Oční lékař Bílovec

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Zalužanského 15, Ostrava Mapa

Oční centrum Agel

• „Maximální spokojenost. Paní doktorka milá a naprosto úžasná a sestřička taktéž. Vysoká profesionalita, špičkové vybavení a velice laskavý přístup. Moc děkuji Více

Zalužanského 15/1192, Ostrava Mapa

1. Oční s.r.o.

• „Úraz oka se mi stal v 13-ti letech. Paní doktorka mě bez odkladu vzala a vyšetřila. Je to již 23 let. Od té doby jsem spokojený "pacient". Když potřebuji, tak se domluvím a dojedu. Výborné a milé zacházení, jde vidět dlouholetá praxe a vysoké znalosti. Rád obětuji čas i peníze a dojedu i když nyní to mám přes 100km. Více

Nezvalovo nám. 5/847, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit. Více

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Oční centrum Videat s.r.o.

• Oční lékař

„Jednoznačně můžu doporučit,skvělé jednání,příjemné prostředí,odborná a rychlá pomoc.Viděl jsem jen stín na pravém oku,šedý zákal byl odstraněn za 15.minut,není se čeho bát,vyleká vás jen ten krásný pocit,že zase vidíte! Více

Nadační, Odry Mapa

Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi

• Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky. Více

Valova 5/1074, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „p. Doktor je sice trošku náladový ale nikdy jsem sním neměl problém!!! Naopak velmi dobře odhadl moje postižení a řádně a hned se to řešilo!!A co se setry týče nevím co brblete já na jejím místě bych některé pacienty poslal někam a to velmi rychle ale ona to zvlada :) Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař oční

• „Paní doktorka je profesionální, zkušená a poradí. Avšak přijde mi odměřená a z hlediska lidského přístupu mi nesedí. Chodím k ní už řadu let, jelikož je dobrá lékařka. Více

Porubská 551, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „K paní doktorce Aufartové chodíme s manželem léta a jsme velmi spokojeni. Je profesionální, ochotná, problém konzultuje. Fakt je, že čekárna je vždy plná... Ale u dobrého lékaře se vždy čeká! Doporučujeme! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s

• „Nejlepší lékařka, kterou znám. Profesionálka, k dětem úžasná a trpělivá. Všem doporučuji . !!!!!!!!!

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

• „Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Paní doktorka i sestřičky se ke mně chovaji mile.Pokud Vám vadí čekání ,vezměnte si knihu na čtení,pokud můžete číst.V čekárně bývá i legrace,záleží jací lidé se sejdou.Nemusíteíte na sebe koukat zle.A pokud Vám vadí čekání,běžte k ninému lékaři,který má prázdnou čekárnu,ale také můžete odejít bez oka.Vtípek.Já si raději počkám.Možná zdržuji já,protože mně vyšetření oči nedělá dobře.Takže,promiňte a na paní doktorku se nezlobte.Je ke mně trpělivá jako sestřičky. Více

Slezká 14a, Opava Mapa

Opava Medica s.r.o., oční

• „Celý týden jsem procházela nespočet lékařů a všude mě vyhodili s arogantním posměškem (včetně nemocnice).Jedině tato paní doktorka mě příjmula. Paní doktorka je sice rázná, ale je strašně hodná a ochotná pomoci.U tohoto doktora jste pacientem, né chodící kasičkou a zbožím. Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

• „Pohodová doktorkaR

Opavská 962, Ostrava Mapa

• „Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost.

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „S paní doktorkou jsem spokojena. To ale nemůžu říct o její sestřičce. Strašně arogantní a náladová. Určitě by jí měla paní doktorka vyměnit. Více

NHO a.s. Vratimovská - PK, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „příjemná a pečlivá, chodíme k ní celá rodina

Náměstí 35, Kravře Mapa

Kravaře