Ordinace specialisty - ORL
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

prázdninový provoz od 15.7.2013 ordinace od pondělí do čtvrtka : 8 - 13.00 pátek 8 - 12.00

U paní doktorky jsem byla minulý rok. Je pečlivá, příjemná, má zájem o pacienta a snaží se řešit problém. Nyní jsem k ní opět potřebovala jít na vyšetření (měla jsem doporučení od praktického lékaře). Ačkoliv jsem přišla v 11 h a ordinační hodiny byly do 12 h, tak sestra brala lidi, kteří přišli za mnou. První šla rodina s nemocným dítětem (ano, to souhlasím, mileráda jsem jim přenechala mé místo). Když volala další pacientku, která přišla 30 min. po mně, tak jsem myslela, že to sestra jen popletla a neříkala jsem nic. Když však po této pacientce volala opět další pacientku a mně sdělila, že půjdu až poslední, tak to mě už urazilo a odešla jsem k jiné ORL lékařce, kde se nepředbíhá.
Důvodem předbíhání bylo, jak mi bylo řečeno, že první předbíhající je zdravotní sestra (co to je, prosím vás, za důvod???) a navíc, že k nim volala. A druhá předbíhající - tu nejdříve sestra nechtěla vůbec vzít, protože přišla jen asi 20 min. před koncem prac. doby, ale paní si to vehementně vymohla (říkala, že jde na kontrolu a že tam volala).
Pro mě jsou šokující dvě věci: 1) Pokud je nastaven princip priority pro objednané, tak to ale musí být zřetelně uvedeno na dveřích a webu, ideálně i zde ve Známém lékaři (pokud to nikde uvedeno není, nelze si systém najednou vymyslet a uplatnit, kdy se to hodí).
2) Ani jedna z předbíhajících nehnula brvou, že já tam sedím jako trubka. Mně se stalo několikrát, že u lékaře popletli pořadí a volali mě místo někoho jiného a já vždy zdvořile řekla, že přede mnou je jiný pacient! Vážení, chovejte se sobě tak, jak byste si přáli, aby se k vám chovali ostatní!

Velmi prima doktorka i sestra podrobně vše vysvětlí a pečlivě diagnostikuje.

Velice erudovaná, pečlivá a milá paní doktorka. Vždy správná diagnóza, podrobné vysvětlení nemoci a způsobu léčby, laboratorní testy - výtěry, případně odběry krve, jsou samozřejmostí. Pacienty neodbývá, zdravotní potíže nebagatelizuje, nemáte pocit, že byste ji se svými problémy obtěžovali, nejedná s Vámi jako s méněcennými, věnuje Vám vždy dostatek času. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Sestřička i paní doktorka na mě působily příjemným dojmem. Informovaly o postupu léčby, doplňky...byla jsem spokojená.

velmi dobrá

Velice příjemná paní doktorka

Paní doktorka je velice ochotná, lidská a vždy se může pochlubi správnou diagnózou. Její odborná erudice a dobrý a laskavý přístup k pacientům hovoří za vše. Myslím, že slovo nej... je zde opravdu na mísě..

Paní doktorka je vysoce erudovaná, odborně na výši. Její přístup k pacientům je velice šetrný, zodpovědný a lidský. Vždy jsem se setkala pouze s ochotou, zodpovědným a milým přístupem, který se nedá ničím nahradit. Vysokou úroveň ordinace podtrhuje i sestra, která je ochotná, přímá a velice vstřícná ke všem pacientům. Mohu jenom doporučit.

Ocenuji mily a profesionalni pristup, doplnkovou lecbu nejen klasickymi, ale i prirodnimi preparaty, bajecne a laskave chovani k detem, vysvetleni nemoci laikovi takovym zpusobem, ze pak neodchazite zmatena, ale informovana. Chodime k ni cela rodina a jsme moc spokojeni. Doporucuji :-)))