Olena Trembach, psycholog Praha

Konzultace 50 min • od 1 500 kč

Psychoterapie • od 1 500 kč

Konzultace online • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Olena nepřestává hledat pravdu a pokaždé se s velkým nadšením ponoří do vnitřního světa klienta. Je nezávislá, odolná a zná hodnotu úsilí. Není děsivé...

• dětská psychologie

• Ukrajinština,
  • Ruština,
  • Čeština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Online konzultace

Ostatní služby

od 1 500 kč

Dozvědět se více

od 1 500 kč

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Olena is very professionell and understanding. you can tell that she is very focused on her job and welcomes everyone with open arms. She listens carefully to every problem and always has great advice. It was my first experience but i already start to understand myself better. I’m very thankful for this :)

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Дуже хороший спеціаліст і сама людина
Я дуже вдячна тому що без неї я б невибралась з тих проблем які вмене все йшло
А вона мені сильно допомогла
Дуже хороший спеціаліст
o

Ю
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Рекомендую. Всегда интересно, близко и с пониманием. С Еленой чувствуется готовность не только исследовать проблему но и рисковать, находить новые взгляды на себя, изменять свое отношение и развиваться дальше.

І
Umístění: Equita Therapy, z.s. Individuální psychoterapie dospívajících (50 minut)

Дуже вдячна за допомогу!
Олена, справді найкращий спеціаліст своєї справи, який направить на правильний шлях і завжди буде підтримувати!
За допомогою тільки до неї. Рекомендую всім кому потрібна справді допомога досвідченого психолога!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Я благодарна Елене за чуткость и умение выслушать. Мне кажется, я очень много говорила, и постоянно куда-то бежала, пытаясь понять, что мне нужно. Елена смогла меня приостановить и дать возможность рассмотреть лучше, то, что я упускала. Это было очень важно для меня. Спасибо ей, рада, что даже за границей можно найти «своего» специалиста

Г
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Олена - чуйний, грамотний фахівець. Уважна, терпляча та підтримуюча. Вдячна їй за допомогу та продовжу терапію. Рекомендую!

И
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Я очень доволен,что пришел к Елене на сеанс. Она помогла мне понять причину моих проблем. Елена - хороший специалист, знающий своё дело. Её подход к работе мне очень симпатизирует, поэтому продолжу посещать этого терапевта.
Рекомендую!

В
Umístění: jiné místo Jiný

Очень чувственный и контактный терапевт. Работает с огромной поддержкой. Грамотно поставленная речь и умение слушать делает терапевтический альянс наиболее эффективным. Рекомендую Елену как высококвалифицированного специалиста?

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Олена - професійний психолог з високим рівнем емпатії та аналітичним розумом. Олена завжди намагається допомогти клієнту та розібратися в суті проблем, з яким до неї звертаються. Наполегливо рекомендую Олену як кваліфіковано чуйного спеціаліста.

М
Umístění: Equita Therapy, z.s. Jiný

Отзывчивый,душевный, добрый человек, всегда готова подать руку помощи нуждающимся. Всегда есть о чем побеседовать ,может выслушать и поддержать в трудную минуту

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den můj můj manžel mi byl nevěrný už několikrát za sebou vždycky jsem mu odpustila protože jsem se bála ty bolesti nechtěla jsem to prožívat tu bolest vždycky jsem odpustila, a máme spolu dvě malinké děti vůbec nevím co mám dělat prosím poraďte mi strašně to boli.i když to už několikrát

Takže dovolte mi, abych vás podpořila. Žít po nevěře manžela je velmi bolestivé a obtížné. A i když říkáte, že se bojíte bolesti – žijete s ní právě teď, vy už to cítíte a to je určitě pochopitelně. A čím více bolest popíráte a nechcete to prožít, tím více se hromadí, protože to opravdu bolí, pokud tohle udělá milovaná osoba. A ve skutečnosti, že se rozhodnete ponechat si rodinu, ukazuje, jak je pro vás důležitá rodina a manžel a že jste připravena pracovat na vztazích, jakmile se je pokusíte zachránit. Zde bych však ráda upozornila, že tolerovat (držet zášť a bolest) neznamená pracovat na vztahu. K podvádění dochází v páru, kde se muž a žena, v tomto případě vy a váš manžel, vzájemně ovlivňují a oba budujete nebo nebudujete vztahy. Hledat někoho, kdo by mohl vinit, nemá cenu, bez ohledu na to, jak moc byste chtěli. Ale dál snášet bolest, odpustit nevěru a žít dál – to už také nejde, protože žádáte o pomoc. Proto, protože jsou mi neznámá všechna fakta vašeho případu, doporučovala bych vypracovat pocity odporu a vzteku za podvádění manžela (vyjádřit a prožít tuto bolest s někým, nejlépe s psychoterapeutem) a pokusit se pochopit, co přesně tlačí manžela, aby si hledal jinou ženu. Často si muži kompenzují to, co nedostávají doma od manželky. To v žádném případě neříká, že za to můžete vy, ne. Může to být proto, že vám neřekne, co potřebuje, a vy nevíte, že to potřebuje. Jsou problémy v komunikaci, nedostatek času na vás dva kvůli péči o děti, přetížený rozvrh kvůli práci atd. Toto je možnost, když jsou lidé psychicky zdraví, ale mají rodinné problémy. Ale tyto problémy, ani tak, úkoly - jsou řešitelné, pokud chcete zachránit svou rodinu. A pokud ne - tak v tom případě taky je důležité se nezůstal sama v sobě s tím a si najít pro sebe podporu.
Přeji hodně štěstí, síly a duševního zdraví

Mgr. Olena Trembach

Ceny ZnamyLekar.cz