GYNEA s.r.o.
Převoznická 6/738, Praha

V péči spol. Gynea s.r.o. MUDr. Tobrmana jsem již řadu let. Po celou dobu jsem dostávala kvalitní péči jak v oblasti standardní gynekologie tak i prenatální poradny. Nemohu si absolutně na nic stěžovat. Sestřička je velice milá a sympatická, bere pacientky dle smluveného času, nikdy jsem nečekala. Když jsem měla akutní problém, objednali mě stejný den, co jsem volala. Přístup pana doktora je profesionální, zodpovědný a ve srovnání s některými lékaři z oboru v nemocnici, také citlivý. I špatné zprávy dokáže říct s účastí a respektem, s čímž jsem se jinde nesetkala.

Ordinace pana doktora mi pomohla ke zdravému synovi. A když se objevil zdravotní problém, který bylo nutné urgentně řešit, vše mi vysvětlil a zodpovědně mě bleskurychle poslal do nemocnice, kde mi jeho postup jen pochválili.
Do této ordinace jsem doporučila několik kamarádek, které ji navštěvují a jsou maximálně spokojeny.
Ordinace je vybavena moderně a příjemně, u vyšetření má pacientka naprosté soukromí.
Za mě doporučuji na 100%

Umístění: GYNEA s.r.o.

K panu doktorovi chodím už 6 let. Vždy když jsem měla nějaký problém okamžitě ho se mnou řešil. Kdykoli jsem zavolala, že potrebuji objednat a jednalo se o něco vážnějšího než je běžná prohlídka tak z 98% jsem šla ještě ten den co jsem volala. Nemohu si absolutně zatěžovat. Byla jsem už u x gynekologu a s ním jsem nespokojenejsi

Dokud nejsou komplikace,tak ok,v tehotenstvi mi prehlidl plicni chlamydie,ktere me zbourali imunitu a po porodu jsem mela nejake hormonalni problemy,neudelal testy nic a jen mi menil porad antikoncepci.i dolovani informaci z nej bylo narocne.byla tam uzasna sestra,tak odesla a nova je celkem udernice.tak jsem se sbalila a chodim jinak.za me nedoporuxuji,vubec!

S panem doktorem jsem naprosto spokojena.Nechápu negativní komentáře některých dam. Již 12 let mám problémy se záněty,vysdtřídala jsem 4 gynekology,kteří mi nedokázali pomoct a jediné co mi vždy řekli bylo,že na to trpím a musím se smířit s tím,že se mi to bude pořád vracet. Když jsem našla pana doktora Tobrmana,byla jsem šťastná jak blecha,protože hned při první prohlídce mi zkontroloval prsa,udělal ultrazvuk,stěry.. Prostě kompletní vyšetření a světe div se,zánět mi vyléčil během jednoho týdne. Vůbec nebyl arogantní. Byla to velice příjemná návštěva lékaře a sestřička byla také skvělá. Na cigaretu si zašel jak popisují některé pacientky,ale v žádném případě jsem na něj nečekala.Bylo to pouze po dobu než sestřička zapsala potřebné info do mojí karty a hned byl zpátky a žádný cigaretový zápach z něj netáhl.Naopak v ordinaci to příjemně voní. Pracuji 13 let s lidmi,tak moc dobře vím jak dokáží někteří lidé být zlí a to jsou v tomto případě dámy,které zde udávají negativní komentáře. Ona chyba je někdy i na obou stranách.Pokud paní přišla a skákala doktorovi do řeči,když jí vysvětloval diagnozu,radila mu jak jí má vyšetřovat a ještě se na něj tvářila kvůli tomu,že šel na cigaretu,tak se nedivím,že byl pan doktor arogantní.To by byl asi každý.A ty dámy,které tak strašně pohoršuje,že je pan doktor kuřák,jsou jistě jedny z těch lidí co prudí kuřáky na zastávkách i když od nich stojí 10m.Podotýkám,že jsem nekuřák a když mi cigareta smrdí,prostě si popojdu o kousek dál. Pro mě je pan doktor skvělý,protože mi dokázal jako jediný za 12 let pomoci.

