Konzultace online • 2 000 Kč

Psychologické poradenství • 2 000 Kč

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet: **********/****
2) Do popisu zadejte své jméno a datum konzultace.
3) To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Štorchova 1555/5, Praha 8, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Online consultations

Online consultations

Od 2 000 Kč

Psychologická poradna

​Jsem psycholožka s výcvikem v biosyntetéze a integrativní bodypsychoterapii. Nejvýznamnější zkušenosti si přináším z práce s lidmi v mezních situacíc...

Ukončené školy

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (4)

Umístění: Psychologická poradna psychologické poradenství

Naprosto uzasna pani psycholozka! Mam srovnani jelikoz jsem psychologu mela jiz nekolik a nikdo na ni nemel ani z 50%. Na pani Bastlove je pro mne nejcenejsi to jaky je v prve rade clovek: lidsky, empaticky, soucitny, mily, nezistny, vtipny zkratka na nic si nehraje mluvi s vami jako rovny s rovnym a citite se v jeji spolecnosti zcela uvolnene a vite, ze se ji muzete sverit naprosto bez obav s cimkoliv. Pomaha nejen me, ale i ostatnim v mem zivote, coz by zadny jiny psycholog nedelal, a to i ve svem osobnim volnu a hlavne jak moc Vam pomuze, kdyz uz nevite kudy kam. Chvala na ni by byla na nekolik stran. Jsem nesmirne vdecna a dekuji nahoru za to, ze ji ve svem zivote mam, uz do nej patri a patřit navzdy i bude i kdyby se v budoucnu nase cesty rozesly, coz doufam ze se nikdy snad nestane.

Umístění: Psychologická poradna psychologické poradenství

Paní psycholožka Soukupová je velmi vstřícná a trpělivá: Nepatřím k lidem, kteří se svěří lehce, ale tady se se mnou pracovalo dlouhodobě v mém rytmu, bez ohledu na čas. Nikde jsem se necítila lépe a vždy mám jistotu, že budu v hlidu a soukromí vyslechnuta a bude to sezení o pomoci pro mne! Potřebujete pomoc, tak tady ji dostanete na 100%, nemohu jinak než doporučit!