Doporučení ortopedové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Prostějov

• „Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Já jsem s prací pana doktora Holibky velmi spokojená. Dostala jsem se na operaci velmi brzo a na to, že jsem měla koleno v dezolátním stavu, tak je jako nové a sportu se věnuji jako dřív. Jediné co bych vytkla je komunikace. Pam doktor je velmi upřímný, ale na všechno ohledně léčby i operace se musíte ptát. Sám od sebe vám o tom moc neřekne. Velmi doporučuji, zatím nejlepší doktor na kterého jsem narazila. Více

Pražská 41/255, Olomouc Mapa

Medicentrum OCC, s.r.o.

• „Mne pan doktor pomohl velice po každé , když jsem přišla. Byla jsem pouze dva krát. Poprvé v roce asi 2007 s levou patou. Po jedním jediném obstřiku už žádný problém. Nikdy. A pak před asi 2 lety s druhou patou a zase skvělý! Dnes se chystám s kolenem a věřím , že zase pomůže. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Po totálně zpackané operaci v prostějovské nemocnici a roční zbytečné rehabilitaci mi při první návštěvě odhalil příčinu stálých bolestí a otoků a po následné artroskopii jsem v pořádku. Jako diagnosti a to vím i od jiných, je vynikající. Jaroslav Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Nejlepší ortoped pod sluncem, milý klidný a odborník na svém místě. Chodím k němu od dětství a ted si přibral péči o mou malou, která zdědila kyčle po své matce. Mohu jen a jen doporučit. Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Přidávám se k vezkrze kladným reakcím, týkajícím se přístupu a odbornosti pana doktora. Vystupuje profesionálně a své práci se zjevně věnuje poctivě. Mám velmi dobrou osobní zkušenost s operací vbočeného palce. Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „V rámci vyšetření kyčlí u miminka hodnotím pana doktortora skvěle! Je profesionální, velice empatický a i přes nekonečnou frontu pacientů ochotný vysvětlit stav. Absolvovala jsem s dětmi totožná vyšetření na jiných pracovištích v Praze a Olomouci a pan doktor Dostál byl z nich jednoznačně nejlepší. Díky. Více

Wellnerova 1322/3b, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor je opravdu nejenom kvalitní lékař ,ale i člověk,který si váží svých pacientů .Po několika operacích kolen u pana doktora jsem jej doporučil i svým známým a ti mi děkovali.Nedávno jsem panu doktorovi volal ohledně svého syna na vyšetření kolena.Byl nedostupný.Za několik minut mi sám zavolal.Moc mě to potěšilo i to ,že si na mě po celkem dlouhé době pamatoval.Náš hovor končil jeho slovy” já se o Vašeho syna postarám” to mluví za vše.Děkuji pane doktore. Více

Sušilovo nám. 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Pan doktor se ke mně chová mile a vždy si s ním hezky poklábosím. S předchozím příspěvkem rozhodně nesouhlasím. Jeho chování je profesionální a myslím že svou práci dělá opravdu dobře. Chodím k němu ráda. Více

Tyršova 392, Konice Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Jsem velice spokojená pak doktor mě zachránil do operace kterou mi nutil jiný ortoped-řezník!!! Předepsal mi úžasné vložky do bot a já tak existuji již dva roky a vše je v pořádku...:o) vřele doporučuji!! Více

Legionářská 18, Kostelec na Hané Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Velmi kvalitní Pan doktor, 2 předchozí ortopedi měli rady typu mazte si zápěstí atd a až pan doktor si mě vzal do parády, operoval mě a vše v pořádku od té doby žádný problém. Doporučuji má lidský přístup poradi a vysvětlí. Více

Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc Mapa

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa