Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorka mi velmi pomohla v situaci, kdy mi umíral otec na rakovinu a ja jsem byla sama nemocná a musela se navic starat o invalidní matku.
Její sezení mi pomohla toto těžké období překonat, je vynikající naslouchač a terapeut. Velmi lidsky s pacienty hovoří a poskytne rady.

4
Ověřený profil

Už je to pár let, co jsme se v konstelaci terapeut-pacient setkaly, a na některé její věty stále vzpomínám (a účinkují dodnes!). Bez nadsázky můžu říct, že tahle terapie mi skutečně změnila život, a to jednoznačně k lepšímu. Moc děkuji!

E
Ověřený profil

Mám pocit,že na poliklinice v Revoluční je to samej výbornej lékař.Paní doktorka je takové sluníčko,které pokud sami chcete hodně lidským způsobem pomůže.Mohu jen doporučit :-)

musím s oběma předchozími účastníky jenom souhlasit, paní doktorka je opravdu lidsky i odborně na vysoké úrovni, v dnešní době je radost takového člověka, zejm. v nouzovém stavu, potkat

plná důvěryhodnost, empatie, sdílnost

Velice příjemná,klidná,vyrovnaná,a to člověk při svých potížích potřebuje.Mohu jen doporučit a přeji vám všem takových odborníků víc,v poslední době mám negat.
zkušenosti u někt. lékařů.,takže s p.doktorkou velká spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání