Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kaprova 14, Praha
Psychologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická ordinace

Mily pan, ale povidal jen o sobe a k terapii, alespon v mem pripade, nikdy nedoslo.
Byla jsem tam dvakrat. A nikdy nedoslo ani k tomu abych mu rekla, co bych s nim chtela resit.
Poprve jsem se mu predstavila, jmeno a co delam. A on zacal povidat, co si mysli o mem oboru, ktery studuju a pak presel plynule na historky z valky.
Podruhe jsem prisla a on si me nepamatoval. Opakovalo se to stejne. Predstavila jsem se mu a rekla, co studuju a on opetovne povidal sve historky a nazory.
Navic to nebyl dialog, ale monolog. Kdyby se aspon zeptal, jaky na to mam nazor ja (i kdyz se to terapie vubec netykalo). Ale on jen povidal nazory na ruzna temata, na ktere behem sveho monologu narazil.

Clovek, ktery nema problem s interakci s lidmi by ho asi zastavil. Ale kdyz je jedna z veci, kterou s nim chcete resit, prave tohle, tak tam jen sedite a snazite se udrzovat pozornost.
I tak si myslim, ze by psycholog nemel tolik mluvit. Zvlast o kompletne nerelevantnich tematech.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická ordinace Deprese

Pan doktor, je velice vnímavý, pokud odbočí na jiné téma, klidně mu sdělte, že se chcete vrátit k jádru pudla. Spolupráce s ním mi už mnohokrát zachránila život. Jeho přístup mi vyhovuje, je přátelský, poskytuje nadhled a oporu.


A
Ověřeny pacient

Poskytne jiný pohled na problém, který vás trápí a nabídne řešení, které by Vás nenapadlo. Je trpělivý, klidný a velice vstřícný.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor se choval naprosto bezhraničně - jednou sezení trvalo 40 minut, jindy 90, několikrát dokonce přes 2 hodiny, aniž bychom na tom byli dohodnutí. Na diagnostiku u něj byla i má kolegyně, pan doktor mi sdělil, jak v diagnostice dopadla! Cca 70 - 80% času konzultace mluvil on, což je u psychoterapie naprosto nestandardní a nemůže to být účinné - hodně z toho byly jeho vlastní příběhy - o vojně, o tom jak běhá - sice měly většinou v jeho podání nějakou souvislost s mými problémy, avšak byl více u svého chápání mého problému, než u toho, jak jej vnímám já. Sice pracoval na pojišťovnu, tzn. pro mne "zadarmo", avšak po nějaké době mi chození k němu přišlo jako ztráta času. Za dobu našeho setkávání víc vím z jeho vyprávění o něm, než co ví on o mě.


X
Ověřeny pacient

Pan doktor Kajuk, přesně odhadl diagnózu mého expřítele. Hodně mi pomohl, rozluštil pro mě záhadu. Ale s jeho názory na problematiku střídavé péče nesouhlasím.


H
Ověřeny pacient

Velmi lidský přístup, pochopení pto Vaše problémy, skutečný zájem o pacienta.


Ověřeny pacient

Přístup, komunikaci, profesionalitu na jedničku vlastně všechno na jedničku, sám jsem si ho vyhledal, sám jsem chtěl pomoci, a vybral jsem dobře. Pomohl už po prvním sezení, nedám na něj dopustit a doporučil jsem ho už mnoha lidem.


Ono je těžké pomoci těm, kteří pomoci nechtějí...


Pan doktor je jednička,ale stejně si člověk musí pomoct sám,hlavní je chtít.Pan doktor pomáhá objevovat naši sílu na další boj se životem a našimi vnitřními Démony!


L
Ověřeny pacient

Mně pan doktor Kajuk určitě pomáhá...už tím, že se díky němu dokáži podívat na svůj život s nadhledem a z úplně jiné roviny. Jistě, používá různá přirovnání (i třeba vlastní vztahy a vlastní rodinu) a je na nás zda jej pochopíme či nikoliv...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti