Gyn Prenatal

(25 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Gyn Prenatal

ulice Místní 9

Havířov , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gyn Prenatal

Kostelní 3

Habry , vysočina

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Michal Mrózek

  Gynekolog, MUDr.

  • H

   Byla jsem u pana doktora 2x na vyšetření ve stacionáři pro těhotné s rizikovým těhotenstvím.Opravdu milý a příjemný pan doktor.

  • M

   Velice příjemný a usměvavý pan doktor.Když jsem k němu vešla poprvé do ordinace,tak jsem byla hodně nervózní,že jdu k chlapovi,ale stačilo si jen sednout a když pan doktor promluvil, tak nervozita ze mě úplně spadla.Vše mi dopodrobna vysvětlil.Proto Vám chci poděkovat aspoň touto cestou a popřát,ať Vás práce stále baví a jste pořád tak usměvavý jako doposud.Pane doktore DĚKUJI

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Timea Dobošová

  Gynekolog, MUDr.

  • A

   S paní doktorkou Dobošovou nemám vůbec dobrou zkušenost. Sice mi několikrát zdůraznila, že ona na lékaře několik let studovala, ale i přesto mi podala nepravdivé informace. Nevím, zda zapomněla, jak se to v učebnicích píše, nebo se mě chtěla rychleji zbavit. Nakonec jsem byla u odborníků, kteří mi potvrdili jak to opravdu je. Mrzí mě, že paní doktorka pracuje v Gynprenatal, kde ráda docházím, bohužel můj gynekolog je hodně časově vytížen, takže při komplikacích se dostanu právě k paní doktorce. Pokud hledáte gynekologa, který vám poradí a pomůže i při problémech, tak vám paní doktorku nedoporučuji.

  • K

   Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Jana Daňková Kučerová

  Gynekolog, MUDr.

  • J

   Moc příjemná a hlavně lidská a toho si u lékařů cením, vždy poradí a pomůže. Vřele doporučuji! Jana L.

  • K

   Musím jen souhlasit ;-) Velmi milá a vstřícná lékařka, která mne 22.10.2015 operovala (hysterektomie) a já bych chtěla tímto moc poděkovat za skvěle odvedenou práci i pooperační péči o mne. Mohu všem pacientkám jen a jen doporučit! Radmila Hajdová

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře