Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Krškova 807, Praha
Praktický lékař - gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
76 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - gynekolog

Paní doktorka je úžasná. Kdykoliv jsem měla problém, tak mi pomohla a díky ní a její pečlivosti mám dva krásné kluky. Vřele doporučuji.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - gynekolog

Paní doktorka je velmi profesionální, pečlivá, milá s šetrná.
Ačkoli na gynekologie chodím už nějaký ten pátek, tak vždy upozorní na následující úkony.
U paní doktorky jsem začínala již jako dítě a nikdy jsem neměla sebemenší problém.
Neměnila bych.
Jsem nad míru spokojená.


K
Ověřeny pacient

Mám bohuželou velmi nepříjemnou zkušenost. Paní doktorka Jedličková je velmi nepříjemná, arogantní a chová se, jako kdybych byla neposlušná školačka. Vyšetření navíc dělá velmi necitlivě. Je pravda, že když má dobrou náladu, chová se líp, ale její chování je v některých případech opravdu neomluvitelné. Chtěla jsem gynekoložku ženu, ale paní Jedličková za mě rozhodně nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka pusobila velmi sympaticky a byla mila. Sestricka je take uzasna, moc hodna. Doporucuji


D
Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučuji. Je strašně náladová. Byla jsem na pravidelné prohlídce, kde mi zdělila, že je vše v pořádku.. Po návštěvě na urologii, několik měsíců poté, mi pan doktor zjistil, že mám myom, který už tam dávno byl a paní doktorka mi ho bohužel nenašla. Jak by také mohla.. Za celou dobu co k ni chodím mi neudělala ultrazvuk. Když jsem se zeptala na nenáročnou otázku k mému problému, vynadala mi a neodpověděla, vzala si mojí kartu a zapsala si to jako za svůj úkon.. Asi aby za to dostala peníze ....Hledám si jinou lékařku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Tak já teda musím říct, že když jsem v 15 poprvé přišla, tak mi doktorka vůbec nevysvětlila, co se bude dít, prostě mi tam strčila bez jediného slova cosi, ještě na mě zařvala, že co si jako o sobě myslím, že se tam kroutím, že mě nemůže vyšetřit. Na antikoncepci mi nedělala žádné vyšetření, jestli vůbec můžu, jaterní testy asi nezná a ještě ke všemu mi napsala antikoncepci, po které jsem přibrala asi 30 kg, začala jsem mít téměř každý druhý den migrény. Když jsem šla tohle řešit, že je to nejspíš kvůli antikoncepci, vyjela po mě, že ona je doktorka, co se jí do toho pletu, moc žeru a proto jsem tak tlustá, a za migrény ať si stěžuji někomu jinému, že to antikoncepce rozhodně nezpůsobuje.. Po této zkušenosti jsem šla k panu doktoru Remešovi, který se zděsil chováním doktorky, okamžitě udělal jaterní testy, napsal jinou antikoncepci, se kterou migréna zázračně skončila a šla jsem s váhou dolů.. Paní doktorku rozhodně nedoporučuji, a už vůbec ne slečnám, které se chystají poprvé na gyndu.. Necitlivá doktorka, která jako dětská gynekoložka tam nemá vůbec co dělat.. Když jdu okolo, docela zírám jak se chová k některým pacientkám ještě venku v čekárně.. Utíkejte dokud můžete nebo radši jděte k milému doktorovi vedle..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla na jednorázové konzultaci s trvajícími problémy po porodu. Paní doktorka byla velmi profesionální, vyšetření bylo pečlivé, vše mi vysvětlila a zodpověděla veškeré mé dotazy. V žádném případě nebyla arogantní nebo nepříjemná. Naopak byla velmi vstřícná a nápomocná, ačkoli nejsem její stálá pacientka. Z odborného hlediska bylo zřejmé, že naprosto ví, o čem mluví a problémy mi pomohla vyřešit.


I
Ověřeny pacient

Taktéž negativní zkušenost. Je velmi náladová. Když chce člověk napsat prášky a moc jí nezdržuje, tak jako doktor asi stačí, ale pokud máte komplikace, tak Vás jen uráží jako by jste jí to dělala naschvál... Po porodu jsem měla zánět prsu, vysoké horečky, bolesti a potřebovala jsem pomoct. Namísto toho jsem si jenom vyslechla, co tam vůbec u ní dělám, že ona je Gynekoložka a že co jsem si jako představovala, že mít děti není jednoduchý! Prchejte dokud je čas. Sestřička je moc milá, ale to to bohužel už nezachrání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 20 let, 5 let jsem navštěvovala jinou paní doktorku, jelikož jsem bydlela poměrně daleko,ale ráda jsem se k paní doktorce opět vrátila. Je věcná, když nastane problém tak ho řeší a nepodceňuje, pacienti jí nejsou lhostejní a vyslechne si je. Musím konstatovat, že i sestřička je vstřícná a milá.. Můžu jen doporučit a to nejsem zrovna pacienta bez problémů...


A
Ověřeny pacient

Nemám absolutní výtku. Paní doktorka moc milá, komunikace výborná. Sestřička to samé pozitivní skvělá. Moc ráda k paní doktorce chodím a vždy odcházím s dobrým pocitem, že jsem ve správných rukou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti