Adresa

Klinika Malvazinky
U Malvazinky 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


U Malvazinky 5, Praha

Klinika MalvazinkyU Malvazinky 5, Praha

Klinika MalvazinkyU Malvazinky 5, Praha

Klinika MalvazinkyU Malvazinky 5, Praha

Klinika MalvazinkyU Malvazinky 5, Praha

Klinika Malvazinky

Zkušenosti

O mně

Vzdělání
• Atestace v oboru plastická chirurgie 2006
Slovenská lékařská fakulta, Bratislava
• Atestace v oboru všeobecná chirurgi...

Více


Specializace

  • plastická chirurgie

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Po radikálnějším zhubnutí jsem musel podstoupit odstranění převislé kůže. Byl jsem u paní doktorky Toríškové. Teď už je moje přeměna kompletní a jsem moc spokojenej. Ta změna je fantastická moc děkuju paní Doktorce, jsem velikým dlužníkem.

Ověřený profil

I když mám již za sebou luposukci bříška, bylo nezbytné ještě podstoupit miniabdominipalstiku, protože povislá kuže v okolí pupíku zůstala. Bylo mi to doporučeno již při první konzultaci, ale já jsem hlava dubová a chtěla jsem pouze liposukci, tak jsem si teď dala další zákrok. Ale rozhodně nelituju, na zákroku jsem byla u paní doktorky Toriškové a myslím, že nyní to bude top a perfektní výsledek. Dětičky určitě stojí za nějaké nedostatky na postavě, ale je vážně príma, když s tím může člověk něco udělat :-)

Ověřený profil

Výborná lékařka s profesionálním přístupem a s velice milým vystupováním. Za mě super. Mohu vřele doporučit.


Ověřený profil

Velice bych chtěla pochválit paní doktorku Toriškovou za profesionální přístup a za skvěle odvedenou práci. Moc děkuji a můžu paní doktorku jen doporučit.


Ověřený profil

U paní doktorky jsem podstoupila zvětšení prsou. Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla pro zákrok právě u paní doktorky, je velice pečlivá a starostlivá, co se týče operace i péče. Výsledek je perfektní. Za mě velice doporučuji.


M
Ověřený profil

Dobrý den všem, před 1,5 rokem jsem byla u paní doktorky Toriškové na abdominoplastice s liposukcí. Jsem s výsledkem velice spokojená a paní doktorce moc děkuji za zvýšení mého sebevědomí a za kompletní změnu mého života.


T
Ověřený profil

Byl jsem u pani doktorky Toriskove na abdominoplastice s liposukci a muzu vsem tuto lekarku doporucit! Je velice mila, profesionalni a velmi pecliva. Je velka skoda, ze tady pani doktorka nema vice hodnoceni, ale kdyz jsem byl na klinice v Holesovicich, tak jsem si vsiml, ze operuje z velke casti zahranicni klientelu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu