Neurolog Řevnice

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Dobrý den Paní doktorka má hodně spokojených pacientů. Když sedíte v čekárně, cítíte jak všichni čekají, že jim pomůže. Svoji empatii dokáže pacienty zmotivovat povzbudit pomocí a to je nesmírně důležité. Když přijdete s bolestí, sotva dolezete, nechcete slyšet že jste si to zavinila sama, to víme všichni. Paní doktorka velmi vlídně se snaží pomocí. Bolest hned nepřejde čarodějka není, ale odchazite s pocitem, že zítra bude lépe. Hodně pacientů to zkouší jak zůstat doma a nic nedělat, to paní doktorka ví, a dá jim to velmi jemné, ale srozumitelné najevo. Spolu hledáme pomoc pro mou vybředlou plotenku. A jak to zvládnout a nebýt doma a určitě je nás víc. Je to rozhodně slušný člověk na správném místě. Velmi si toho vážím a srdíčkově děkuji. Více

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Pana Doktora Fialu považuji za skvělého doktora, který neponechá nic náhodě. Mohu vřele doporučit. Dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou a lidským přístupem(stejně tak na recepci). Více

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime. Více

U Národní galerie 476, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Profesionální přístup, je jediná, která mi identifikovala nádor na mozku, navíc je mila a lidská . Jsem opravdu velmi spokojen Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• „Paní doktorka Folaufová je naprosto úžasná lékařka. Se zájmem o pacienta, pečlivé vyšetření, vyslechne potíže, snaha co nejrychleji a efektivně pomoci. Díky paní doktorce vím správnou diagnózu, a léčba zabírá. Předchozí neurolog, arogance a nezájem. Jsem velice ráda že mohu být v péči tak skvělé lékařky. A sestřičky u paní doktorky, strašně hodné, milé a přátelské. Nemám vůbec nic, co bych považovala za negativní. Mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost. Více

Zárubova 498/31, Praha Mapa

Soukromá ordinace

• „nemám si na co stěžovat, rychle a bez řečí mi pomohl.

Krškova 807, Praha Mapa

Ordinace specialisty - neurologie

• „Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Je to naprosto úžasný lékař! Nesmírně trpělivý, stále usměvavý,nic nepodceňuje a vysvětluje. Děti ho mají moc rády a když řeknu,že jdeme na neurologii, nemáme žádný problém, těší se! Více

Česká 49, Beroun Mapa

Neurologická ambulance

• „Moje navstava pani doktorky uplne skvela. Rychle objednani, vstricnost sestry i pani doktorky, do ordinace jsem byl prijat presne v domluveny cas bez cekani. Mym aktutnim obtizim se pani doktorka venovala, ptala se na doplnujici detaily, vysetreni bylo z meho pohledu dosti podrobne. Bylo mi doporuceni dalsi dovysetreni na magneticke rezonanci, coz jen doklada a podtrhuje veskerou peclivost a snahu nenechat nic nahode. Více

Zenklova 22, Praha Mapa

NEUROLOGIE-EEG s.r.o.

• „Skvělá doktorka,umí dobře vyšetřit. A je příjemná jako člověk, moc ochotná, mohu jen doporučit všem :)

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „K paní doktorce jsme dostali doporučení od mé známé po negativní zkušenosti s jiným neurologem a musím říct naprostá spokojest. Paní doktorka je profesionální, vše pomalu vysvětlí, pořádně vyšetřila i našeho syna, poradila se vším, s čím má syn problém a věnovala se nám skoro 40 minut. Sestřička už je o něco horší, ale to člověk překousne, hlavní je doktorka, její přístup, její zkušenosti a vůbec jedná lidsky a mírně. Vřele doporučuji. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• „Pan Mudr. Petrák je skvělý lékař. Jeden z nejlepších na tuto diagnózu v EU (a že jsem dost hledala i v rámci světa). Má moc hezký přístup k dětem a rodičům umí vše vysvětlit. Má s nemocí NF velké zkušenosti, ale také je velmi vytížen...Dovolat se mu je občas nadlidský výkon. Více

Herrmannova 151, Řevnice Mapa

Dětská neurologická ambulance

• „Pan doktor Křepelka je skvělý odborník, má velice lidský přístup, tak empatického lékaře jsem ještě nezažila. Je vidět, že mu na pacientech opravdu záleží a maximálně se jim věnuje. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči. On jediný mi pomohl s mými problémy, chodím k němu již 6 let. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření.

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• Neurolog, Chirurg, Dermatolo… g, Internista, Kardiolog, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař Více

• Neurolog, Gastroenterolog, F… yzioterapeut, Otorinolaryngolog, Dietolog Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.