Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka má fantastický přístup k dětem, je pečlivá, ochotná, nespěchá a podá dostatečné informace. Přestože ordinuje jen 3 dny v týdnu, ona i sestřička na maily reagují kdykoli. Někdy je těžké se dovolat, ale na maily (obzvlášť urgentní) dostanu odpověď vždy. Sestřička je též velmi milá a ochotná řešit i nestandardní potřeby mimo ordinační dobu. Když jsme objednáni, jdeme na čas, a v čekárně se setkáme vždy maximálně s jednou rodinou před a druhou po našem objednání. Žádné čekání, žádná narvaná ordinace. Po několika ne úplně příjemných zkušenostech je tahle ordinace skutečný balzám na duši.

Umístění: Ordinace Jiný

Pediatr na svém místě! Děkujeme za tuto paní doktorku. Nikde snad nefungují lépe, jak tady! Pochvala i pro sestřičku. Jsme rádi, že chodíme právě k Vám! Doporučuji!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka je velmi vstricna, empaticka a pozorna hlavne k detem. Ochotna odpovidat na vsechny otazky osobne i po telefonu. Da se vzdy domluvit. Ockovani se snazi udelat co nejmene stresujici. Mohu jen doporucit.

Umístění: Ordinace Střevní potíže

Paní doktorka je velice sympatická, hodná, milá, má lidský ochotný přístup, jen samé pozitivní věci o paní doktorce můžu napsat. K paní doktorce jsem šla s opakovatelnými střevními potížemi, udělala mi výtěr stolice, poslala na krev a moč, vše s úsměvem. Jedině můžu doporučit.

Umístění: Ordinace

Vynikajici doktorka i sestricka. Super pristup, neda se porovnat s pediatrickou, ke ktere jsme chodili pred tym. Doporucuji

Umístění: Ordinace nemoc

paní MUDr. Tošovskou doporučuji - lidský přístup, odborná erudovanost a hlavně vše s úsměvem ! Chodíme k ní už několik let a nemohu než chválit. Přál bych si, aby byli všichni lékaři jako ona . Zeman