Majerského 2037, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i sestra jsou milé. Ordinační doba lékaře neodpovídá. V ranních hodinách "ordinuje" pouze sestra. Brala jsem atb předepsané obvodním lékařem, ale nezabraly. Tak jsem chtěla na orl udělat výtěr, odešla jsem s pastilkami. Nakonec z toho byly 3 ATB, ale ty už jsem dostala na pohotovosti.

Co se týká léčby, nemám myslím připomínek. Paní doktorka je příjemná, snaží se vše vysvětlit a nasadit správnou léčbu. Bohužel již několikrát se mi stalo (v posledním roce již 3x), že jsem přišla v ordinační době a paní dotorka ještě nebyla (v 9 ráno), nebo již nebyla v 17.00 (v pondělí). Ordinační doba je myslím od 8.00 a v pondělí do 18.00.

S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti, vždy mi brala stěr i když jsem přišla "jen s rýmou". Pokud se něco našlo, nasadila léčbu a všechno bylo vždycky v pořádku. Navíc je moc milá, i sestra.

Na jaře jsem trpěla vleklými potížemi s ušima (infekce vnějšího i vnitřního zvukovodu - nejdřív bakteriální, ihned nato virová). Na jednu stranu bylo znát, že se paní doktorka skutečně snaží vybrat, co by mi tak mohlo pomoct, ale na druhou stranu se mi zdálo, že otálí s tím, provést další specifičtější vyšetření a léky na imunitu nasadila až s několikatýdenním odstupem. Ale třeba je to prostě jen standartní postup.

Pani doktorka je velmi mila, ochotna, a to nejen k dospelym, ale i detem (taktez jeji sestricka). A pritom odbornice na svem miste. Vrele doporucuji.