Abdominoplastika - operace břicha

Botulotoxin

Korekce vpáčených bradavek +18 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. působí jako plastický chirurg na klinice Esthé. Na odborném poli je žákem doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc. Současně pracuje na...

• plastická chirurgie

Operace prsou

Plastické chirurgie obličeje

Redukce - zmenšení prsou

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Vyhlazení vrásek

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Výplňové materiály - metacrill, teosyal, restylane

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie augmentace prsou a rhinoplastika

Pan doktor si zaslouží každou z 5ti hvězdiček. Po všech směrech je to člověk na správném místě. Skvělý jak při konzultacích- poslechne, co máte za představu, zodpoví veškeré otázky, komunikuje na 100 procent s pacientem, je příjemný a profesionální. Vybrala jsem si jej po tom, co jsem viděla jeho práce prsou na Instagramu. Nakonec jsem u něj podstoupila augmentaci prsou, ale také rhinoplastiku. Po domluvě jsem měla oba zákroky najednou a tím i velké obavy, ale výsledek je naprosto dokonalý a přesně tak jak jsem si přála. Pan doktor mě ubezpečil, že je tato kombinace možná a že jsem v dobrých rukách a opravdu se tak stalo. Rekonvalescence naprosto v pořádku, žádné komplikace. Co se týče prsou tak skvělý tvar (použity implantáty Ergonomix Motiva), které vypadají úplně dokonale, jak co se týče velikosti, tak i celkového vzhledu, na dotek přirozené, jizva minimální, kratoučká, bez otoku a radost obrovská. U nosu jsem měla představu co chci a co naopak v žádném případě nechci a pan doktor mě vyslechl, trpělivě prošel fotky a opravdu vytvořil nos, který je přesně tak, jak jsem si přála: rovný, bambule pryč a místo ní krásná plošinka, zkrácený, ale přitom ne pršák. I když je ještě malinko nateklý, už ted jsem naprosto spokojená. Čekala a promýšlela jsem tyto dva zákroky již od puberty a jsem nesmírně ráda, že jsem si nakonec počkala a vybrala tohoto chirurga. Za dvě hodinky spánku mě zbavil mých veškerých estetických trápení. Opravdu vřele doporučuji. PS na Esthe mají také skvelého anesteziologa, který mne zbavil mého největšího strachu z umělého uspání :)

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie zvětšení prsou

Pan doktor Ondřej Měšťák mi byl doporučen známou, která taktéž byla jeho klientkou. Tato moje volba byla následně plně odsouhlasena i moji sestrou a rodinným známým, kteří jsou sami lékaři a zároveň působí ve funkci v lékařské kontrolní komisi. Již samotná konzultace proběhla v milém dojmu. Pan doktor si mě ochotně vyslechl a pak jsme našli řešení dle mých představ. Měla jsem asymetrii a proto bylo třeba zvolit rozdílnou velikost implantátů. Personál v den nástupu i po celou dobu mého pobytu na klinice Esthé , byl naprosto úžasný. Pan doktor usměvavý, šikovný a ochotný. Výsledek je přirozený a perfektní. Bolest po operaci byla snesitelná a sestřičky se snažili zuby, nehty mi to maximálně ulehčit a pomoci. Dostala jsem velice pohodlnou podprsenku, a ještě jednu si přikoupila abych je mohla střídat. Sestřičky mi pečlivě vybrali velikost a krásně mi sedí. Peníze jsem neřešila. Jsou věci na kterých se prostě šetřit nemá, protože jistota být v rukou těch nejlepších je k nezaplacení. Nevolila bych jinak a výsledek i průběh všeho předčil má očekávání. Takže za mne velké díky panu doktorovi, i týmu, který na klinice společně se svým otcem sestavili.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie Augmentace

Když jsem se rozhodovala pro augmetaci prsou, věděla jsem že pouze Doc. MUDr. Měšťák. Pro mě toto jméno znamená top v plastické chirurgii. Pak jsem se jen rozhodovala zda Jan nebo Ondřej. Dlouho jsem četla a koukala na fotky jejich prácí. Nakonec Ondřej byla má jasná volba. Už na konzultaci jsem věděla že má volba byla správná. Ondřej je sympatický muž a odborník na svém místě. Domluvili jsme se na anatomických implantátech 305ml pod žlázu přes dvorce. Operace dopadla skvěle, již po operaci jsem byla z prsou nadšená,jedno jako druhé. Po operaci dreny, hospitalizace dvě noci. Před propuštěním domů mi byly odstraněny dreny a dostala jsem pooperační podprsenku, která fakt není tak nesnesitelná, jak jsem někde četla. Chválím i kliniku Esthe, kde na operačním sále panovala pohoda a samé úsměvy, tedy co vím než jsem usnula :-) i následná péče sester na jedničku, splní vám každé přání, ničím je člověk neobtěžuje. Prostě na klinice panuje pohoda. Pooperační komplikace žádné, bolest také žádná nesnesitelná, prsa naprosto luxusní. Když jsem se pro augmetaci rozhodla neřešila jsem cenu ale kvalitu a to se mi vyplatilo. Doc. MUDr. Ondřej Měšťák je za mě top! Děkuji pane docente, nejen za to, jaký jste člověk, ale hlavně za krásná prsa na mé hrudi.

Děkuji, děkuji. Moc milý, sympatický, empatický a .... pan doktor. Jsem po operaci zmenšení prsou a jsem neskonale vděčná. Lidský přístup a profesionální jednání neodmyslitelně patří ke každé návštěvě u pana doktora. Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát jeho pacientkou, v jeho nabitém pracovním nasazení. Děkuji.

• plastická chirurgie