Jak psaly už některé přede mnou, je fajn, dokud nezačnete mít problémy. Nejdřív mi nemohl najít tu správnou antikoncepci, připadal jsem si jako pokusný králík, když jsem mu řekla, že by bylo po 4 letech užívání antikoncepce vhodné udělat jaterní testy, že se to musí hlídat, tak mi řekl, že je to zbytečné a že mi je nebude nechávat dělat. Nakonec jsem si jaterky nechala dělat u obvodní lékařky a naštěstí vše v pořádku, ale po dalších dvou letech, co jsem k němu chodila, jsem si našla u vstupu do vagíny kuličku. Přišla jsem za ním a on my na to řekl, že to bude asi jenom tuková bulka a že to zmizí, žádné vyšetření mi neudělal a ještě se tvářil jako co ho otravuji s takovou kravinou. Mám v rodině rakovinu, takže tohle se má hlídat a ne přehlížet, tak jak to udělal on. Našla jsem si nového lékaře a světe div se. Řekl mi, že mám v pěkný zánět v poševní oblasti, moje vaječník na tom taky nejsou nejlépe a potřebují správnou péči, jinak bych také mohla být neplodná. Co se týče té kuličky, okamžitě mi udělal vyšetření. řekl že se uvidí jakého je to charakteru, ale na 90% to musí ven a absolutně nechápe, jak jeho kolega mohl říct takovou "kravinu".
Takže s tímhle doktorem jsem skončila a už mě tam neuvidí, i kdyby měl tu nejlepší sestru, sestra neléčí, ale lékař by měl.

Přeji pěkný den, Katka

Skvělý přístup milé sestřičky, vždy mě vezme přesně na čas, pan doktor není zrovna "ukecaný", sdělí jen to co potřebuji vědět a přesně to mi vyhovuje, čistá, pěkná ordinace.Určitě doporučuji !

Po predesle zkusenosti jsem s timto doktorem spokojena.Neni co dodat....:0)

K tomuto lékaři chodím přibližně 8 let. Zpočátku mi připadal taktéž arogantní, ale postupem času tento můj dojem vymizel. A naopak bych řekla, že pan doktor umí být velmi vtipný a příjemný. Na všechny mé dotazy odpovídá svědomitě a obvykle s uklidňujícím přístupem. Sestřičky jsou také velmi příjemným zpestřením. A jak již bylo uvedeno - výhodou je, že jdu do ordinace vždy v domluvený čas (snad ani jednou se mi nestalo, že bych čekala více jak 5 minut).

K panu doktorovi chodím sice krátce, ale je mým už asi šestým nebo snad dokonce sedmým gynekologem a teprve teď můžu říct, že jsem opravdu plně spokojená. Nevím, co mají znamenat komentáře a připomínky ohledně cigaretového odéru a podobně. Ordinaci už jsem navštívila tolikrát, že bych o tom musela něco vědět, takže bych ráda vyvrátila tuto hloupost. Naopak! V ordinaci, která je vkusně, příjemně a moderně zařízená vždy voní aromatická svíčka a stejně tak voní příjemně i prostor v ordinaci. Sestřička, mimochodem moc příjemná slečna, do vyšetření vůbec nezasahuje, takže mám pocit soukromí. A nikdy jsem se nesetkala ani s jednáním, které některé dámy nazývají arogancí. Mně pan doktor vysvětlí vždy a všechno a odpoví na každý můj dotaz. Díky němu jsem přestala mít strach z gynekologického křesla, což bude mít nějakou vypovídající hodnotu o přístupu pana doktora. Na mé doporučení začala tuto ordinaci navštěvovat i řada mých přítelkyň a jsou stejně jako já spokojené. Je sice pravda, že pan doktor je trošku dražší, ale já si osobně za zdraví připlatím klidně i více. Chtěla bych dámám, kterým nebylo hloupé napsat sem negativní komentáře vzkázat, aby si vylévaly vztek na někom, kdo si to zaslouží a přestaly si vymýšlet věci, které se nikdy nestaly. A vůbec bych se nedivila, kdyby se zjistilo, že ony negativní komentáře píše jedna paní či dokonce konkurenční gynekolog.

Ordinaci pana doktora jsem navštevovala několik let.V prvních letech bylo vše v pořádku. Příjemné prostředí,objednaná pacientka se dostala na vyšetření na smluvený čas.Komunikace pana doktora nebyla valná, ale celkové prostředí a přístup sester a ušetřený čas v čekárně poskytoval vyšší konfort než jinde.Postupem času se z pana doktora stal spíše než odborník na gynekologii, odborník na výběr poplatků. Komunikace nadále vázla, chování se změnilo na více arogantní a musím souhlasit i s tím nikotinovým odérem při vyšetření.Dnes navštěvuji jinou ordinaci, zde jsem si dobrovolně připlatila nadstandardní péči a zaplatila bych i klidně více. Můj lékař je nejen skvělý odborník, ale i člověk a to především !!!
Myslím si, že hezké prostředí a pár ušetřených minut nevynahradí pacientovi to, že se s ním zachází jako s člověkem a ne jako s chodící šrajtoflí!!!!