Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Byla jsem objednána na den a hodinu, čekárna plná lidí, kteří byli také objednáni, ale paní doktorka nikde a ani nepřišla, bez žádné omluvy, prostě nic. Vyšetřovala mi i autistického syna, byla velice nepříjemná, nikdy bych k ní už nešla. Nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Prvni navštěva také v těhotenství jak už tu někdo popisoval, při zánětu dutin. Paní doktorka vypsala antibiotika bez výtěru, nepomohlo to, pak dalši antibiotika, trochu se mi ulevilo... až potom nasledoval výtěr a poslala mně ať jdu na sono, bez žádanky mně tam nevzali, takže volám zpět aby ji vystavili a dostanu jen zprávu od lékaře. Samozřejmě na Sono mi jen řekli co ta paní doktorka o sobě mysli a že to doporučeni ve zprávě nestači tak jsem zašla na jiné ORL kde vyšetřeni proběhlo v pořádku a hned všechno vysetreno s upozorněním, že antibiotika v těhotenstvi, co mi vypsala pí doktorka je velké riziko... dávejte tu pozor, vždy máte právo na názor i jiného lékaře

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum doporučení jiným lékařem

Na ORL jsem byla s dítětem na doporučeni jiného lékaře. Po dvouhodinovém čekání nás doktorka Šohájková uvítala nepříjemným tónem: "Zase zbytečný vyšetření." Škoda, že jsme v tu chvíli neodešli. Samotné vyšetření toto lékařkou bylo hrubé a s velmi nepříjemným komentářem. Po vyšetření se s námi rozloučila slovy: "Tak už jděte na chodbu. Sestra vám dá lékařskou zprávu venku." Nechálala jsem její hněv a zahořklost. Doufám, že se s touto doktorkou se už nesetkám.

Veliká spokojenost s paní doktorkou i sestrickou. Velmi milý přístup k dětem. Řešení problému do hloubky a hlavně jeho vyřešení. Po špatných zkušenostech s pani dr. Prokšanovou ze Stodulek, tady opravdu skvělé..!

Dnes jsem poprvé navštívil ordinaci paní doktorky Šohájkové. Je to příjemná lékařka, která vyšetří opravdu pečlivě. Chválím i sestru za příjemné vystupování. Jediné negativum je dlouhá čekací doba, kde ale dnes není ??? Miškovský

Paní doktorka je neuvěřitelně arogantní. Hodně špatný přístup, neposlouchá co jí říkáte a musíte se na vše doptávat. Byla jsem u ní ve dvou případech a už to víckrát zkoušet nebudu. První zkušenost v těhotenství....po vleklém zánětu dutin mi chtěla dát 3 antibiotika bez výtěru, a to ještě ty, na po kterých mi tvrdlo břicho a nebylo mi po nich dobře (tuto informaci jsem jí říkala asi minutu před tím). Pak se mi tedy po 3 antibiotikách (1 lokální a 2 celkové) ulevilo. Po třech měsících k Dr. přijdu opět s bolavými dutinami, dozvím se ze mám sedět doma a nešířit nemoce, a že není moje matka aby mi říkala co mám dělat. Výtěr je teď zbytečný a sbohem.

Paní doktorka Šohajková je odborník na svém místě. A to říkám velmi zodpovědně po obrovských zkušenostech. Tuto zkušenost mám jak pacient, tak jako rodič. Od dětství trpím na záněty středního ucha, záněty dutin, hlasivek, ... Vystřídala jsem mnoho lékařů i nemocnic, mám za sebou punkce, několik desítek píchnutí uší,... Užila jsem si opravdu mnoho bolesti, nepřijemného a neúspěšného léčení. Cca před 25lety jsem objevila paní doktorku Šohajkovou s její sestřičkou, úžasný přístup, skvělá léčba a mnohem méně bolesti. Je pravda, že člověk musí dodržovat předepsanou léčbu rady, chodit na kontrolu tak jak je mu určeno, dodržovat časy a být trpělivý, protože se zde najde mnoho dalších pacientů, kteří mají také problémy. Čas strávený v ordinaci je někdy delší, jelikož se Vám paní doktorka bude věnovat a hledat tu nejlepší nejšetrnější a nejúčinější léčbu přímo pro Vás. A tak musí i rozhovorem zjistit Vaše pocity, průběh.... Na víc je to i lékař, který má pochopení a zkušenosti s potápěčema, problémy s bolestmi uší,....
Když začali mít děti s rýmou, po léčení u pediatra jsem zvolila léčení u MUDr. Šohajkové, nejen , že děti vyléčila, bez dalších komplikací na které jsme byli předešle zvyklí u pediatra, ale i kontrolovala následně sluch a vždy se nám velmi věnovala.
MUDr. Ninu Šohajkovou všem velmi doporučuji Martina J.

