Gynprenatal s.r.o., Místní 358/9, 736 01 Havířov

Dělnická 1132/24, Havířov

MUDr. Michal Mrózek

Narozen v roce 1976

Vzdělání:
2005 atestace 1. stupně z gynekologie a porodnictví, ILF Prah...

Byla jsem u pana doktora 2x na vyšetření ve stacionáři pro těhotné s rizikovým těhotenstvím.Opravdu milý a příjemný pan doktor.

Velice příjemný a usměvavý pan doktor.Když jsem k němu vešla poprvé do ordinace,tak jsem byla hodně nervózní,že jdu k chlapovi,ale stačilo si jen sednout a když pan doktor promluvil, tak nervozita ze mě úplně spadla.Vše mi dopodrobna vysvětlil.Proto Vám chci poděkovat aspoň touto cestou a popřát,ať Vás práce stále baví a jste pořád tak usměvavý jako doposud.Pane doktore DĚKUJI

Dobrý den .. po mem zákroku sleduji tento blog a musím říct že někdy jsou ženy tak zahleděné sami do sebe že napíšou coko-li....jak nemuže byt podstatne jestli lékař vylečí či nikoli.. ja myslim že vyléčení by mělo byt prioritou lékaře a protože si myslim že slečna nebo mila Paní která to napsala je uplně mimo mísu faktem je to že to to je blog hodnoceni lékaře a ne vylivani si zdravotní karty v počítači... chtěla jsem napsat že Pan doktor je velmi příjemný především jako člověk a jako lékař a operater uplně skvělííí - i když miminko ještě pořád nečekáme přesto všechno si myslím že by si zasloužil byt na vyšším postu než v Haviřovské nemocnici protože je to užasny človíček .. pro Havířov je ho škoda.....pokud to čtete Pane doktore tak Vás zdravi pacientka kterou jste operoval v Zaří 2010 Silvia Víchová Italie

MUDr,Mrozek je usměvavý, k pacientkam docela milý,toto je pro lékaře důležité,pro pacienku je však důležitější, zda ji vyléčí či nikoli.Dlouhodobě jsem trpěla svědivým výtokem.Dostávala jsem mastičky a poševní tbl.,nic mi nepomohlo, nanejvýš na cvíli a potíže se objevily znovu.Na dop. své kamarádky,jsem přešla k jedné havířovské lékařce.byla mi naszena léčbě tbl.,které jsem polykala,podrobně mě, poučila co je pro mne vhodné - předvším strava. a taky léky k úpravěpoševního prostředí.Potíže rychle vymizely a dnes již více jak půl roku jsem zcela bez potíží.Svědění ustalo.Proto mé hodnocení.

Doporučuji!

Opravdu velice příjemný lékař. Jak již bylo napsáno, velice citlivý a milý. Také já jsme slyšela na pana doktora spousty kladných honocení. I já mám díky panu doktorovi dvě kráné a zdravé děti. Při porodu byl velice příjemný a dokázal mě povzbudit, oproti porodní asistentce, která byla trošku nepříjemná. Mnohokrát vam pane doktore děkuji!!!

Doporučuji tohoto lékaře. Poznala jsem jej až po porodu, kdy jsem šla na kontrolu po šetinedělí a měla jsem nějaké komplikace, kdy jsem šla na operaci a operoval mě právě on a vše O.K. Jeho přístup je velmi příjemný, poradí a snaží se vyřešit problémy pacientky. Jeho přístup k pacientkám je příjemný, lidský. Vřele doporučuji.

Moc milý lékař, k pacientkám citlivý, s vlídným přístupem. To si nemyslím jen já. Stejný názor jsem slyšela také od mnoha jiných maminek v porodnici. Díky němu mám krásnou a zdravou dceru. Pokud by můj porod závisel jen na porodních asistentkách, které tam toho dne byly, raději nedomýšlím. Proto...milý pane doktore...obrovské poděkování i touto cestou...a ještě přání...ať Vás Vaše práce stále baví a jste stále tak šikovný a milý jako dosud.