MUDr.

Milada Vránová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• K paní doktorce Vránové chodím již několik let. Vždy jsem byl naprosto spokojený. Velice milá, příjemná, pečlivá paní. Vždy mi poradila jak problém řešit, při ošetření je vždy velice ohleduplná. Kéž by takových lékařů bylo víc! Jednoznačně mohu doporučit, velice lidský přístup jak paní doktorky, tak většinou i sestřičky.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékař ORL oddělení Fakultní nemocnice Bulovka

• otorinolaryngologie

Nemoci

• nádory hlavy
    • poruchy sluchu
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Vinohradská176, 130 00 Praha, hl. město Praha

Endoskopie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Ušní mikroskopie
    Audiologie
    Tympanometrie
    Vyšetření vedlejších dutin nosních

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• U paní doktorky jsem byla jen jednou. Ona i sestřička byly moc milé a malou dcerku nechaly při vyšetření spát, aby byla co nejvíce v klidu. Takto citlivý přístup mě velmi potěšil. Děkuji
      Petra V.

• Mudr. Vránová - odborná péče a perfektní přístup. Moc milá paní doktorka, která je člověkem na svém místě. Kde jiní svou práci odbudou, ona je důsledná a snaží se pomoci.

• Jsem dlouholetým pacientem paní doktorky Vránové a troufám si říci, že velice spokojeným. U paní doktorky poznáte, že své povolání nebere jako pouhé zaměstnání ale (i když to může znít jako fráze) jako poslání. Opravdu se snaží člověku pomoci a přidáte-li k tomu její milé a vstřícné chování, nezbývá než litovat, že takových lékařů ale i "obyčejných" lidí není mezi námi více.

• Paní doktorka je báječná, líbí se mi její lidský přístup k pacientům. Neváhá mi zvolené postupy vysvětlit a tím mě zbavit obav z vyšetření. Potřebovala jsem mikrobiologické vyšetření a výsledky mi sdělila internetem. Domnívám se, že její přístup je nadstandardní. Pozvala mě na kontrolu před ordinačními hodinami, abych stihla svoje závazky v časově náročném zaměstnání. Děkuji za výbornou péči a doporučuji.

• Paní doktorka je užasná, vždy na mě byla hodná a není to rozhodně sadistka, která píchá záněty středního ucha jen tak, vždycky se pokoušela vyzkoušet cokoli jiného a bolestivé řešení bere až jako poslední možnost. Skvělý přístup, doporučuji.

• Výborná paní doktorka, vždy příjemná, vše ochotně vysvětlí. Léčí již leta celou naší rodinu. Můžeme ji doporučit všem.

• Paní doktorka veselá ,milá, vzala nás i když náš pan doktor měl dovolenou vš proběhlo skvěle mohu jedině doporučit .A sestřička také tak jsou obě vynikající .

• vsechno v pohode

• výborná paní doktorka