Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace.

Terronská, Praha 6, Praha
Psychoterapie (mapa)

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Psychiatrické konzultace

Curriculum vitae Monika KLÍROVÁ, MUDr., Ph.D. ...

Snad nejpříjemnější lékařka, jakou jsem měl tu čest poznat. Profesionální, ale i přesto velmi empatická, lidská - u psychiatra kombinace k nezaplacení. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná,chytrá,trpělivá a s každým podrobně rozebere jeho zdravotní obtíže a snaží se pomoci.

Paní doktorka Klírová je velmi ochotná , vstřícná , chytrá , trpělivá.Dokáže působit na pacienta tak aby našel v sobě vnitřní energii a spolupracoval při léčení a věřil že se mu podaří úspěšně dokončit léčbu.Je dobře že jsem jí našel , mohu ji doporučit.

Paní doktorka Klírová má optimistické ladění a klidnou vyrovnanost. Je laskavá, svědomitá a má trpělivé pochopení.

lidský přístup, profesionalita, flexibilita a empatie. Mohu jedině doporučit

MUDr. Klírová je profesionální, trpělivá a velice vlídná lékařka, které jde o pacienta. Každému je jedině možné ji doporučit!

MUDr.Klírová je nejlepší psychiatr, kterého jsem zatím poznala. Nepředepisuje pouze léky, snaží se i s pacientem problémy rozebírat. Dokáže si na Vás udělat dostatek času.

Terronská, Praha

Cena není uvedená

Psychiatrické konzultace

Terronská, Praha

Cena není uvedená

lidský přístup, profesionalita, flexibilita a empatie. Mohu jedině doporučit

Curriculum vitae Monika KLÍROVÁ, MUDr., Ph.D. ...

• psychiatrie
  • psychoterapie