Mařákova 4, Praha 6, Praha

Koučování • 1 200 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 200 Kč +2 Více

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Psychoterapie • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapeutické centrum

Působím jako psycholog, terapeut a kouč pro české i zahraniční klienty (anglicky mluvící).

Jsem absolventkou jednooborové psychologie n...

Léčené nemoci

• Stres
  • Krize ve vztahu
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • klinická psychologie

K paní Schautové jsem se dostal s problémy s pamětí a poruchou soustředění. Přes několik testů jsme zjistili povahu mých stavů a začali pracovat na nápravě. Její profesionální přístup mi velice pomohl najít cestu k práci na sobě. Rozhodně jí doporučuji.

Jestli potřebujete empatickou, hodnou a upřímnou psycholožku, která vám opravdu pomůže, pak je pro vás Nina tou pravou. Chodila jsem na terapii už k více psychologům a Nina je rozhodně mezi nejlepšími. S klidným svědomím vám ji mohu doporučit.

K Nině jsem se dostal už ani nevím jak, ale by to skvělá volba. Po dlouhých letech práce v zahraničí jsem se vrátil domů a stále jsem se necítil jako doma a nedokázal jsem přijít na to proč. Z tohoto zdánlivě banálního zadání jsme se postupně propracovali vcelku hluboko a podařilo se nám odkrýt příčiny a hlavně co s tím dělat, jak defakto najít cestu sám k sobě a dále pracovat na sebepoznání a sebezdokonalování. Rád se občas k Nině vracím, pokud nastanou nějaké další věci, na kterých bych chtěl pracovat a jsem rád, že jsem poznal někoho tak otevřeného, komu jsem schopen svěřit defakto neintimnější věci. Vřele doporučuji. Tomas

Ač jsem se k návštěvě terapie velmi dlouho odhodlávala, pouvažuji to nyní za jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. A vděčím za to právě paní Schautové, která mi svým milým a zároveň velmi profesionálním přístupem pomohla najít cestu sama k sobě a sílu postavit se čelem k mým problémům. Na každé sezení jsem se těšila a odcházela jsem vždy s o trochu lehčím srdcem, až jsem jednoho dne zjistila, že je všechna ta tíha pryč. A za to Vám Nino velmi děkuji.
Iveta Š.