Na Florenci 9, Praha
Dermatovenerologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ordinace

Přidávám svůj postřeh, který zde není ojedinělý. Nesmyslné čekání, nepříjemné vystupování, neúčinnost předepsaných léčiv (opakovaná), lifrování problému na jiné lékaře (chirurgie atd.) je skutečně alfou a omegou této lékařky = nechodit!

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Kožní ekzem, preventivní kontrola pih a znamék

Paní doktorka byla velmi příjemná, vše mi vysvětlila, uvidím, zda léčba zabere. V čekárně byli přede mnou 3 pacienti a čekala jsem něco okolo půl hodiny, nic strašného. Asi záleží, v kolik hodin přijdete, že. 5 minut před polední pauzou asi musíte počítat s tím, že se vám to protáhne... Jednoznačně paní doporučuji :)

Paní doktorka je jeden z mála lidí člověk na svém místě. Vždy pomůže, vysvetluje osobně i po telefonu, ordinuje 5dni v týdnu bez objednání .Vezme každého.Ano musíte čekat ,ale na ní si vždy ráda pockam kdo s tím má problém muze se objednat jinam, bude čekat i 14dni i s akutním problémem, ale v klidu domova a těžko někde lze úplně na čas ordinovat.Co je tedy lepsi?Jedině co mě děsí je, že jednou ordinaci zavře navždy

Umístění: Dermatovenerologická ordinace

P. MUDr Melešová, je velkou odbornicí ve svém oboru, moc mi pomohla, doporučuji. Pokud si někdo stěžuje na dlouhé čekáni, má možnost výběru.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace dermatitida

Jednoznačně se paní MUDr. Malešové vyhněte. Kožař, ke kterému mne poslal praktický lékař měl dovolenou, tak jsem zvolil nejbližší otevřenou kožní ordinaci a to se ukázalo jako velká chyba. Ve frontě jsem byl v pořadí druhý, přesto trvalo hodinu čtyřicet minut, než jsem vešel do ordinace. Díky tenkým dveřím snadno slyšíte, o čem mluví personál a pacienti uvnitř. Jak s prvním tak druhým pacientem hovořila o osobních záležitostech, přičemž mezi pacienty následuje vždy min 10min pauza, kdy si povídá se sestřičkou. Na dlouhé čekání jsem byl upozorněn jak předcházející pacientkou, tak pacientkou v pořadí za mnou.

Když jsem si po 20 minutách "asi" pauzy na kafe dovolil zaklepat, a slušně říci, že jsem si na chvíli odběhl, zda mne mezitím nezvali dovnitř, dočkal jsem se po dalších 5 minutách po vstupu do ordinace přímého útoku. Pokus o hru na city ze stany doktorky, že se věnovala dívce s onkologickým onemocněním ji nevyšel. Okamžitý druhý útok, že nemám na kožním co dělat, že mám jít na chirurgii byl už opravdu směšný, hlavně, když v ruce držela kromě doporučení praktika ke kožaři i moji zprávu z chirurgie, že mám urychleně navštívit kožní. Takovéhle chování by člověk od staré paní asi nečekal. Nestálo to za hádku, za mnou čekala další pacientka, požádal jsem o vrácení kartičky pojištěnce, doporučení a odešel jsem. Ztracený čas mi však už nikdo nevrátí.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Akné

Paní doktorka je trpělivá a profesionální, vysvětlí co, proč a na co předepisuje. Jen co vyjde jeden pacient, ihned jde druhý. Žádné dramatické čekání jsem nezažila.

U paní doktorky si sice počkáte, ale výsledek opravdu stojí za to! Je to naprosto špičkový odborník ve svém oboru.

Jak je zde již napsáno, paní doktorka je opravdu velice svérázná. Dlouhou dobu jsem měla s paní doktorkou trpělivost, už z úcty k jejímu věku. Bohužel ale paní doktorka nemá zřejmě úctu ke svým pacientům. Ordinační doba je od 8,00. Paní doktorka přichází v cca 8,15 a začíná ordinovat v půl deváté. Pokud jste na řadě třetí, počítejte, že se do ordinace dostanete až po deváté. Takže literaturu s sebou.
Trpělivost došla ve chvíli kdy mi paní doktorka odmítla vypsat jeden recept z důvodu, že by si zkrátila pauzu na oběd. Podotýkám, že do pauzy zbývalo 10 minut. Chápu, měla ještě v ordinaci pacientku, ale už dobrých deset minut. Takže by se mnou přetáhla max 3 minuty, což mi vzhledem k tomu, že já v čekárně během pár návštěv strávila hodiny, přijde naprosto nevkusné. Tento přístup paní doktorky pro mě byl velkým zklamáním.

Behavior of the doctor was very arrogant, I would not recommend to visit her. She has starting yelling on me, because I have read something on Internet

Paní doktorka je sice svérazná osoba,ale byla celkem milá a velmi ochotná vyslechnout všechny moje potíže..mám hodně pih, takže neváhala mi je prohlédnout dermaskopem a hned mně poslat na odstranění jedné, která se jí nelíbila. I chirurg ke kterému jsem na odstranění šla, říkal že je nejlepší kožařka široko daleko, takže tomu věřím. Chvíli jsem v čekárně čekala, je pravda že jsme přišla první před 8h a ordinovat se začlo po půl 9.ale co, radši počkám u odborníka než půjdu rychle na řadu u nějakého břídila. A po cca 15 letech mi jako jediná pomohla od celkem nepříjemné seboroické dermatitidy a to bez nutnosti používat pouze kortikoidy. Sice to nezmizelo navždy,ale udržuju to v klidové fázi a za to jí patří můj velký dík!