Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Paní doktorka mi velmi pomohla v situaci, kdy mi umíral otec na rakovinu a ja jsem byla sama nemocná a musela se navic starat o invalidní matku.
Její sezení mi pomohla toto těžké období překonat, je vynikající naslouchač a terapeut. Velmi lidsky s pacienty hovoří a poskytne rady.

4
Ověřený profil

Už je to pár let, co jsme se v konstelaci terapeut-pacient setkaly, a na některé její věty stále vzpomínám (a účinkují dodnes!). Bez nadsázky můžu říct, že tahle terapie mi skutečně změnila život, a to jednoznačně k lepšímu. Moc děkuji!

E
Ověřený profil

Mám pocit,že na poliklinice v Revoluční je to samej výbornej lékař.Paní doktorka je takové sluníčko,které pokud sami chcete hodně lidským způsobem pomůže.Mohu jen doporučit :-)


musím s oběma předchozími účastníky jenom souhlasit, paní doktorka je opravdu lidsky i odborně na vysoké úrovni, v dnešní době je radost takového člověka, zejm. v nouzovém stavu, potkat


plná důvěryhodnost, empatie, sdílnost


Velice příjemná,klidná,vyrovnaná,a to člověk při svých potížích potřebuje.Mohu jen doporučit a přeji vám všem takových odborníků víc,v poslední době mám negat.
zkušenosti u někt. lékařů.,takže s p.doktorkou velká spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu