Praktický lékař pro dospělé
Lýskova 2, Brno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem spokojená, přešla jsem k ní po 20 letech od lékařky, která víc mluvila, než léčila (bývala jsem málokdy nemocná, tak jsem své výjimečné návštěvy považovala taky za společenskou událost). Teď občas lékaře potřebuji a musím říct, že paní doktorka Rigasová je sice ráznější (ne arogantní), ale každopádně je profesionál na svém místě. Na pacienta se nebojí sáhnout, poskytne ochotně všechna důležitá vyšetření, a že se okamžitě nehrne do podávání antibiotik, považuji za další klad.

Paní doktorka mi předepsala na hnisavý zánět nosohltanu a bolest v krku prášky na alergii. Po další moji návštěvě a po výsledcích z krve po týdnu mi nasadila antibiotika. Po dalším týdnu jsem přišla do ordinace a paní doktorka mne přivítala ironicky : no, co zas ? Odpověď :že mne zase bolí v krku, jí tak rozčílila, že na mne začala křičet a urážet. Tato doktorka Rigasová si evidentně pacientů neváží .Je arogantní, nepříjemná, při všech těchto mých návštěvách. Za mne ,UŽ NIKDY VÍCE !

Hrozne jednání, nikomu nedoporučuji, ne profesionální přístup, pacienti předbíhá ji, na pouhé razítko jsem čekal přes hodinu, vedlejší lékař mezitím vyrobil 5 pacientů

Nejhorší jednání jaké jsem kdy zažil. Tak arogantního člověka neznám. Už ve dveřích na mě řvala Co jako chcu!!! Když jsem ji požádal o vyplnění papíru do práce, který zabere tak minutu, tak začla ječet, co si jako myslim, že má moc práce a nemá jen mě na práci (v čekárně jsem byl sám). Za mě fakt hrozné chování, bohužel tu není horší hodnocení jak velmi slabé. Za mě STRAŠNÝ!!

Arogantní, nepříjemná, neschopná vyhodnotit situaci....a hlavně neschopná pacientovy naslouchat, typický je zvýšený ton, neúcta k pacientovy a neuvěření jeho problémům. Neměla by pracovat s lidmi a už vůbec ne léčit! Když paní doktorka neví, co dělat, ráda předepíše neurol.

>>>NEJHORŠÍ<<< jednání ze strany doktora, které jsem kdy zažil!!! Absolutně neprofesionální přístup vůči pacientům a veřejnosti. Zabouchnout pacientovi dveře před nosem, pokládat telefony s nesmyslnými argumenty a neochota odpovídat na jakékoliv dotazy. Za mě velké >> NE <<. A prosím všechny, aby se paní "doktorce" Rigasové vyhnuli, jak je to jen možné.

Šla jsem k ní, protože moje praktická lékařka měla dovolenou, její zástup už odpoledne nezastupoval a já neměla sílu hledat někoho dalšího (což je zase jiný problém, jen chci říct, že k této lékařce nepatřím a její neochota mě ošetřit pramení právě z těchto administrativních věcí).
Paní doktorka byla neochotná, jen mě zběžně prohlédla, do zprávy mi napsala slova jako "údajně jí je špatně" a ať si další den najdu jiného lékaře. Tvářila se že jsem simulant. Druhý den ráno jsem se nechala vyšetřit jinde, diagnóza akutní pankreatitida, naštěstí lehčí průběh, jinak bych šla rovnou do nemocnice na kapačky. Tedy "děkuji" ale už nikdy více...

Dobrý den, chodím k této lékařce od dob, co má předešlá doktorka jako reakci na můj příchod do čekárny sdělila sestře bohužel přes nezavřené dveře - Už je tu zas, co tu zas chce? - Od té doby jsem přešla k paní Doktorce Rigasové a nemám s ní jediný problém, naopak jsem spokojená s tím, že je rázná a řekne mi svůj názor okamžitě a bez vytáček a mazání medu kolem úst. Když jsem měla problém snažila se pomoct a ukázalo se, že je to to nejlepší co mohla udělat. Jsem ráda, že k ní chodím.

Tato doktorka mi na běžnou chřipku předepsala nějaké léky pro alergiky, jak jsem se dozvěděla doma z příbalového letáčku. O těchto prášcích se v ordinaci vůbec nezmínila nehledě na to, že žádou alergií netrpím. Také jsem si při každé návštěvě všimla, že u jiných lékařů se vraceli pacienti dříve domů než já, byť přišli daleko po mně. Když už tady pár lidí píše o ATB, po týdnu a půl neúspěšného léčení mi je předepsala taky. Vyloženě i už nevěděla rady. Otázkou je, zda je tato stránka jen pro budoucí pacienty, nebo zda si tyto příspěvky prohlídne někdo z vyšších míst. Já osobně od této lékařky odcházím.

První návštěvy byly u paní doktorky Rigasové v pořádku, i když jsem zaznamenala ne příliš korektní jednání v čekárně s jinými pacienty. Všimla jsem si, že je na Vás protivná, kdy jí pokazil náladu někdo před Vámi. Když jsem šla na prohlídku s ,,knedlíkem" v krku a s tím, že jsem v předchozím dni měla teploty, jen mě klasicky prohlédla se slovy, že to nic není. Také mi s arogantním nádechem řekla, že pokud jsem měla prolémy v práci, měla jsem dojít a zpětně to neuznává a neschopenku mi nevydá. Ještěže v práci máme možnost sick day... Opravdu vřele nedoporučuju, je protivná až to bolí. K ní se vyplatí jít na prohlídku, když Vám je na umření, vše ostatní je simulace.