K paní doktorce jsem docházela jednou s akutní sinusitidou, svým komentářem bych chtěla vyzdvihnout její profesionalitu, opravdu nic nezanedbala a problém řešila do hloubky. Ordinace je příjemné prostředí, velmi milá sestřička a obě se o mě moc hezky staraly. Já můžu jen a jen doporučit.:-) A pokud někdo paní doktorku zastihl ve špatné náladě, rozhodně jej to neopravnuje k zpochybnování její profesionality.

Velmi nerada, ale musím varovat rodiče dětí před touto ordinací, sestra naprosto arogantní, nepříjemná, paní doktorka brala 1.5. syna urgentně na píchnutí ucha neboť měl dva dny 40 horečky a CRP 60, bohužel naše dětská lékařka nenašla jiného specialistu, píchnutí proběhlo řekla bych vcelku standartně, ale dne 9.5. jsme došli na kontrolu v 8.30 jsme zasedli do plné čekárny, do 9 hodin vyšel pouze jeden pacient, sestra vůbec. Rozhodla jsem se odjet do práce, abych si stihla dořešit pracovní záležitost, zpět do čekárny jsme usedli v 10.15, opět přeplněno, nebylo si kam sednout, sestra vycházela s tím, že máme chodit tak jak jsme došli, kartu pojištěnce syna jsem držela stále v ruce, ale nikdo ji po mě nepožadoval, po hodině čekání v 11.15 se sestra optala kdo že jí nedal kartičku, tak jsem se přihlásila, kartu odevzdala a vzhledem k tomu, že po hodině paní dotorka "zvládla" 5 pacientů a dvě slečny s katalogy, které vstupovaly ještě vedlejšími dveřmi, přičemž bylo paní doktorce totálně jedno, že má naprosto nabitou čekárnu rodičů s malými dětmi, domnívala jsem se, že do 12ti hodin, kdy už jsme tedy byli na řadě půjdeme do ordinace mi sestra oznámila, že nás už nestačí vzít vzhledem k tomu, že jsem jí nedala kartičku pojištěnce. Na námitky maminky, která čekala po mě, že tam skutečně hodinu čekáme před nimi mi bylo sděleno abych se domluvila s paní doktorkou tak to mi bouchly saze, sdělila jsem sestře svůj názor a to jak tam ráno nikdo nebyl,kdy ona naprosto arogantně odpovídala a byla opravdu velice nepříjemná, sdělila mi, že si mám dojít v jednu hodinu (to bylo 11.15) a sdělila nám, že paní doktroka musí skončit ve 12 a zvládne už jen 2!!!! pacienty. Tudíž jsme odešli bez kontroly s tím, že jsem ujistila sestru že si velmi ráda dojdu kamkoliv jinam. Takže pokud máte možnost opravdu volte jiného lékaře neboť se mi v životě nestalo a to syn marodí opravdu hodně, aby lékař obzvlášť když se jedná o děti ukončoval ordinaci pokud má plnou čekárnu a také aby se dostalo 5 pacientů na řadu za celou hodinu.

Paní doktorka mi vždy pomohla, pravda, nešla jsem za ní s ničím závažným, kromě výplachu uší a s akutním zánětem horních cest dýchacích. Vypadá opravdu nepříjemně, nicméně pokud jí necháte dělat svou práci a jste na ni příjemní, tak i ona zaujme příjemný přístup. Mně rozhodně nepřijde nepříjemná, znám daleko horší lékaře, arogantní a odporné, že buď člověk uteče nebo se rozbrečí. Taková paní doktorka rozhodně není. Výplachy vždy super a horní cesty mi taky vyléčila promptně.