Gynekologická ordinace
Krkonošská 1/1474, Praha

K teto pani doktorce dochazim s 8mi letou dcerou a lepsi gynekolozku pro dite bych si nedokazala predstavit.Ona i jeji syn i sestricka mili,snachu neznam.Zadny poplatek po nas nikdy nikdo nechtel,cekarna vetsinou prazdna ci max jeden clovek,protoze objednavaji na cas.Ja i dcera jsme spokojeni.Prijemne prostredi,prijemny pristup,vse vysvetli...nemam si na co stezovat.

Vadí mi to co tu popisují ostatní - intimní otázky sestry které nechtěně poslouchají i ostatní. Když jsem tam šla s problémem jménem dlouhodobá nemožnost otěhotnět, tak mě lékař prohlédl, řekl, že jsem zdravá a mám přijít zase za půl roku. Opakovala jsem tedy svůj problém a on místo toho aby mi poradil a pomohl, mě ve své podstatě vyhodil s tím, že čekání rok a půl je málo a musel by mě udělat jakési vyšetření. Byla jsem natolik v šoku, že jsem se ani nezeptala proč mi ho neudělal když jsem mu hned na začátku řekla důvod své návštěvy. A to mám dávat nějaký sponzorský dar Jsou tak dobří na vyšetření, vybírání poplatků a nic víc. Myslím dostatečný důvod k odchodu....

jsem s paní doktorkou velmi spokojená,vždy mi se zdravotním problémem pomohla .a přístup velmi milý-.

Nejlepsi lekarka, co znam...

Paní doktorka je fajn, milá. Chodím k ní jen na kontroly a pro předepsání antikoncepce. Žádné vážné problémy nemám, takže nevím, jak by se při jejich řešení tato lékařka osvědčila. Důvod měnit gynekologa nemám. Nerada se pořád svlékám před někým jiným, takže u ní zůstanu, jak jen to půjde, i když už je vlastně v důchodu! Její syn mi sympatický není a nejhorší je asi to, že sestra má stůl v čekárně a všechno se řeší před celou čekárnou. Navíc ta sestra taky není moc sympatická.

už léta jsem na této gynekologii velmi spokojená

Největší problém pro mě není ani nedobrovolně dobrovolný příspěvek (nějak mi unikla možnost, že bych to nemusela platit), ani nedostatek soukromí při hovorech se sestrou. Za největší problém považuji to, že jsem nikdy nebyla vyšetřena ultrazvukem, vždy jen na křesle, v ordinaci jsem vždy strávila jen pár minut, při zánětu mi byla nasazena širokospektrá antibiotika, nebyla jsem pozvána na kontrolu, později se zjistilo, že zánět nebyl doléčen, vrátil se ve větší intenzitě, a opět se opakoval stejný postup. Nemám pocit, že by mi byla věnována odpovídající péče, proto odcházím jinam.

Přišla jsem k paní doktorce jako nová pacientka s "akutním" problémem, částečně řešeným z pohotovosti. Můj původní gynekolog si vyslechl problém, ke kontrole mě vidět nechtěl, prý už to vyřešili na pohotovosti. Nezdálo se mi to, objednala jsem se na doporučení k paní doktorce. O poplatku mne nikdo předem neinformoval.
Po zkušennosti s mým předchozím gynekologem, který byl arogance sama, mne milé, přívětivé, ochotné jednání paní doktorky přímo nadchlo!! Začala řešit můj "akutní" problém, citlivě, lidsky, nebála jsem se/nestyděla jí hned při první návštěvě cokoli říct (a to je u mě co říct :-) !!! Až po vyšetření, předepsání léků atp. mne paní doktorka informovala o možnosti sponzorského daru za tzv. nadstardní služby. Není tudíž pravda, co tu bylo zmíněno, že bez jeho zaplacení Vás neošetří, či odmítne! Tuto možnost mi přednesla jako variantu, s tím, že nic platit nemusím, když nebudu souhlasit (a to jsem již měla podepsanou registraci). Zaplatila jsem velmi ráda, protože takový přístup, jako jsem u ní zažila si ho minimálně zaslouží!
Takže v kostce, nejmilejší, nejochotnější a nejcitlivější gynekoložka, kterou jsem zatím zažila (a že jich bylo), sponzorský dar nevyžaduje, ošetří Vás i bez něj a to se stejným přístupem jako bez daru.

Za největší problém ordinace považuji, že není vůbec zajištěna ochrana soukromí pacienta, veškeré intimní dotazy sestry i odpovědi na ně si vyslechne celá čekárna. Pokud je vybírán onen diskutabilní sponzorský dar, tak by soukromí mělo být na jednom z prvních míst. Někomu toto nevadí, ale pro většinu žen je to velice nepříjemné. Absolvovala jsem s pí. doktorkou dvě těhotenství, ale každá návštěva pro mě z tohoto důvodu byla stresující.

K paní doktorce jsem chodila x let, ona sama je milá a ochotná, ale ani jednou za celou dobu mi neudělala ultrazvuk, což by se měl dělat preventivně 1x ročně. Dále mi vadí vybírání poplatku, nejde tak o jeho výši, ale o princip. Myslím si, že toto si nemůže žádný lékař dovolit - je to proti etice a slušnému chování. Vše paní doktorce platí pojišťovna a vybírat peníze je nezákonné!
Když přijdete na objednání několikrát se vám stane, že vám sestra oznámí, že tam paní doktorka není a bude vás ošetřovat někdo jiný což se mi nelíbí.
Z těchto důvodů jsem si našla jiného gynekologa, který je naprosto skvělý, neplatí se žádný poplatek a udělá všechna vyšetření na které máte nárok.