostí, s jakou studoval podklad, který jsem dodala. Cítila jsem se v jeho péči jako hodnotný člověk a ne jako zdroj příjmu (jako u některých jiných). Děkuji a vřele doporučuji. Více

Turnovská 477/6, Praha Mapa

Terapeutické centrum - Poradna (nejen) pro rodiče

On-line konzultace

800 Kč

• Ostatní, Psychoterapeut

„Ke Kateřině docházím od roku 2015 na psychoterapii, prožila jsem složité dětství i mládí, mám zdravotní obtíže, což jsou okolnosti, které mě donutily vyhledat odbornou pomoc. Přístup Kateřiny je plně respektující, jemný a empatický. Na každém našem setkání vytváří bezpečný prostor pro terapeutickou práci. Perfektně kombinuje metody a přístupy práce na míru aktuálním potřebám, se kterými přicházím, navíc je možné pracovat s tělem a energií, čili nepracujeme pouze slovně. Práce s tělem je oproti klasické psychoterapii dalším kanálem, díky kterému klient může doslova na vlastní kůži prožít a nechat se prostoupit pocitem bezpečí, důvěry a podpory. Za ty roky společné práce mám ke Kateřině plnou důvěru a není téma, které bychom nemohly společně otevřít a pracovat na jeho uzdravení. Díky ní se začínám orientovat ve složitém terénu vnitřního světa, zraněních, stínových tématech a mechanizmech znovuotevírání vnitřních ran a nacházím zdroje k jejich ošetření, zpracování. Velmi Kateřině děkuji za světlo a teplo, které vnáší do mého života. Více

Soukromá praxe: Ymca

• Ostatní, Psychiatr, Psycholo… Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s panem Pobišem. Rok zpátky jsem (už jako mladý člověk, který sportoval každý den) začal mít vleklé problémy se zády. Táhlo se to nějaký ten čas, kdy jsem navštěvoval různé rehabilitace (i ty placené), kde jsem cvičil, dýchal do břicha apod. Bohužel, výsledky byly naprosto minimální a můj stav se příliš nelepšil. Dopadlo to tak, že jsem zkoušel bolesti "přecvičit", přičemž se mi zablokovala jak hrudní páteř, tak žebra. Pomalu jsem se nevyhrabal z postele a vůbec nevěděl, co s tím, protože moje bolesti byly každodenní a nikdo mi nedokázal pomoct. Náhodou jsem narazil na internetu na Manuální medicínu a smluvil si terapii s panem Pobišem u sebe doma (pan Pobiš přijel hned druhý den!). Musím říct, že terapie (hlavně ze začátku) opravdu bolí, byl jsem první týden rád, že jsem po terapii vůbec došel na záchod, ale stav se postupně začal lepšit. U pana Pobiše jsem strávil nakonec nějaký ten měsíc, ale odcházím bez bolestí. Líbí se mi, že i když přijdete s tím, že vás bolí záda, pan Pobiš pracuje s celým tělem, nikoliv jen tam, kde to bolí. Z vlastní zkušeností vím, že běžné rehabilitace nejsou k zahození, nicméně, pokud je situace natolik vážná, že se třeba vaše záda se proměnily v beton (jako tomu bylo u mě), běžná rehabilitace nepomůže. Tímto panu Pobišovi ještě jednou moc děkuji a určitě jeho terapie vřele všem doporučuji! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

Masáž pro těhotné ženy

• Ostatní, Chirurg

„Pan doktor je prostě úžasný.Chápající,milý a velmi šikovný.Jsem ráda,že jsem měla to štěstí a dostala se do jeho péče.Dělám baristku v Caffe Slávie Praha a ruce jsou pro mě velmi důležité.Pane doktore ještě jednou moc děkuji a vážím si vás.Veselá Renata,Vršovice,Praha 10 Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Honza je skvělý. Po rozchodu jsem měl pocit, že se mi zhroutil svět... Teď mohu opět svobodně dýchat a plánovat budoucnost. Stačí si jen trošku víc věřit. Ještě jednou Vám moc děkuji. Martin Více

Práčská 3324/16, Praha Mapa

Jan Hannes Hošek - Životní kouč - Poradna pro páry i jednotlivce