Přijímám: dospělí

Imaginativní techniky • od 900 kč

Psychologické koučování • od 1 500 kč +2 Více

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Psychoterapie • od 900 kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka a kouč s funkční specializací a pětiletým výcvikem v nedirektivním psychoterapeutickém a poradenském příst...

• poruchy v mezilidských vztazích

Psychologické poradenství

od 1 000 kč

Psychoterapie

Budova kláštera Emauzy

Byla jsem maximalni spokojena a pani Benesovou doporucuji svemu okoli. Diky terapii jsem byla schopna podivat se na hodne aspektu sveho zivota jinak, s odstupem. Mam pocit, ze za cca pul roku terapie se mi podarilo urovnat si v hlave, co je pro me dulezite - ackoli primo tohle nebylo hlavnim predmetem nasich sezeni. Spousta veci mi dochazi zpetne, z terapie budu urcite jeste nejakou dobu cerpat. Maximalni spokojenost jak po profesionalni, tak po lidske strance!

Individuální přístup k lidem. Výborná psycholožka jak u osobních jednotlivých pohovorů, tak při práci ve skupině. Chápající, pozitivní, pracující se zájmem, velmi příjemná a ochotná. Paní doktorku Benešovou mohu jen doporučit. Eliška

Velmi profesionální a lidský přístup.Vřele doporučuji.

PLB celkově nemusím, ale pokud byl někdo vstřícný a ochotný, tak to byla paní doktorka Benešová.

Nebyla můj první terapeut, ale byla první, kdo se zřetelným účinkem pomohl léčení mého problému.

Paní doktorka Benešová je velmi sympatická, erudovaná a zkušená psychoterapeutka.

Super ženská, nechybí empatie a respekt k lidské individualitě, motivace člověka, vřele doporučuji!

Oceňji její lidský a profesionální přístup. Velmi rychle a bezpečně jsme se vždy dostali k jádru problému.

Výborná a profesionální psycholožka, která dokáže opravdu poradit a pomoci. Vřele doporučuji!

Paní doktorka má vynikající profesionální a lidský přístup se zájmem a velkým nasazením. Petr

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, zajímalo by mne, zda také léčíte silné dlouhodobé deprese, existenciální krizi, ptsp. Děkuji

Dobrý den, děkuji za otázku, Váš dotaz je poměrně široký, ale ano, pracuji i s dlouhodobě zažívanou nepohodou nasedající na posttraumatické události a hledání smyslu a vůle k co nejlepšímu životu, jaký můžete žít.

PhDr. Mirka Benešová

• Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli léčite patologickou žárlivost , rád bych s tím něco dělal neprospívá to v mém životě i vztahu ...Děkuji mnohokrát

Dobrý den, děkuji za dotaz. Patologická žárlivost je komplexní záležitost. Nedá se říci, že léčím, ale můžeme se společně zabývat jejími příčinami a souvislostmi ve ve vztahu k Vaší osobě a pocitu hodnoty sebe sama. Porozumění je první krok, změny ve Vašem životě mohou přijít poté.

PhDr. Mirka Benešová

• poruchy v mezilidských vztazích