Reprofit International s.r.o.
Sokolská 81, Svinov, Ostrava

Umístění: jiné místo

Do péče pana doktora jsme se dostala náhodou při bolestech břicha, když neordinoval můj lékař.Operace a následná péče probíhala v pořádku. Po vyndání stehů se postoj pana doktora změnil natolik, že jsem po dvou letech od operace byla nucená úplně změnit ordinaci. Určitě šikovný operatér ale nestojí mi za to abych se bála jít k lékaři.

Vždy se ke mě choval laskavě, měl lidský a milý přístup. Nikdy se mi nestalo, že by neměl náladu a potřeboval se na někom ventilovat. Obdivuji jej jako člověka, tak i lékaře. Chodila jsem k němu obě své těhotenství a nemohu si absolutně stěžovat na nic.

Mily, obetavý, laskavý. Rad dělá svou práci. Když je nějaký problém, rad ho vyřeší.
Jen doporučuji...

Přístup lékaře naprosto neodpovídá běžným standartům na jiných klinikách. Z důvodů :

- Minimální, téměř žádné informace o zákroku na pacientce
- žádné vydání dokumentace nebo dokladu o odebrání/rozboru spermatu
- Nediskrétní odběrová místnost, vhodná tak do období po pádu komunismu (zvukotěsná místnost, kde člověk poslouchá osoby v čekárně)
- Po neúspěšné inseminaci, s nulovým vysvětlením posílájí na Laparoskopickou operaci s obligátní větou "Toto je další krok" (Přestože postup jiných klinik se NAPROSTO liší)
- Prostředí ve kterém cítíte spěch, posloucháte hromadu bavících se sester a díváte se na tupý výraz lékaře, bez jakéhokoli zájmu o řešení věci jiným než (standartním postupem dle dané šablony)

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Velice ráda doporučím dále, celkově příjemné prostředí s příjemným personálem, nikdy jsem neměla problém. Děkuji za tuto péči týmu Gyncentra Ostrava

K panu doktorovi chodím ráda pro příjemné prostředí a velmi profesionální a přitom citlivý přístup. Rozhodně doporučuji.

Velice dobrý lékař, mám lidský přístup a příjemné vystupování. Vždy odpoví na Vás dotaz, týkající se Vašeho zdravotního stavu. Rozhodně bych neměnila. K tomuto lékaři chodím přibližně 15 let a nikdy jsem se necítila v postavení(jak to někdy bývá u některých lékařů ) já vím vše nejlépe, vy jste pouze obyčejný pacient. Moc mu děkuji.

Skvělý lékař, mohu jen doporučit !!

Všem doporučuji, jde o velmi milého a příjemného lékaře, což je v případě jeho specializace velmi vítané. Kdyby takových lékařů bylo více, bylo by to jen dobře.

Skvělý, milý člověk, ke kterému se chodí bez obav!!!! Doporučuji