Přijímám: dospělí

Focusing • Od 1 000 Kč

Krizová intervence • Od 1 000 Kč +2 Více

Psychologické koučování • Od 1 500 Kč

Psychoterapie • Od 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 500 Kč

Budova kláštera Emauzy

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka a kouč s funkční specializací a pětiletým výcvikem v nedirektivním psychoterapeutickém a poradenském příst...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Jediny doktor co mi skutecne pomohol, velmi ludsky pristup, rešpekt a profesionalita. Snaži sa viesť pacienta a zarocen aj dava najavo, ze rozumie jeho problem. Doporučujem.

Byla jsem maximalni spokojena a pani Benesovou doporucuji svemu okoli. Diky terapii jsem byla schopna podivat se na hodne aspektu sveho zivota jinak, s odstupem. Mam pocit, ze za cca pul roku terapie se mi podarilo urovnat si v hlave, co je pro me dulezite - ackoli primo tohle nebylo hlavnim predmetem nasich sezeni. Spousta veci mi dochazi zpetne, z terapie budu urcite jeste nejakou dobu cerpat. Maximalni spokojenost jak po profesionalni, tak po lidske strance!

Individuální přístup k lidem. Výborná psycholožka jak u osobních jednotlivých pohovorů, tak při práci ve skupině. Chápající, pozitivní, pracující se zájmem, velmi příjemná a ochotná. Paní doktorku Benešovou mohu jen doporučit. Eliška

Velmi profesionální a lidský přístup.Vřele doporučuji.

PLB celkově nemusím, ale pokud byl někdo vstřícný a ochotný, tak to byla paní doktorka Benešová.

Nebyla můj první terapeut, ale byla první, kdo se zřetelným účinkem pomohl léčení mého problému.

Paní doktorka Benešová je velmi sympatická, erudovaná a zkušená psychoterapeutka.

Super ženská, nechybí empatie a respekt k lidské individualitě, motivace člověka, vřele doporučuji!

Oceňji její lidský a profesionální přístup. Velmi rychle a bezpečně jsme se vždy dostali k jádru problému.

Výborná a profesionální psycholožka, která dokáže opravdu poradit a pomoci. Vřele doporučuji!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, zajímalo by mne, zda také léčíte silné dlouhodobé deprese, existenciální krizi, ptsp. Děkuji

Dobrý den, děkuji za otázku, Váš dotaz je poměrně široký, ale ano, pracuji i s dlouhodobě zažívanou nepohodou nasedající na posttraumatické události a hledání smyslu a vůle k co nejlepšímu životu, jaký můžete žít.

PhDr. Mirka Benešová

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli léčite patologickou žárlivost , rád bych s tím něco dělal neprospívá to v mém životě i vztahu ...Děkuji mnohokrát

Dobrý den, děkuji za dotaz. Patologická žárlivost je komplexní záležitost. Nedá se říci, že léčím, ale můžeme se společně zabývat jejími příčinami a souvislostmi ve ve vztahu k Vaší osobě a pocitu hodnoty sebe sama. Porozumění je první krok, změny ve Vašem životě mohou přijít poté.

PhDr. Mirka Benešová