Endoskopie

Ušní mikroskopie +3 Více

Audiologie

Tympanometrie

Vyšetření vedlejších dutin nosních

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékař ORL oddělení Fakultní nemocnice B...

• nádory hlavy

Audiologie

Tympanometrie

Vyšetření vedlejších dutin nosních

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Nevím, je to dlouho

- dlouhodobě odmítala při každé návštěvě, když to bylo potřeba vystavit potvrzení o pracovní neschopnosti a odkázala mne na mého praktického lékaře několik km daleko co měl tou dobou po ordinačních hodinách.

Proto jsem z Vinohradské šel rovnou zas do ORL FNKV, kde udělali duplicitně to samé, podali na ní stížnost a vystavili mi vždy potvrzení o pracovní neschopnosti.

Všechny návštěvy u ní byly tedy zcela zbytečné.

K paní doktorce Vránové chodím již několik let. Vždy jsem byl naprosto spokojený. Velice milá, příjemná, pečlivá paní. Vždy mi poradila jak problém řešit, při ošetření je vždy velice ohleduplná. Kéž by takových lékařů bylo víc! Jednoznačně mohu doporučit, velice lidský přístup jak paní doktorky, tak většinou i sestřičky.

U paní doktorky jsem byla jen jednou. Ona i sestřička byly moc milé a malou dcerku nechaly při vyšetření spát, aby byla co nejvíce v klidu. Takto citlivý přístup mě velmi potěšil. Děkuji
Petra V.

Mudr. Vránová - odborná péče a perfektní přístup. Moc milá paní doktorka, která je člověkem na svém místě. Kde jiní svou práci odbudou, ona je důsledná a snaží se pomoci.

Jsem dlouholetým pacientem paní doktorky Vránové a troufám si říci, že velice spokojeným. U paní doktorky poznáte, že své povolání nebere jako pouhé zaměstnání ale (i když to může znít jako fráze) jako poslání. Opravdu se snaží člověku pomoci a přidáte-li k tomu její milé a vstřícné chování, nezbývá než litovat, že takových lékařů ale i "obyčejných" lidí není mezi námi více.

Paní doktorka je báječná, líbí se mi její lidský přístup k pacientům. Neváhá mi zvolené postupy vysvětlit a tím mě zbavit obav z vyšetření. Potřebovala jsem mikrobiologické vyšetření a výsledky mi sdělila internetem. Domnívám se, že její přístup je nadstandardní. Pozvala mě na kontrolu před ordinačními hodinami, abych stihla svoje závazky v časově náročném zaměstnání. Děkuji za výbornou péči a doporučuji.

Paní doktorka je užasná, vždy na mě byla hodná a není to rozhodně sadistka, která píchá záněty středního ucha jen tak, vždycky se pokoušela vyzkoušet cokoli jiného a bolestivé řešení bere až jako poslední možnost. Skvělý přístup, doporučuji.

Výborná paní doktorka, vždy příjemná, vše ochotně vysvětlí. Léčí již leta celou naší rodinu. Můžeme ji doporučit všem.

Paní doktorka veselá ,milá, vzala nás i když náš pan doktor měl dovolenou vš proběhlo skvěle mohu jedině doporučit .A sestřička také tak jsou obě vynikající .

vsechno v pohode

• nádory hlavy