Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Docházím už mnoho let a paní doktorka mi vždycky pomohla.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka předepisuje léky a to co nejrychleji.
Po léčbě závislosti na alkoholu (na kterou mě poslala) předepsala na panickou ataku Lexaurin, který mi předepisovala několik let. Ze závislosti na alkoholu se stala závislost na lécích. Odvykání 4 měsíce v PN , nikomu nepřeji. Jako AT psychiatra paní doktorku rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Palackého Psychické problémy RS

K paní doktorce Klabochové docházím 20 let. Nikdy bych neměnila. Je to člověk na svém místě. Povolání psychiatra je náročná a musí se s pacientem sžít. A to paní doktorka umí. Sestřička je také úžasná, milá a lidská.Jak jsem již psala. NIKDY bych neměnila.
Helena Petrů

Mě osobně hodně pomohla. Přišla jsem k ní za 5 minut dvanáct a tehdy správně diagnostikovala a vyléčila moji nemoc. Mohu jen doporučit.

Toto je moje třetí zkušenost s psychiatrem a doposud jsem nezažila tak neprofesionální přístup. Souhlasím s výše uvedeným: Paní Dr se nezajímala o hlubší souvislosti a během 5ti minut jsem byla venku s absolutně nevhodnými prášky.Bohužel se během tak krátké doby nestihla zeptat na otázky, které by mě samotnou, coby pacienta, nenapadlo vnucovat lékaři: jako třeba jak reaguji na různé druhy léčiv. Je normální, aby vám lékař nejen řekl čím vás bude léčit, ale i proč. Co vám zjistil za problém a jak bude léčba probíhat, jak bude dlouho trvat a jak je jí třeba upravit život. Dále se tyto léky neberou nárazově, ale začíná se s minimálními dávkami, aby si organismus zvykl. Totéž platí u vysazování, které má probíhat postupně. Bohužel je to moje nejhorší zkušenost s psychiatrem.

Hrůza! Paní doktorka vůbec nemá přehled o tom, že když se vysazují léky, nedělá se to ze dne na den, ale celkem dlouho a postupně. Fakt jsem si užila dost horký chvilky. Absolutně neosobní přístup k pacientovi. Už nikdy víc!

Pani doktorka chape dusi i telo, pacienty posila na potrebna vysetreni, zna dg unavovy syndrom, chlamydie, eBv , fibromyalgie a dalsi. Zkuste to u jinzch psychiatru a pohorite. navic je schopna pacienty osetrit kdyz to potrebuji oni, nikoliv je objednat za 3-4 tydny , jako jine psychiatricky ordinace. dekuji .

reaguji na zaznam z 6.2.2011, tato lekarka je velmi vstricna, ochotna a rozhodne medikaci urcuje dle stavu pacienta.Bohuzel pisatel potvrdil, ze je psychiatricky pacient v tom spatnem slova smyslu, tedy nekriticky, predpojaty a zaslouzil by si vyvedeni ochrankou.

K této paní psychiatričce jsem měla tu čest chodit několik měsíců. Její přístup mě opravdu neoslovil. Její jednání pro mě bylo naprosto neosobní, cítila jsem nezájem, hlavně rychle předepsat léky a hurá na dalšího důchodce (nic proti nim), kterých byla plná čekárna. Nejvíc mě "dostala" tím, když mi - prý kvůli antidepresivům, která dlouhodobě užívám (Seroxat) - odmítla napsat kladné doporučení pro praktického lékaře, jehož vyjádření jsem potřebovala pro to, abych si mohla začít dělat autoškolu. Paradoxní je, že jiný psychiatr, u něhož jsem posléze byla a poskytla mu úplně stejné informace jako dr. Klabochové, mi doporučení napsal hned a bez problémů. Pacientů - řidičů, kteří užívají antidepresiva III. generace, tedy ta nejmodernější, je spousta. Zkušenost s touto lékařkou patřila k nejhorším, jaké jsem kdy zažila. Hanka, 30

K paní doktorce Klabochové chodím už několik let a jsem velmi spokojená.