Léč. a prevent. centrum dětí a dorostu
Vršovická 75a, Praha

Vybrali jsme pana doktora náhodně po narození syna a musím říct, že to byla trefa do černého. Před dvěma lety jsme se přestěhovali na Prahu 8 a dojíždění nám trvá hodinu, ale neměnila bych ani za nic. Je naprosto profesionální, úžasný diagnostik s velkým zájmem o děti. Vždy se ještě i telefonicky ujišťoval o průběhu nemoci. Takových odborníků s lidským přístupem jsem viděla velmi málo. A bez zaváhání dopuručuji. A sestřičky, jedna báseň.

Chodím k panu doktorovi se synem a jsem moc spokojená. Rozhodně se nedá říct, že by někdy něco zanebal. Naopak, pokud se mu něco nezdálo pokaždé nás poslal k odborníkovi na dané potíže. Přístup profesionální a ruku na srdce, všichni máme občas nárok být malinko nevrlí. Sestra Olinka opravdu člověk na svém místě.

Pana doktora mohu jen doporučit. Chodila jsem k němu od začátku, kdy přišel sem, do ordinace, se všemi třemi dětmi, teď už jen s jedním. U syna při běžné preventivní prohlídce objevil vrozenou vadu srdce. A sestřička Olinka je naprosto neuvěřitelná. Žádný jiný lékař nemá mou naprostou důvěru.

S výhradou, netýkající se odbornosti, velmi doporučuji. A pokud se někdy něco nelíbí, nebo není po mém, tak se to dá přece prodiskutovat.

můj postoj k panu doktorovi je neutrální.. nemám pochyby co se jeho odborné způsobilosti týče, a ani co se týče přístupu k malým pacientům, ale mám výhrady k jeho "času" .. coby čerstvé mamince se mi tenkrát nevěnoval tolik, kolik bych potřebovala, mívala jsem často pocit, že mě chce co nejdříve "vyprovodit" z ordinace a spíš než rady jsem obdržela reklamní letáčky (jak bylo již uvedeno jinde)či nabídka "předplatného" když byly zavedeny poplatky u lékaře... Nejvíce mi však vadily časté záskoky a rovněž přístup jedné z jeho sester mi nepřišel zrovna ideální..

Dostala jsem se na tuto stránku a po přečtění všech těchto názorů na pana dr. Kudyna nemůžu věřit vlastním očím.... V budově kde tento dr. sídlí jsou ještě dvě lékařky, k obou jsem musela v létě se starším dítkem, protože náš dr. měl zrovna dovolenou a oni ho zastupovali, když jsem ovšem viděla jejich přístup, jejich léčení - neléčení, ani nepoznali co synovi je!!, byla jsemráda, že chodím k našemu dr. Kudynovi. Chodím k němu již třetí rok, ted máme doma dalšího syna, a chodím tam tedy s obouma, u prvního dítka jsme měli dost komplikací, furt jsme něco řešili, pan doktor nás vždy důkladně vyšetřil, poslal na další specializované pracoviště, zajímal se jak jsme pochodili tam, prostě byl zájem o pacienta..nikdy nás neodmítnul...Celkově ať mi léčí tříletého nebo půlročního syna, jsem plně spokojená, jak s přístupem tak s léčbou...jsem ráda, že jsem vybrala pro své děti kvalitního lékaře s dlouholetou praxí a super přístupem jak k dětem tak k maminkám...za mě DOPORUČUJI!!!!A. Novotná

Super doktor,nemůžu si na něj stěžovat.. Sice jsme u něj jen přechodně protože se mi narodilo mimčo a předělávají nám barák,ale jsme u něj 3 měsíce a vždy když jsem si už nevěděla rady tak poradil,nebo zařídil a díky jeho přístupu mě začlo bavit chodit k lékaři.. Mám 3 děti a ty dvě starší mají jinou paní doktorku,protože tam nemusejí chodit tak často,ale když tam jdeme třeba s tří dení teplotou kol 39(děti mi na to trpí) tak nám dá jen papírek co si máme koupit a nejlépe ještě několik variant a pošle nás domu.. Myslím že až se budeme muset příští týden stěhovat spět,vezmu dětem karty a rači budu trávit hodinu v mhd a mít super dětského lékaře než mít u baráku někoho komu děti nic neříkaji.. A nechápu jak je možné že je tolik maminek nespokojených a stěžuje si,vždyť pan doktor kolikrát vstává od svého stolu a dokonce i otevírá a drží dveře,jen aby byly maminky co nejvíce spokojené..To je můj názor a VŠEM pana doktora doporučuji!!!!

Jarka

My jsme naprosto spokojeni se vším od pana doktora.
Od chování,přístupu a samozřejme léčení našeho syna.

Nemám nejlepší zkušenost. Sice nepředepisuje antibiotika, ale nepředepisuje vlastně nic. Vždy jen slyším, že je to nastydnutí a kupte si Nurofen na teplotu. Ptala jsem se, zda bych nemohla nechat dítě očkovat proti pneumokokum a on jen velmi vlažně odpověděl, že jestli si to teda budu přát...a nic. V kojenecké poradně se od něj nedozvím nic, to spíše řeším se sestrou. Jen dává letáčky, většinou reklamní letáčky od Hippu, Sunaru atd. Na co se konrétně nezeptám, to se nedozvím. Někdy si říkáme, jestli je to vůbec doktor a jestli by poznal zápal plic nebo jinou vážnější nemoc. Osobně potřebuji trochu aktivnějšího a výřečnějšího doktora

K panu doktorovi jsem s dětmi přešla od lékařky, která pořád jen předepisovala antibiotika. Vždy se s ním dalo velmi dobře komunikovat a vždy všechno, co člověk potřeboval vysvětlit, vysvětlil. O obě děti se strará velmi dobře, pokud se objeví nějaký opakující problém vždy věc řeší, pokud jako matka a laik mám z něčeho obavy, řeknu mu je a on na to reaguje, buď mi obavy vyvrátní nebo pošle na doplňující vyšetření. Nedělá zbytečná vyšetření, nenutí k zbytečným zákrokům,nepředepisuje zbytečně antibiotika. Děti se ho nikdy nebáli, chodí k němu rádi. Vystupuje jako inteligentní a vzdělaný člověk a odborně je velmi způsobilý a již s velkou praxí.