Terronská, Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Terronská, Praha

Terronská, Praha

Curriculum vitae
Doc. Monika KLÍROVÁ, MU...

• psychiatrie
  • psychoterapie

Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace.

Snad nejpříjemnější lékařka, jakou jsem měl tu čest poznat. Profesionální, ale i přesto velmi empatická, lidská - u psychiatra kombinace k nezaplacení. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná,chytrá,trpělivá a s každým podrobně rozebere jeho zdravotní obtíže a snaží se pomoci.

Paní doktorka Klírová je velmi ochotná , vstřícná , chytrá , trpělivá.Dokáže působit na pacienta tak aby našel v sobě vnitřní energii a spolupracoval při léčení a věřil že se mu podaří úspěšně dokončit léčbu.Je dobře že jsem jí našel , mohu ji doporučit.

Paní doktorka Klírová má optimistické ladění a klidnou vyrovnanost. Je laskavá, svědomitá a má trpělivé pochopení.

lidský přístup, profesionalita, flexibilita a empatie. Mohu jedině doporučit

MUDr. Klírová je profesionální, trpělivá a velice vlídná lékařka, které jde o pacienta. Každému je jedině možné ji doporučit!

MUDr.Klírová je nejlepší psychiatr, kterého jsem zatím poznala. Nepředepisuje pouze léky, snaží se i s pacientem problémy rozebírat. Dokáže si na Vás udělat dostatek času.