Praktický lékař - gynekolog
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Navsteva byla naprosto skvělá, pani doktorka byla milá, vše krásně vysvětlila, celou dobu si semnou povídala. Zákrok byl profesionální, vše mi ukázala. Nakonec se zeptala, zda ještě něco potřebuji. Mohu jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Paní doktorku Jedličkovou mohu jedině doporučit. Vždy mi skvěle se vším pomohla. Jsem velmi opatrná na to komu se svěřím do péče když se jedná o gynekologa, ale tady vím že jsem neudělala chybu. Paní doktorka na mě byla velmi milá, hodná vše mi krásně vysvětlila. Za mě mohu jen doporučit. Chodím k ni už několik let a neměnila bych.

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

K paní doktorce Jedličkové chodím už přes 40 let a jsem s ní velmi spokojená. Chodí k ní i moje snacha a vnučka a jsou také spokojené. Paní doktorka je klidná, milá, vyslechne naše problémy, poradí...Doufám, že nám neodejde do důchodu, na který má už určitě nárok ......

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Naprostá spokojenost již pres 30 let. Neměla jsem jediný problém s jednáním nebo špatnou péčí. Naopak. Vzhledem k tomu že pracuji s lidmi a vím jací lidé píšou negativní recenze, brala bych tyto s nadhledem. Mudr. Jedličkovou jsem doporučila i kolegyním v práci a kamarádce která měla problém otěhotnět-a všechny jsou spokojené..

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Paní doktorku určitě nedoporučuji. Je velice náladová, pokud nemáte žádný problém tak to ještě jde. V těhotenství mi ve specializovaném zařízení zjistili na ultrazvuku problém u miminka, na tomto základě jsem si prošla odběrem plodové vody a dalším kontrolním ultrazvukem, načež jsem zde byla ubezpečená že problém není tak závažný a že se bude řešit až po porodu. Na další kontrole jsem odevzdala sestřičce zprávy, ke kterým se paní doktorka nijak nevyjádřila. Při další kontrole evidentně paní doktorka zprávy objevila, a začala mě tlačit do dalšího ultrazvukového vyšetření, což by znamenalo sedět na chodbě pracoviště a čekat až bude mít paní doktorka volno, na tuto kontrolu jsem nakonec nešla. Při návštěvě u p. Jedličkové jsem dostala vynadáno že použila svoje konexe aby mě na kontrolu dostala, když jsem jí řekla že už mám všech kontrol dost, že jsem akorát vystresovana, mi řekla že mít dítě není legrace, že si musím něco vytrpět a vlastně že jsem nezodpovědná.
Vyšetřeních jsem prošla opravdu dost, a v případně kdy není miminko úplně v pořádku si myslím že by měla paní doktorka projevit empatii a nechovat se k pacientovi jako k zlobivemu dítěti

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Podle názorů, které jsem zde přečetla, také můžu říci, že s touto doktorkou nemám vůbec dobré zkušenosti. Je náladová, nepříjemná. Při každé mé návštěvě ze mě dělala totálního blbečka jak kdybych nic nevěděla neuměla. Řekla, že ona je specialista, že si mám dojít první k praktickému lékáři apod...
Nemá vůbec dobré chování k mladým slečnám v mém věku, podle toho co jsem zde jen rychle přečetla.

Těhotenské poradenství jí možná podle názorů jde, ale to je tak vše. Nakonci roku 2019 jsem byla na preventivní prohlídce, a má doktorka tam nebyla. Byl tam za ní zástup příjemná paní doktorka, která mi diagnostikovala po prvním ultrazvuku určitý problém, kterého si paní doktorka nikdy předtím nevšimla, přitom byl znatelný. (vyříznuti vaginalního septa).
Náhradní paní doktorka se mnou všechno v klidu probrala a všechno mi vysvětlila. Konečně jsem se díky ní cítila na gynekologii o něco klidněji než kdy dříve s p. Jedličkovou.

Tímto chci říct, že tuto doktorku mladým slečnám ve věku 16-25 vůbec nedoporučuji. Zkušenosti nemám vůbec dobré nikdy.
Měla jsem i problém s kvasinkovou infekcí a ona nebyla schopná diagnostikovat proč se mi toto neustále a tak intenzivně vrací.... napsala mi na papír seznam léků, které si mám popřípadě koupit v lékárně a tímto haslo. Řekla tady máte proto, abyste sem nemusela chodit takhle často.....

neuvěřitelnéééé....

to je radši vše aby se tady čtenářky nezděsily.

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

S paní doktorkou nemám zrovna pozitivní zkušenost. Dokud od ní nic moc nechcete je v pohodě. Problém nastává když chcete něco řešit. Byla jsem u ní po tom co se nám více jak rok nepodařilo počít dítě. Paní doktorka nechtěla udělat ani základní vyšetření a tvrdila mi, že neplodnost ona nemůže řešit dřív jak po dvou letech (možná kdyby mi bylo 20 tak proč ne, ale bylo mi čerstvě 33, zajímavé že ostatní lékaři to řešit můžou někde klidně i po půl roce). Požádala jsem ji aspoň o žádanku na spermiogram, na to mi začala vnucovat ať si koupím nějaký domácí spermiogram (cca za 700). Až poté co jsem jí zavolala a řekla, že se nedá sehnat mi žádanku vystavila. Jelikož nechtěla provést žádné další vyšetření, domluvila jsem si to na pracovišti kde se těmito problémy zabývají, bylo ale potřeba mít na vyšetření žádanku. Volala jsem tedy paní doktorce, sdělila mi že spermiogram je ok a není potřeba nic dalšího, poprosila jsem ji jestli by mi tedy mohla alespoň vystavit žádanku na vyšetření které mám domluvené. To bohužel také odmítla, žádanku jsem naštěstí nakonec sehnala u závodní lékařky, ale nechápu proč mi ji nemohla vystavit MuDr. Jedličková. Pro mě to byla poslední kapka a dnes už mám nového gynekologa, který je monohem ochotnější, u něj nebyl problém provést běžná vyšetření (hormonální profil, štítná žláza, trf mutace...) a neplodnost se mnou řeší. Abych to shrnula, kdo si chodí jen pro recept na antikoncepci ten bude asi u paní doktorky v pohodě, kdo má ale nějaký problém moc u ní nepochodí. I praktická lékařka + 2 další gynekologové mi potvrdili, že neplodnost se řeší dříve než po 2 letech, že tak se to bralo dříve. Buď má tedy paní doktorka problém s neznalostí aktuálních postupů nebo nevím proč není schopná nic řešit (finance?).

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

U paní doktorky jsem v péči více jak 25 let a neměnila bych. Je skvělá. Profesně i lidsky. Mohu jedině doporučit.

Paní doktorku mohu jen doporučit a musím také podotknout, že je opravdu pečlivá, skvělá a celkové vyšetření bere opravdu vážně.
Takhle skvělý a profesionální přístup od lékaře jsem již dlouho nezažila, proto jednoznačně doporučuji!!

Umístění: Praktický lékař - gynekolog

Paní doktorka je úžasná. Kdykoliv jsem měla problém, tak mi pomohla a díky ní a její pečlivosti mám dva krásné kluky. Vřele doporučuji.